OBLEČENÍ go-offroad - VÁNOČNÍ AKCE |

Silvestrovská OFFlava + EXPEDICE po Vysočině 2017/2018 (29.12.-1.1.) |

Nové nahrávání fotek: Pod odesílacím oknem je "Přidej obrázek do článku". Je tam český průvodce... Komanche

Grand Voyager 4x4

Blazer, Suburban, RAM a další emerický vozítka - cokolif koncernovýho máte...
Pravidla fóra
Inzerci si hazejte prosim dolu do sekce bazar. Tato sekce slouzi pouze pro technicke informace/rady.
Bazar: http://www.offroadforum.cz/viewforum.php?f=61
(nedivte se proto, pokud zde zadate inzerat, ze ho nekdo smaze)

Čibi
Inventář fóra
Témata: 21
Auto: Legacy 2.0 1998
Místo/Bydliště: Nový Bor
Stav: Offline

Re: Grand Voyager 4x4

Příspěvekod Čibi » Út 26.09.2017, 8:20

Taky jsem tam zjišťoval informace. Dováží auta, drží na ně záruku, ale taky se ji nechají řádně zaplatit.

Kvůli uspořádání sedaček jsem ale nakonec do voyagera nešel, vozíme vzadu 3 děti a nechtěl jsem vozit třetí řadu sedaček. Ani nemůžu napsat, co jsme koupili místo toho :-)

Phulc
Picin
Auto: nissan patroll -hard top-Mitsubishi Pajero
Místo/Bydliště: LIBERECKO-Proseč nad Nisou
Věk: 47

Příspěvekod Phulc » Út 26.09.2017, 19:07

káfič napsal:nemáte někdo nějaký díly na tohohle kocoura? rok 96-00 neboli vojejdžr III ????

Jak psal MiroslaFF : "Pro aktuální informce si třeba zavolej doLukovna.cz.tam máš všechno a aktuálně" Je to mezi Prdelbicema Hrdcem karlofé :mrgreen: Smetiště na Vojádžry :mrgreen: už mraky let .
Jo a diesel moc nebrat : VM Motori . :mrgreen:
Nissan Hlítka 160 3,3td - Zebra + Mišivbuši Panděro 2,8 td
Co Tě nezabije........to se vrátí .........a zkusí to znovu !

majer
Inventář fóra
Témata: 3
Auto: Subaru Outback 2,5 - LPG
Místo/Bydliště: severní morava
Věk: 40

Příspěvekod majer » Út 26.09.2017, 19:26

A nebrat do roku 01 Bo to má místo světel petrolejky

huu
Legenda fóra
Témata: 17
Auto: sameček1,3širokej ex,mišivbuši space gear,MB 123t ve stodole,bydlík l300
Místo/Bydliště: sobeslav
Věk: 42

Příspěvekod huu » Pá 29.09.2017, 15:46

Čibi napsal:Taky jsem tam zjišťoval informace. Dováží auta, drží na ně záruku, ale taky se ji nechají řádně zaplatit.

Kvůli uspořádání sedaček jsem ale nakonec do voyagera nešel, vozíme vzadu 3 děti a nechtěl jsem vozit třetí řadu sedaček. Ani nemůžu napsat, co jsme koupili místo toho :-)

malejma písmenama můžeš :mrgreen: že by multipla?ta ale není 4wd :ramena:
mám stejnej problém.nějak je už nemůžu nasoukat do forestra.občas se kvůli nedostatku místa i dobijou :eye:
samuraj byl
cheero 4,0 HO byl
Eliška-L300 bydlík
forester
nikdy neříkej nikdy

Čibi
Inventář fóra
Auto: Legacy 2.0 1998
Místo/Bydliště: Nový Bor

Příspěvekod Čibi » Pá 29.09.2017, 18:29

Nee, multiplikátor ne. Caddy maxi, 1.9 dsg. Pokud se s tím nejezdí po dálnici, tak dobrý.

