Slavnostní vyhlášení mistrů ČR v OFFROAD TRIALu roku 2017 (17.-.18.11.) |

Silvestrovská OFFlava + EXPEDICE po Vysočině 2017/2018 (29.12.-1.1.) |

Nové nahrávání fotek: Pod odesílacím oknem je "Přidej obrázek do článku". Je tam český průvodce... Komanche

Autodilna -rady zkusenosti s legislativou

S čim kdo dělá,co je dobrý a co nekupovat a tak...
Pravidla fóra
BEZ REKLAM - na to máte jiné sekce.

Autor tématu
Dejv 01
Věčnej rejpal
Témata: 23
Auto: japonská liazka
Věk: 30
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Autodilna -rady zkusenosti s legislativou

Příspěvekod Dejv 01 » Pá 26.08.2016, 19:42

Zdarec..tak od noveho roku sem dospel kzaveru ze.jiz nechci byt zamestnancem ve firme kde se sice vydelavaji penize ale jen hodinama a tezkou drinou...takze sem ucinil rozhodnuti otevrit si vlastni autodilnu,mam k dispozici prostory zkolaudovane jako autodilna,vercajk mam,jen chci dokoupit neco malo pro lepsi pocit.
Ale jako vsechno ma to i svuj hacek v legislative..konkretne odpadove hospodarstvi-provozni kapaliny,nebezpecne latky,autobaterie atd... chtel sem se zeptat jak to kdo ma vyresene aby na urade byli spokojeny a pritom to z maleho soukromnicka neudelalo zebraka co videlava z poloviny.jen na birokracii a likvidaci odpadu...
Prosim jen o seriozni rady jak na to....rada typu ser na to delej na cerno v me lokalite nepripada v uvahu...je tu dost servisu a nemaj radi konkurenci...
W160 HR- mozna nekdy vyjedu :shaman:

YETTI
Inventář fóra
Témata: 16
Auto: TOYOTA 4RUNNER,OPEL CAMPO,FORD MAVERICK 2,7Subaru Justy a trocha dalšího šrotu
Místo/Bydliště: Česká Lípa
Věk: 43
Kontaktovat uživatele:

Re: Autodilna -rady zkusenosti s legislativou

Příspěvekod YETTI » Pá 26.08.2016, 21:01

autobaterie jsou cennou surovinou,jinak bys je mel mit v kyselinovzdornem boxu..pokud jich budes skladovat vic,odber pouzitych oleju zaridis u popelaru,nebo sbernem dvore..jako firma platis jako soukroma osoba jen odevzdas..rejzujou na tom dost :-) mel bys mit popelnici na hadry,filtry a atd,proste nebezpecny odpad..opet likvidacni firma v okoli..autodilnu nemam ale u popelaru jezdim
postavte mě na všechny čtyři a já se domů dostanu..
tel:777 267 746

jsem jen pouhopouhý popelář...

Autor tématu
Dejv 01
Věčnej rejpal
Témata: 23
Auto: japonská liazka
Věk: 30
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Dejv 01 » Pá 26.08.2016, 21:41

Jj to sem nasal...akorat porad nevim jak to vychazi financne..esli je lepsi mit smlouvu s popelarema,nebo cely odpadovy hospodarstvi prenechat firmam jako je treba ecosystem a pod..kdy si vemou nastarosti vse,nadoby,jejich oznaceni vcetne papiru kde je napsany co presne odebrali a v jakem mnostvi...treba koupim na ico 200l motorovyho oleje a 200l bych mel mit odepsany ze jsem ekologicky zlikvidoval...
W160 HR- mozna nekdy vyjedu :shaman:

Edgar
Staroffrouďák
Témata: 44
Věk: 37

Příspěvekod Edgar » Pá 26.08.2016, 21:51

Nemusíš. Zákazník si požadoval vzít vyjetej olej na natření plotu proti úředníkům. Jednou za čas sběrová sobota na dědině a vemou sudy plny filtrů a zdarma a i papír napíšou

YETTI
Inventář fóra
Témata: 16
Auto: TOYOTA 4RUNNER,OPEL CAMPO,FORD MAVERICK 2,7Subaru Justy a trocha dalšího šrotu
Místo/Bydliště: Česká Lípa
Věk: 43
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod YETTI » Pá 26.08.2016, 22:32

JJ papír se da na svozovem dni vystavit na cokoliv...a financne si to musis zjistit primo na firmach...kamarad co ma dilnu olej šetří do kanystru,všichni s tím maji natřeny plot a přebytky odvaží jako soukroma osoba do sběrneho dvoru..jen si koupil jednu popelnici do ktere hazi mastne hadry a podobne veci a to likviduje stejnym zpusobem..
postavte mě na všechny čtyři a já se domů dostanu..
tel:777 267 746

jsem jen pouhopouhý popelář...

Vrátit se na “Dílna a vercajk”