Kalendář - "blížící se akce" (nahoře pod logem fóra): do kalendáře lze vkládat termín akce přímo autorem tématu v sekci poježdění a závody.

Forum aktualizovano, info zde: viewtopic.php?f=26&t=92206#p1712259
Moznost prispeni na chod fora: viewtopic.php?f=3&t=66082

HHO - revolúcia úspory paliva???

Máte nějaký vychytávky na autě? Nebo se je chystáte udělat? Nebo ste je někde viděli a chcete o nich pokecat?

Chorche
Site Admin
Místo/Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: HHO - revolúcia úspory paliva???

Příspěvek od Chorche » Ne 10.02.2019, 21:17

mno, nevim jak u nafty, ale u benzínu dyš mi dojde plyn, taxe to přepne normálně na benzín plynová jednotka jen votpojuje a připojuje benzínový fstřiky. Myslim že u nafty to bude stejný jako u benzínovýho FSI motoru gde taky u někerejch verzí plynovýho systému benzínový fstřiky furt přistřikujou trochu benzínu aby se neupekly

Gdo chce psa jíst, hůlky si vždy najde...

Karlos
Staroffrouďák
Místo/Bydliště: Prypjať
Věk: 104
Stav: Offline

Re: HHO - revolúcia úspory paliva???

Příspěvek od Karlos » Ne 10.02.2019, 21:21

nj, ale tdi není fsi, já mu do hradce schválně pošlu odkaz na ten emerickej cajk, jestli mě to namotujou a daj glejd :)))
já jsem si to přesně takhle představoval, že na základě přetlaku v sání to přidává plyn...na volnoběh nic. To jde udělat bez elektroniky.

Obtížně se hovoří s hluchými. Těžko se ukazuje pravda slepým. Děsivé je dohadovat se s idioty.
Slova ‚národní uvědomění‘ a ‚vlastenec‘ se úplně vytratila ze slovníku politiků a médií. Vlastenectví národ posiluje, vytváří pocit sounáležitosti.

Odpovědět