Nissan Patrol Y60 TB42 - úprava ceny

Zbavujete se svýho miláčka ? Zkuste to tady, třeba se najde novej páníček - offroad a 4x4 vozy
Pravidla fóra
Používejte správné sekce inzerátů, špatně zařazené budou přesunuty nebo odstraněny bez předchozího upozornění.
Pokud máte prodáno/koupeno, odfajfkujte u příspěvku, že je vyřešeno. Bude to pro všechny přehlednější.

Autor tématu
hajzi
Diskuzní Guru
Témata: 15
Auto: Nissan Patrol 2,8
Místo/Bydliště: Plzeň
Věk: 39
Kontaktovat uživatele:

Nissan Patrol Y60 TB42 - úprava ceny

Příspěvekod hajzi » Po 08.05.2017, 12:36

Prodám Nissan Patrol s benzínovým motorem o objemu 4,2 s automatickou převodovkou

Možná i výměna za civilnější či pick up, doplatek na obě strany

r.v. 1992, STK do 4/19
najeto 166 xxx km
motor 4,2 benzín, výkon 125 kW
převodovka automatická - 3 režimy řazení
kola 5x 285/75r16 Cooper STT Pro - najeto cca 3000 km

Vůz naprosto bez koroze na rámu a téměř bez koroze na kastli!

offroad výbava:
- podvozek Ironman 2"
- pevnostní nárazník s navijákem vpředu i vzadu
- zpomalená redukční převodovka
- 4x přídavná přední LED světla, LED couvací světla
- ARB kompresor + přední uzávěra
- zadní originál uzávěra funkční
- automatické volnoběžky - funkční

!všechny úpravy na voze + další zapsány v TP!

Jedinečný kus jak motorizací, tak stavem a úpravami

Cena 259 000,- nebo dle domluvy..

https://auto.bazos.cz/inzerat/84116100/ ... -SLEVA.php

tel: 774850028
mail: skid1@seznam.cz

Obrázek
Naposledy upravil(a) hajzi dne Ne 11.02.2018, 20:44, celkem upraveno 4 x.
Nissan Patrol 2,8, IM podvozek, 33" kola

ex - Nissan Terrano II, 2,7 Trail Master podvozek
ex - Land Rover Freelander

Michal95
Věčnej rejpal
Témata: 28

Re: Nissan Patrol Y60 TB42

Příspěvekod Michal95 » Po 08.05.2017, 13:31

Nádhera :thumleft: jak to jezdí s timhle motorem? To bude asi jiný kafe jak zdechlina 2.8

Strelec
Staroffrouďák
Témata: 1
Místo/Bydliště: Královéhradecko
Věk: 48

Příspěvekod Strelec » Po 08.05.2017, 14:30

Téda, to je kus. Jen tak pro zajímavost, kolik si to vlastně vezme na sto? Přeju brzký prodej, když už se toho chceš zbavit. :pivo:
Všeliké to kvaltování, toliko pro hovado dobré jest...
SangYong Actyon - taková šedá motorová myš
SsangYong Rexton - sérioffka v kvádru
Ex: SsangYong Nosorožec - neleštěná leštěnka

Autor tématu
hajzi
Diskuzní Guru
Témata: 15
Auto: Nissan Patrol 2,8
Místo/Bydliště: Plzeň
Věk: 39
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod hajzi » Po 08.05.2017, 20:17

Jede TROŠKU jinak než 2,8 :D

Spotřeba dle TP viz obrázek:

A věřte, nevěřte je to jinak :D

Obrázek
Nissan Patrol 2,8, IM podvozek, 33" kola

ex - Nissan Terrano II, 2,7 Trail Master podvozek
ex - Land Rover Freelander

Joe66
Závislý diskutér
Témata: 0

Příspěvekod Joe66 » Út 09.05.2017, 19:52

20 zere s manualnou prevodovkou,ze s automatom to bude trochu viac :-) Inak nebol to druhy patrol od Jardu-Alanka? Skor ma zaujima ze ked das redukovanu do pomala a navolis na automate 1 a pustis to dole kopcom ci sa da vystupit a ist vedla auta a auto sa nerozbehne alebo sa to stale rozbieha a treba mat nohu na brzde ako pri inych automatoch ?