majer
Inventář fóra
Témata: 3
Auto: Subaru Outback 2,5 - LPG
Místo/Bydliště: severní morava

Příspěvekod majer » Pá 29.09.2017, 18:55

Caddy maxi 1,4tsi cng ideální volba

Dockar
Jack Rozparovač
Témata: 66
Auto: Dodge Durango I
Místo/Bydliště: Na kopečku u jeskyně
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Dockar » Ne 01.10.2017, 14:36

Není nic jednodužšího, než tu třetí řadu normálně vyndat. Pak máš za sedadlama taneční parket. Tyvl. KOncern :mrgreen: Voyager měl sedadla 2-2-3, Dodge Grand Caravan měl 2-3-3 Tedy ideální na vyndání poslední řady. Líbí se mi sedadla skládací do podlahy. Ale ty jsou až u novějšího modelu, ale rok už si nepamatuju. 3,8i 4x4 je trochu žíznivá. 3,3i je na dlouhý trasy v pohodě. Uměla jet i za deset.
Dodge Durango I 5,9 V8
Zahradní technika, Plzeňská 349/121 - Beroun http://shop.slemar.cz
Na ksichtoknize https://www.facebook.com/husqvarna.slemar/
Tel.: 732 872 856

sapazi
Legenda fóra
Témata: 4
Místo/Bydliště: Zrnětín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod sapazi » Po 02.10.2017, 7:23

Do tohoto povozu můžu nabídnout sedačku do druhé nebo třetí rady- je to lavice pro tři hubené nebo dva normální, pojizdna, hadrova, sklopná. Prý pasuje i do starého hranateho modelu caravan, původně je z voyager rok 02.
Koupil jsem ji za účelem zástavby do Starexe, nakonec nepoužil tak je k mání
maverick VeTeráno na plyn,passat 4motion a (už o dost míň) naleštěnej Hyundai Starex 2,5CRDi
+různý vozejky.
-----------Auta pouze s předním náhonem jsou slepá vývojová větev----------------
http://www.sapazi.cz

káfič
Staroffrouďák
Témata: 205
Místo/Bydliště: Praha
Věk: 38
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod káfič » Ne 17.12.2017, 18:35

Lakatos80 napsal:Rozepiste se tady prosim nekdo o tech autech?predpokladam ze radeji benzin nez naftu ale nic moc info jsem k tomu nenasel

Predpokladam ze uz to neni uplne horky tema ale kdyby nahodou.... Mam 3.8 awd rok 98. Granda. Auto je teda spis zeny nez moje ale za celou dobu co ho mam sem menil jen olej, filtry, svicky, brzdy, tlumice. Nez sem si to koupil tak hodne lidi spis doporucovalo 3.3 ale tech je ve ctyrkolek jak safranu. Chtel sem vsehohrab uz jen kuli zene a ze jsme furt v liberci kde je deset mesicu zima a dva mesice kurefska zima :mrgreen: notabene ani ctyrkolka mi nebyla doporucovana ze se sere. Voye mam tusim asi 5 let coz je nejdelsi doba co sem mel jedno auto a jak pisu. Udrzba a nic vic. Nejeto mam asi 220. Dily stojej stejne jak na vochcavku a pokud mas nejaky slevy nekde tak je to za smich. Mam to na lpg. Ten sem tam nechal davat. S tim taky zadnej problem. Zere to cca 13 plynu. Nadrz teda nahovno. Dojezd asi 300 km takze furt u pumpy. Vetsi uz by mi cumela moc dolu. Jak tu nekdo psal, svetla fakt stojej za uplny hovno. Sou to bludicky. Abych tam dal nejaky pridavny sem ale neresil. Nechtel sem at to vypada jak po pubertalnim tuningu. Takze za me super povoz, dostupny dily a hooodne mista. Posledni radu sedadel mam vyhozenou teda. To je u novejsich uz tusim sklopny do podlahy takze asi lepsi pac ja uz tam tu zadni vzivote nevratim. Uz ani nevim kde je.

