OBLEČENÍ go-offroad - VÁNOČNÍ AKCE |

Silvestrovská OFFlava + EXPEDICE po Vysočině 2017/2018 (29.12.-1.1.) |

Nové nahrávání fotek: Pod odesílacím oknem je "Přidej obrázek do článku". Je tam český průvodce... Komanche

průhledná nádrž do "speciálu"

Máte nějaký vychytávky na autě? Nebo se je chystáte udělat? Nebo ste je někde viděli a chcete o nich pokecat?

Autor tématu
Saul
vysočíňan
Témata: 27
Auto: ex Toyoda 4runner 2, 4Efi, Nissan Patrol K160 - kŕíženec bez PP, LR Disco Td5 - osobák
Místo/Bydliště: srdcem v blátě
Stav: Offline

průhledná nádrž do "speciálu"

Příspěvekod Saul » So 24.06.2017, 13:41

Prosím o tip z čeho udělat nádrž. Provozuju K160 3,3d viz. můj avatar a kvůli tekoucí origo nádrži jsem to provizorně nahradil 10l barelem na vodu. Jenže po půl roce koukám, že to ten plast asi trochu rozežírá a úplně se mi tim válce krmit nechtěj. Teď jsem tam dal barel, kde byla původně směs do ostřikovačů a na stěnách vidim mapy taky (je ale možný, že je to jenom bijosložka nafty - nevim)
Je tu určitě spousta pašáků, kerý by se mohli podělit o zkušenost z čeho nádrž udělat. Chtěl bych aby byla průhledná a obsah 10-20l. (egsistujou nádrže ke člunům, což je super řešení, ale nemám vokurku na čele abych dával 5000,- za kanystr) Díky
"Dnešní demokracie znamená pouze svobodu vybrat si jedince kteří nás okradou"

Kapo
Diskuzní Guru
Témata: 0
Auto: Gazíky a koníky
Místo/Bydliště: na samote u lesa
Věk: 93
Stav: Offline

Re: průhledná nádrž do "speciálu"

Příspěvekod Kapo » Po 26.06.2017, 15:17

Nafta plastovú bandasku určite nezožerie.

Vrátit se na “Modifikace, úpravy vozů”