Pechy
Staroffrouďák
Témata: 26
Auto: Nissan Patrol GR Long
Místo/Bydliště: Východ Čech
Věk: 44
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Pechy » Út 09.05.2017, 19:55

je to po Jardovi ... a TD42 bez turba v automatu jede stejně jako RD28 s coolerem v manuálu, na tom trvám ... možná nafta jede víc .. je to lenochod, měl jsem ho :) ... úspěšný prodej přeju, až bude za 250, dej vědět
GR.......to je postoj, ne zkratka
Wozembouch Offroad Team
NÁHR. DÍLY Y60 - tel.: +420 608 86šest 26osm
web: http://www.wozembouch.cz
email: wozembouch1@seznam.cz

Pechy
Staroffrouďák
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Pechy » Út 09.05.2017, 19:57

Joe66 napsal:20 zere s manualnou prevodovkou,ze s automatom to bude trochu viac :-) Inak nebol to druhy patrol od Jardu-Alanka? Skor ma zaujima ze ked das redukovanu do pomala a navolis na automate 1 a pustis to dole kopcom ci sa da vystupit a ist vedla auta a auto sa nerozbehne alebo sa to stale rozbieha a treba mat nohu na brzde ako pri inych automatoch ?

má to blokaci jednotlivých kvaltů, ale brzdit musíš stejně, motor se vždy bude roztáčet .. to není jak moderní auta, že si to samo brzdí...
Wozembouch Offroad Team

Joe66
Závislý diskutér

Příspěvekod Joe66 » Út 09.05.2017, 22:21

No vidis a s manualnou prevodovkou brzdit nemusis-mam to tiez v benzine ale v manualy a ked das rekukovanu 1do pomala tak dole kopcom mozes vystupit a ist vedla auta lebo auto sa nerozbehne. Preto som sa to aj pytal lebo ked som skusal landcruisera alebo fj alebo pajero alebo g tak vsetky modely s automatom sa dole kopcom mali tendenciu na redukovanej do pomala rozbehnut a trebalo stale stat na brzde aby sa to nerozbehlo a preto som chcel vediet ci aj na patrole sa to deje kedze tam bola upravena pridavka -pise v inzerate . Inak Pechy je to TB-cize benzin a ty si pisal td bez turba asi si myslel diezel lebo Jarda mal diezlaka oturbeneho +aj taky benzin v automate ked pamatam . A benzin v turbe je zase ina kava-hoci v klokanove aj take sady na benzin predavaju :-)

Pechy
Staroffrouďák
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Pechy » Út 09.05.2017, 22:53

dostalo se mi tam D misto B, chybicka .. vyse jsem porovnaval benzin BEZ a naftu S :) .. jojo, v AUS jsem jel v TB42 s turbo kitem od Safari Snorkels (cena cca 70000,-Kc komplet vcetne obojich svodu, turba a snorchlu) a byla to pecka .. nejdale v CR s timhle motorem Jenda Petrak ze 4x4 Expert, ale ten to ma show car a pustil do toho vazne moooc penez, ale vysledek je super
Wozembouch Offroad Team

Joe66
Závislý diskutér

Příspěvekod Joe66 » Út 09.05.2017, 23:00

Tak ten kit na benzinovy motor nie je az taky drahy ako som mal informacie. A nevies aka je zivotnost motora s tym turbo kitom? Mne ten motor na 37papuce staci ale na ceste ten benzin nie je ziadna slava hoci v terene bohate postacuje a ked sa rozkotula tak aj na ceste staci a furt lepsie ako naftak

alanek
Diskuzní bůh, vládce guruů
Témata: 4
Auto: Nissan Patrol 4.2D

Příspěvekod alanek » Út 09.05.2017, 23:41

Po dlouhé době se tady podívam a povídají si zde moji dobří kamarádi . :+) Václava jsem nedávno navštívil ale s tebou jsem Josefe už dlouho nemluvil . Nicméně k dane problematice auto jsem stavěl jako expediční a tudíž jsem neměl potřebu řešit zpomalení vozidla z kopce i když jsem tomu pro strýčka příhodu dopomohl upravenou a zpomalenou přídavnou převodovkou. Jelikož je tam origo převod 3,9 bylo mě škoda jakkoliv tuto originalitu ničit neboť na dálnici nebo jakékoliv silnici se mi ta jízda s daným převodovaní líbila. Ovšem když bych to vozidlo měl pro účely do terénu tak bych změnil převod za 4,625 který jsem mel a mam v regálu a tím by se razantně vyřešil problém jízdy z kopce i sily do kopce. Ale jak jsem zmiňoval bylo mi toho vozidla moc lito ho jakkoliv ničit a proto nárazníky jsou snadno odnímatelné a dají se dat bez problému originály. Zkratka chce to člověka co to ocení a bude si toho vážit.
Radši první v pekle než-li druhý v nebi.

