Podle fotky - poznate typ?

na dotazy odpovídá nejen zástupce dovozce navijáků Golemwinch

Autor tématu
malyjaponec
Diskuzní Guru
Témata: 5
Auto: Terrano II, Subaru Outback + Impreza, TGB-1112
Místo/Bydliště: Jablonec nad Nisou

Podle fotky - poznate typ?

Příspěvekod malyjaponec » Po 29.10.2012, 22:50

Nasel jsem na nejakych strankach instalaci navijaku do prostoru pred chladic C30x, je tam rozhodující délka, no spíš šírka. Ale nemůžu z tý fotky identifikovat co za naviják to je. Třeba někto takový máte a poznáte ho. Díky.
Přílohy
bilde346.jpg
navijak
Nissan TerranoII, Volvo C303, Subaru Impreza, Subaru Outback... a furt to není dost aut.

tatanka
Staroffrouďák
Témata: 210
Místo/Bydliště: vrancl nad dyjiou

Re: Podle fotky - poznate typ?

Příspěvekod tatanka » Út 30.10.2012, 8:40

disco70
Pokročilý diskutér
Témata: 0
Auto: LR Discovery II tD5
Místo/Bydliště: New Castle SVK
Věk: 48

Příspěvekod disco70 » Út 30.10.2012, 8:48

Fishing & Hunting, LR Discovery II, td5, facelift

+421905264896, nkdisco@gmail.com

Autor tématu
malyjaponec
Diskuzní Guru

Příspěvekod malyjaponec » Stř 31.10.2012, 0:12

No tak to tam davat nebudu, kdyz vidim tu cenu, tak se bojim jak dlouho to vydrzi. Vzhledem k typu vozu bych nechtel na navijaku setrit. Kdyz to auto zapadne a musi se navijakovat tak je potreba docela sila. Premyslim o snekove prevodovce, napadl me husky, ale jeste jsem nepromeril jestli se tam vejde.

V kazdem pripade diky. Ja jsem na to zkousel pustit chytry vyhledavaci nesmysly google a nikdy mi to nenaslo nic, jejich prohledavani fotek je tak akorat, kdyz chcete najit uplne jiny obrazek podobne barevny.
Nissan TerranoII, Volvo C303, Subaru Impreza, Subaru Outback... a furt to není dost aut.

disco70
Pokročilý diskutér
Auto: LR Discovery II tD5
Místo/Bydliště: New Castle SVK
Věk: 48

Příspěvekod disco70 » Stř 31.10.2012, 6:45

malyjaponec » stř 31.10.2012, 0:12 napsal:No tak to tam davat nebudu, kdyz vidim tu cenu, tak se bojim jak dlouho to vydrzi. Vzhledem k typu vozu....

Bud upne kludny, znesie vela a na obcasne pouzivanie uplne staci... No samozrejme daj si tam co sa ti lubi.
Fishing & Hunting, LR Discovery II, td5, facelift

+421905264896, nkdisco@gmail.com

Pechy
Staroffrouďák
Témata: 26
Auto: Nissan Patrol GR Long
Místo/Bydliště: Východ Čech
Věk: 44
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Pechy » Stř 31.10.2012, 7:30

Husky jsi vybral dobře, jen pokud máš Terrano II, tak nákupem nového zdvojnásobíš cenu vozu 8) .... tenhle naviják maká dobře a bez problémů i na těžších autech .... ale pokud máš dost peněz a něco se ti líbí (mě třeba Warn Zeon), tak si to kup :pivo:
GR.......to je postoj, ne zkratka
Wozembouch Offroad Team
NÁHR. DÍLY Y60 - tel.: +420 608 86šest 26osm
web: http://www.wozembouch.cz
email: wozembouch1@seznam.cz

Autor tématu
malyjaponec
Diskuzní Guru

Příspěvekod malyjaponec » Stř 31.10.2012, 7:54

Na terranu mam nejaky Xwich nebo neco takoveho - koupeno od Valmont Trading. Jiz pres 2 roky. Funguje. V zime s tim zvedam snezny pluh. Skutecne jsem ho potreboval pouze jednou na Islandu a to smerem dozadu! Tedka vybiram navijak pro Volvo c303, tudis musi to byt 24V, protoze zatim neuvazuji o zmene motoru se kterou by prislo 12V a mozna i kdyz nekdy zmenim motor, tak tam necham 24V. Warn me prijde jako predrazena znacka, vychazi to asi z toho ze se vyrabi v USA nebo kde i kdyz nedivil bych se kdyby se dneska vyrabel v cine.

P.S. s tou cenou je to tezke, nez mi zrusili subaru, chtel jsem terrano prodat a myslim, ze by se mi ani ty offroad doplnky co sem na to navesel za 2 posledni roky nezaplatily.

