Ahoj všichni příznivci Niva Clubu

Niva Club je tu od roku 1999 a stále má dost příznivců

Přihlášení do sezóny 2018

Hlasování skončilo v Stř 20.12.2017, 15:55

1. Přihlásit se jako na první závod
0
Žádné hlasy
2. Přihlásit se do sezóny zvlášť
0
Žádné hlasy

Celkový počet hlasů: 0

Autor tématu
klubniva
Diskuzní Guru
Témata: 23
Auto: Opel Sintra ; Lada Niva Speciál.
Místo/Bydliště: Bojetice
Věk: 50
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Ahoj všichni příznivci Niva Clubu

Příspěvekod klubniva » So 21.10.2017, 16:51

Ahoj všichni. 18.- tá sezóna je za námi a je čas rekapitulovat to co se povedlo i to co se naopak nepovedlo.
Myslím, že bych měl začít neúspěchem.
Podle ohlasů od jezdců je chybou, že se do sezóny počítají všichni jezdci. Měli bychom zavést novinku, a to přihlášení do Niva Cupu na začátku roku a ti co se nepřihlásí nemohou bodovat i když odjedou celý seriál závodů.
Další chybou je, že nejsou ohraničené trialové sekce mlíkem. Ano tuto chybu uznávám a pokusím se ji napravit.
Při losování losujeme všechny kategorie dohromady, je potřeba toto rozdělit na leštěnky a speciály.
Někdy mám problémy se zapomínáním, ale to víte jsem již starší pán a tak se občas stane.
Výběr lokalit je bohužel odvislý od výše poplatku za pronájem trati. Tím je daná také výše startovného, které se snažíme udržet na úrovni 600 – 700,-.
Občerstvení je bohužel také takové jaké je. V dnešní době je problém nějaké sehnat. Na druhou stranu jsem vysledoval, že když zajistíme občerstvení, tak spousta lidí v pátek nepřijede nebo se občerstvuje ze svých zásob. Když občerstvení není, tak jsou v pátek skoro všichni na trati.

No a teď ty úspěchy.
Úspěch je, že máme za sebou 18 let fungování, i když to pokaždé nebylo zrovna zelené.
Našli jsme další dva rozhodčí a ještě máme dalšího zájemce.
Dokonce jsme přemluvili i dva ochotníky na službu na vstupu.
Podařilo se zajistit večer vyhlášení s muzikou, a myslím, že se akce povedla.
Máme chuť dělat ještě minimálně dva ročníky a oslavit s Vámi 20 let fungování.

Tolik k zamyšlení po sezóně. Sváťa
Obrázek
Mistři jezdí s vozy LADA

slavajbc
Závislý diskutér
Témata: 5
Auto: Nissan Patrol 2,8TD GR Y 60,2xPassat 2.0 TDi a 1.9 TDi oba ve 4kole,Jawa pérák 250
Místo/Bydliště: Jalonec n.N.
Věk: 41

Re: Ahoj všichni příznivci Niva Clubu

Příspěvekod slavajbc » Pá 27.10.2017, 18:19

Ahoj Sváto.Musím tobě a celému NIVA CLUBU poděkovat za celej závodní rok 2017 kterej byl můj první a moc se mi líbil.A jestli je to možné chtěl bych na příští rok zase startovní číslo 123 v kategorii L2.Díky Pavel S. :pivo:
Nissan Patrol král off roadu

Manyjak
Staroffrouďák
Témata: 231
Auto: Aro 324 TD a další
Věk: 47
Kontaktovat uživatele:

Re: Ahoj všichni příznivci Niva Clubu

Příspěvekod Manyjak » Pá 27.10.2017, 22:22

Ne že bych do toho měl co mluvit, ale to s tím hlášení a bodováním je teda divný. To bude odrazovat nový adepty. Když je někdo dobrej a stačí mu na výhru jen pár závodů, tak je prostě dobrej.
Když se dělá přihláška na celou sezonu, tak většinou je to zvýhodněný platbou předem za míň.
Zajímá mě co kdo uvedl za důvod pro takovou věc? H.

Vrátit se na “Závody Niva Clubu”