NOVÁ ÉRA MČR - 5.závod KLADNO 26.-27.8. | 7.ročník Čeřínek Trophy 8.-10.9. | Aro šou offroad festival 8.-10.9. |
Nové nahrávání fotek: Pod odesílacím oknem je "Přidej obrázek do článku". Je tam český průvodce... Komanche

Freelander 2012 - přední dif

Series, Defendery, Diskošky, Range, todle fšechno sou naprosto klasický offroady. Kdo je má je šťastnej člověk!
Pravidla fóra
Inzerci si hazejte prosim dolu do sekce bazar. Tato sekce slouzi pouze pro technicke informace/rady.
Bazar: http://www.offroadforum.cz/viewforum.php?f=61
(nedivte se proto, pokud zde zadate inzerat, ze ho nekdo smaze)

Autor tématu
Pavel M
Diskuzní bůh, vládce guruů
Témata: 51
Auto: (JEEP COMMANDER 3,0 CRDi) dnes LR Freelander 2,2 TD4S
Místo/Bydliště: Česká Lípa
Věk: 47
Stav: Offline

Freelander 2012 - přední dif

Příspěvekod Pavel M » Po 10.04.2017, 7:46

Ahoj, potřebuju poradit ohledně předního diferáku na F2.

Už když jsem auto koupil, slyšel jsem divnej zvuk při určitejch otáčkách. Dnes jsem se vrhnul na zjišťování příčiny a za pár chvil bylo jasno.

Je úplně volný ložisko na předním difu, na výstupu kardanu z difu. S unašečem hýbu rukou cca 2mm do stran. Když natočím motor a unašeč s kardanem podržím směrem vzhůru, rozezní se přesně ten zvuk, který od začátku slyším.

Potřeboval bych schéma toho, jak je to tam uspořádaný, příp. nabídku nebo odkaz, kde se daj ložiska koupit.

Předem dík ... :mrk

Obrázek
LADA NIVA -> SUZUKI VITARA long -> OPEL FRONTERA Sport -> JEEP GRAND CHEROKEE 2,7CRDi ->JEEP COMMANDER 3,0CRDi 218PS
aktuálně LR Freelander 2,2 TD4S

Autor tématu
Pavel M
Diskuzní bůh, vládce guruů
Témata: 51
Auto: (JEEP COMMANDER 3,0 CRDi) dnes LR Freelander 2,2 TD4S
Místo/Bydliště: Česká Lípa
Věk: 47
Stav: Offline

Re: Freelander 2012 - přední dif

Příspěvekod Pavel M » Stř 12.04.2017, 10:44

Tak schéma už mám.
Teď už to jen koupit. Bohužel zde tápou i měniči dílů v servisech (což je poměrně známá věc). :D

Obrázek
LADA NIVA -> SUZUKI VITARA long -> OPEL FRONTERA Sport -> JEEP GRAND CHEROKEE 2,7CRDi ->JEEP COMMANDER 3,0CRDi 218PS
aktuálně LR Freelander 2,2 TD4S

Vrátit se na “Land Rover a Rover”