Autor tématu
malyjaponec
Diskuzní Guru

Příspěvekod malyjaponec » Stř 31.10.2012, 8:34

Ted jsem byl zmerit prostor do ktereho se navijak musi vejit a je to asi 52-53cm ... takze ten vyse zobrazeny se tam asi s ohnutim plechu vejde. Ne vsak husky, ten je dlouhy. Musim tedy najit navijak co nejkratsi. Takze mozna ComeUp WOLF 12.0 24v by se tam jeste vesel, ale 40 tisic me prijde uz moc, Dal bych jeste 30. Prijde mi, ze ty 24V verze jsou vsude drazsi, i kdyz by nemeli byt. Rekl bych ze motor na 24V by mel byt i mozna levnejsi, protoze se redukuje prumer vodicu...

toyotatoyotatoyota
Věčnej rejpal
Místo/Bydliště: Československo

Příspěvekod toyotatoyotatoyota » Stř 31.10.2012, 8:42

Dej sem fotku toho volva,je to 6x6?ať si trošičku zaslintám :D :D :D

Autor tématu
malyjaponec
Diskuzní Guru

Příspěvekod malyjaponec » Stř 31.10.2012, 13:28

Neni to 6x6, to jsem chtel puvodne, nakonec na me zbylo 4x4, a asi je to lepsi, s tim se da jezdit jinam nez jen od pumpy k pumpe, zadnou fotku jeste nemam, ale to auto je od nekoho z moravy, kdo s tim docela radil, praskle predni okno, zohybana strecha, stozaru jsem uz sundal, protoze byl rozmackanej a narovnat nese a mam pocit ze nektera videa na jutube jsou presne to auto, ma pravo trochu promackly naraznik a radu 3 bilech zavazi na pravym prednim kole, na levo ohnutou tyc a drzaky anteny...

Hledal jsem trochu navijaky a mam dojem, ze hodne zlevnili, nebo se zmenili moje meritka. Bohuzel je jen malo tech co se vejdou do pozadovaneho rozmeru, mozna na strane u ridice bude nutne zasahnout do karoserie a udelat tam nejaky vychlepek. Zasahovat do toho chci co nejmene, je to historicke auto, takze do toho chci sahat co nejmene. Ale zase nechci kupovat navijak za 60 tisic jen kvuli tomu ze ma pod 50 cm...

Ondra T2
Inventář fóra
Témata: 123
Místo/Bydliště: Černošice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Ondra T2 » Stř 31.10.2012, 13:49

A co naviják strčit na korbu ? A průvlaky dopředu a dozadu ? Nebudeš mít váhu na čumáku, ale vprostřed auta. Myslim, že pan Janáček měl kdysi něco takového na závodní samici...
Nissan Terrano 2.7TD 2004, 265-75 R16 MT, KN

http://www.antenysatelity.cz prodej montáž a servis anténní a satelitní techniky, FreeSAT, UPC Internet, DIGITV, DIGI2GO, kamerové systémy, instalace digitální STA...

Autor tématu
malyjaponec
Diskuzní Guru

Příspěvekod malyjaponec » Čt 01.11.2012, 22:46

Ondra T2 » stř 31.10.2012, 13:49 napsal:A co naviják strčit na korbu ? A průvlaky dopředu a dozadu ? Nebudeš mít váhu na čumáku, ale vprostřed auta. Myslim, že pan Janáček měl kdysi něco takového na závodní samici...

Pod naraznikem je spousta mista, ale bylo by to porad pod vodou... premyslim o tom, kdybych to zepredu prekryl deskou mezi ty dva sikmy bazmeky ramu... asi by to bylo nejlepsi... zkusim si udelat papirovej model jestli to tam bude sedet.

Na korbu mi to prijde blby. Uprosted auta je motor! Takze na predku zadna vaha neni jako u vetsiny aut. Pres ten motor se to tahnout neda. Civilni verze meli navijak za motorem ale tohle je vojenska a trosku jinaci. Kdyby bylo misto vzadu, ale tam je nadrz. Ta by se dala dat nalevo mezi kola, nejaka specialne udelana. Jsou tam vetsi komplikace. Potom jak to pridelat k ramu. Varit do nej nechci. Ten naraznik vpredu se na to zda nejlepsi, protoze jde sundat, pridelat navijak a namontovat zpet. Jeste to s umistenim pod auto uplne nezavrhnu a budu o tom premyslet.

Autor tématu
malyjaponec
Diskuzní Guru

Příspěvekod malyjaponec » Po 26.11.2012, 14:00

Tak pod naraznik to nejde, tam je ram, stejna vzdalenost jako otvor pro chladic, vracim se k variante nepeknejsi z pohledu zachovani vzhledu vozu = uzky naviak za jakoukoliv cenu...

Vrátit se na “Navijáky”