Joe66
Závislý diskutér

Příspěvekod Joe66 » Stř 10.05.2017, 0:28

Nazdar Jarda :-) A vies,ze som minule aj na Teba myslel,ze na aku znacku si presiel ked si pustil tych patrolov a nechal si si len 2,8td ? Az sa cudujem ,ze Ti staci :-) Ja som pri tvojom diezlaku velmi tazko vahal ci ho brat ale potom som dospel k nazoru,ze uz by to u mna bolo potom tiez,, prepatrolovano,, hoci zohral aj moj vztah skor k benzin pozitiv . A tak staci aj jeden na ,,rozbijanie,, :-) Ten benzinovy si aj mne spominal,ze na expedicku + pre manzelku ked este pamatam . Ale mas pravdu niekedy je skoda pekne auto do nemoty upravovat a humplovat v terene a ten v automate je taka raritka a na cestovanie moze byt zaujimavy .

Ondras
Věčnej rejpal
Témata: 28
Auto: 1kg
Místo/Bydliště: Soběslav

Příspěvekod Ondras » Stř 10.05.2017, 0:46

Joe66 napsal:No vidis a s manualnou prevodovkou brzdit nemusis-mam to tiez v benzine ale v manualy a ked das rekukovanu 1do pomala tak dole kopcom mozes vystupit a ist vedla auta lebo auto sa nerozbehne.

To je ale u automata uplně stejný, u každýho. Když tam vrazíš jedničku tak prostě jede na jedničku a brzdí normálně motorem. Jinak to ani nejde. Spíš se ti to zdálo, každej motor brzdí jinak...

Joe66
Závislý diskutér

Příspěvekod Joe66 » Stř 10.05.2017, 1:05

Nezdalo -skusal som viac aut a rozdiely boli :-) napriklad pajero s manualom sa na jednotke dole nerozbehlo a dalsie pajero diezlove a tiez s manualom sa dole kopcom uz rozbehlo a podobne to bolo aj s automatom ale tam sa pre zmenu skoro vsetky rozbehli az na jedno G a to sa nerozbehlo ked pamatam ale napriklad teraz naposledy g v amg dole na jednotke ked som skusal a uz som musel pribrzdovat,ze asi to aj zalezi od prevodov v difoch + aj v prevodoch v pridavnej a mozno aj ine auta este s automatom co sa nerozbehnu len neskusal som vsetky :-) Naprikald neviem ako to budu mat jeepky . Inak skusal som to preto v podstate na kazdom aute lebo nie je to dobry pocit ked sa z smyklaveho kopca clovek zacne na automate na redukovanej jednotke smykat dole a aj brzdi a auto stale zrychluje :-) to povazujem ,za taky nedostatok automatov inak bozi automat :-)

alanek
Diskuzní bůh, vládce guruů
Témata: 4
Auto: Nissan Patrol 4.2D

Příspěvekod alanek » Stř 10.05.2017, 11:24

Joe66 napsal:Nazdar Jarda :-) A vies,ze som minule aj na Teba myslel,ze na aku znacku si presiel ked si pustil tych patrolov a nechal si si len 2,8td ? Az sa cudujem ,ze Ti staci :-) Ja som pri tvojom diezlaku velmi tazko vahal ci ho brat ale potom som dospel k nazoru,ze uz by to u mna bolo potom tiez,, prepatrolovano,, hoci zohral aj moj vztah skor k benzin pozitiv . A tak staci aj jeden na ,,rozbijanie,, :-) Ten benzinovy si aj mne spominal,ze na expedicku + pre manzelku ked este pamatam . Ale mas pravdu niekedy je skoda pekne auto do nemoty upravovat a humplovat v terene a ten v automate je taka raritka a na cestovanie moze byt zaujimavy .

Pepo víš jak to je mnoho lidi mnoho názoru. Jak jsi vzpomenul já s tím automatem jezdil bez problému po dálnici nebo s ženou a dětmi do hor atd.... velmi pohodlná a kultivovaná jízda. Co je na patrolech užasne že si každý to auto muže přizpůsobit ke svým potřebám. V případě tohoto vozidla není problém dat výší podvozek nebo kola a popřípadě změnit za převod a v terénu bude člověk mile překvapeny a muže blbnout nebo výkon muže taky klidně upravit oturbením bud z Australie nebo si nechá v cr udělat a zas bude třeba spokojeny. Jak říkám modifikaci uprav je mnoho jen je třeba si vždy říct pro jaké účely to bude využívat. Důležité je si i třeba uvědomit že jak provede výše zmiňované změny tak dle mě to na hodnotě tohoto vozidla nepřidá ale spise ubere alespoň pro mě ale zas mužů se mýlit. Jinak co se tyká mého vozového parku tak během pul roku jsem ho cely obměnil a postavil úplně jine vozy ale toto bych spíše pořešil když tak po telefonu ale nemusíš se bát že bych byl pozadu nebo šel cestou zpět. :pivo:
Radši první v pekle než-li druhý v nebi.

Vrátit se na “Prodám auto - offroad”