Plastikpeople
Staroffrouďák
Témata: 30
Auto: Mitsubishi L300 2.5 TD - Divnobus :-)
Místo/Bydliště: Srdce Hané
Věk: 34
Stav: Online

Příspěvekod Plastikpeople » Ne 17.12.2017, 18:46

káfič napsal:
Lakatos80 napsal:Rozepiste se tady prosim nekdo o tech autech?predpokladam ze radeji benzin nez naftu ale nic moc info jsem k tomu nenasel

Predpokladam ze uz to neni uplne horky tema ale kdyby nahodou.... Mam 3.8 awd rok 98. Granda. Auto je teda spis zeny nez moje ale za celou dobu co ho mam sem menil jen olej, filtry, svicky, brzdy, tlumice. Nez sem si to koupil tak hodne lidi spis doporucovalo 3.3 ale tech je ve ctyrkolek jak safranu. Chtel sem vsehohrab uz jen kuli zene a ze jsme furt v liberci kde je deset mesicu zima a dva mesice kurefska zima :mrgreen: notabene ani ctyrkolka mi nebyla doporucovana ze se sere. Voye mam tusim asi 5 let coz je nejdelsi doba co sem mel jedno auto a jak pisu. Udrzba a nic vic. Nejeto mam asi 220. Dily stojej stejne jak na vochcavku a pokud mas nejaky slevy nekde tak je to za smich. Mam to na lpg. Ten sem tam nechal davat. S tim taky zadnej problem. Zere to cca 13 plynu. Nadrz teda nahovno. Dojezd asi 300 km takze furt u pumpy. Vetsi uz by mi cumela moc dolu. Jak tu nekdo psal, svetla fakt stojej za uplny hovno. Sou to bludicky. Abych tam dal nejaky pridavny sem ale neresil. Nechtel sem at to vypada jak po pubertalnim tuningu. Takze za me super povoz, dostupny dily a hooodne mista. Posledni radu sedadel mam vyhozenou teda. To je u novejsich uz tusim sklopny do podlahy takze asi lepsi pac ja uz tam tu zadni vzivote nevratim. Uz ani nevim kde je.

Beztak ji máš na chalupě.. :kapsy:
Jako všechno..cos nepotřeboval.. :mrgreen: :lol:
,,Užívej si dokud můžeš..Nikdy nevíš co tě čeká..´´
,,Přátelství jednoho rozumného člověka,je lepší,než přátelství všech nerozumných..´´
,,Čím více poznávám lidí..Tím více si začínám vážit dobytka..´´
723 955 506

Phulc
Picin
Auto: nissan patroll -hard top-Mitsubishi Pajero
Místo/Bydliště: LIBERECKO-Proseč nad Nisou

Příspěvekod Phulc » Ne 17.12.2017, 19:25

No já měl ten starší model - a sedačky se daly prohodit ! Zadní se dá doprostřed a prostřední se vyhodí čímž vznikne 2+3 místo 2+2+3 jinak super auto jen jsem bohužel měl diesel .........
Nissan Hlítka 160 3,3td - Zebra + Mišivbuši Panděro 2,8 td
Co Tě nezabije........to se vrátí .........a zkusí to znovu !

Edgar
Staroffrouďák
Témata: 47
Věk: 37

Příspěvekod Edgar » Ne 17.12.2017, 19:37

Já teď pořídil taky ale je naftovyho Voye. Byl za rozum a zejtra ho protahnu stk po dovozu a uvidíme. Vyměnili se vstřiky neb rakouský servis Mercedes teda perlil ale za tu cenu ok. Jede to na ten malej motor jako splašený a ta cena rozhodla. Na zimu pro děti do školy školky a starou do práce asi gut.

Vrátit se na “Dodge, GMC, Chrysler”