se to celý třepe

Má něgdo z vás tohodle mrňouse?
Pravidla fóra
Inzerci si hazejte prosim dolu do sekce bazar. Tato sekce slouzi pouze pro technicke informace/rady.
Bazar: http://www.offroadforum.cz/viewforum.php?f=61
(nedivte se proto, pokud zde zadate inzerat, ze ho nekdo smaze)

Autor tématu
dejf78
nováček
Témata: 3
Auto: hummer h3 2008 V3,7

se to celý třepe

Příspěvekod dejf78 » Po 09.02.2015, 11:16

Zdravím znalce,
Potřeboval bych radu. Mám H3. Při jízdě po silnici se po nějaké době, kdy se zahřeje motor a ještě chvilku déle se začnou ozývat divné zvuky. jsou takové dunivé a jsou jen když přidám plyn. Auto mám na E85, ale zdá se mi, že u provozu na něj se to neděje. Teď jezdím na benzín, bo se E85 nevyplatí. Taky se mi občas stane, že vypnu motor, ozve se hlasité cvaknutí a vynuluje se rádio. Nevím jestli to má s předešlým problémem co do činění.

Za rozumné rady děkuji
Dejf

Žabak
Závislý diskutér
Témata: 0
Auto: HummerH3
Místo/Bydliště: STAŘÍČ okr.Frýdek-Místek

Re: se to celý třepe

Příspěvekod Žabak » Pá 13.02.2015, 10:17

dejf78 » pon 09.02.2015, 11:16 napsal:Zdravím znalce,
Potřeboval bych radu. Mám H3. Při jízdě po silnici se po nějaké době, kdy se zahřeje motor a ještě chvilku déle se začnou ozývat divné zvuky. jsou takové dunivé a jsou jen když přidám plyn. Auto mám na E85, ale zdá se mi, že u provozu na něj se to neděje. Teď jezdím na benzín, bo se E85 nevyplatí. Taky se mi občas stane, že vypnu motor, ozve se hlasité cvaknutí a vynuluje se rádio. Nevím jestli to má s předešlým problémem co do činění.

Za rozumné rady děkuji
Dejf

Chce to úplný test i přes ruční brzdu i rádio.To umí jen origo hummer test.

Autor tématu
dejf78
nováček
Témata: 3
Auto: hummer h3 2008 V3,7

Re: se to celý třepe

Příspěvekod dejf78 » Pá 13.02.2015, 10:29

Žabáku děkuji.
To mám radost. Zajedu teda ke Kubajurovi. To rádio jsem dal do kupy. To byl jen špatný kontakt na baterce, ale to třepání nevím co může být. Dělá to kolem 2000 otáček při nižších rychlostech. Napadly mě zadní ložiska (přední jsem teď měnil) a nedej bože něco v převodovce.

Vrátit se na “Hummer”