Offroad PARTY Bezděkoff 28.-30.7. | NOVÁ ÉRA MČR - 4.závod KLADNO 26.-27.8. | 7.ročník Čeřínek Trophy 8.-10.9. | Aro šou offroad festival 8.-10.9. |
Nové nahrávání fotek: Pod odesílacím oknem je "Přidej obrázek do článku". Je tam český průvodce... Komanche

Zvažuji vyměnu Toyoty LC 70 za UAZ 469 apod

nejen pro veterány... :)

Autor tématu
Chachan
Závislý diskutér
Témata: 36
Stav: Offline

Zvažuji vyměnu Toyoty LC 70 za UAZ 469 apod

Příspěvekod Chachan » Pá 14.07.2017, 13:29

Jelikož se již několik let věnuji vojenský technice a taky Jeepum , tak zvažuji výměnu mé Toyoty za UAZe 469 nebo Jeepa Wranglera a event. a samosebou -kdyby ,tedy ,náhodou tak za UMM Alter nebo Cournil :D
Toyota Land Cruiser LJ70 ,2,5TDiesel ,r.v asi 1986? mám ji cca 15-17 let , byla před lety odstavena z duvodu potřeby repas turba, / no ještě jsem se k tomu ale nedostal :ramena: / SPZ není v depoz. - platím pojistku.
Vyměnil bych za pojízdného UAZe 469 nebo Jeepa.Wrangléra , (muže být klidně v rozebraným stavu ,ale kompletní ) a tak podobně, nebo případně i něco jiného ze stejné branže ,co by mě nějak zaujalo , -ale ! s řádnou SPZ.
Takže kdyby se někdo našel a měl vážný zájem změny benzín za naftu a tak podobně , nech se se mnou spojí SZ nebo na mail Cournil@seznam.cz, případně oboustr. doplatku se nebráním ,vše záleží na dohodě. Nic není nemožné :pivo:

Vrátit se na “Veteráni”