Toyota Hilux 2011

Zbavujete se svýho miláčka ? Zkuste to tady, třeba se najde novej páníček - offroad a 4x4 vozy
Pravidla fóra
Používejte správné sekce inzerátů, špatně zařazené budou přesunuty nebo odstraněny bez předchozího upozornění.
Pokud máte prodáno/koupeno, odfajfkujte u příspěvku, že je vyřešeno. Bude to pro všechny přehlednější.

kulevaros
Legenda fóra
Témata: 34
Auto: Suzuki samurai 1.3 Hard top
Místo/Bydliště: Bílé Karpaty-Valachia!!!!!
Věk: 39

Re: Toyota Hilux 2011

Příspěvekod kulevaros » Po 15.01.2018, 23:43

Taz napsal:
kulevaros napsal:
dduuffy napsal:Jako bouraný jo...
Normálně se pohybuje cca 420 000 Kč

Ne nebourane jen vymenit predni naraznik a nejake drbky v kabine.Ale jestli tomuto nic neni jak tu nekdo pise pak se omlouvam. A jak tady pise jeden moc chytry clen, opravdu si ze me nic nedelj. Ja su jen obycejny clovek ktery druhym neleze do prdele tak ze mu couhaji je nohy. A taky si obcas dovolim oponovatmistnim odbornikum.

Ne,Kulevaloši,ty obyčejný člověk nejsi,ty jsi zamindrákovanej chudák co se snaží dělat chytrýho ale jelikož máš IQ šumící trávy tak ti to nikdo nežere...ale jinak dík,nicmeně že je někdo chytrej mu nezáviď,ty nemůžeš za to že jsi blbej,to je prostě osud...o oponování odborníkům ani nemluv,při tvé inteligenci by se musel probírat maximalně pasení koz abys k tomu měl co říct,tak si s tím nelam hlavu,to je nad tvé limity... :smich:

No to jsi mohl napsat rovnou co te zere,ze jsem myslivec.Pac ja jsem si tu tvou odpoved precetl jeste driv nez jsi prepsal slovo "Myslivec" na "chudak" Evidentne se s panem znas a nejde ti pod vousy kdyz ma nekdo jiny nazor co???

kulevaros
Legenda fóra

Příspěvekod kulevaros » Po 15.01.2018, 23:49

To dduuffy:Podle me bude lepsi to rozhazet na dily,snaz se to proda nez takhle v celku :ramena:.

daavis
Inventář fóra
Témata: 14
Auto: Nissan Terrano II 2,7 tdi+chip 125kw. 2" Iron Man, snorchel,31" Yokohama Geolandar MT
Místo/Bydliště: Größ Wisternitz bei Olmütz
Věk: 33

Příspěvekod daavis » Út 16.01.2018, 8:14

My prodali dve auta po totalce drazbou pres pojistovnu a pokazdy to dohromady s plnenim od nich dalo uspokojivou castku.
Pockal bych
Profi detailing interiér/exteriér Olomouc. Renovace, voskování laků produkty 3M, AUTOGLYM,DODO JUICE,SWISSVAX.

Terrano II 2,7 tdi. 2" IM, snorchel, 31"MT

Taz
Táta surfer
Témata: 29
Auto: korejská obludka..jo, a taky friťák od LR...
Místo/Bydliště: v týdnu poslední obydlená zatáčka před Vídní

Příspěvekod Taz » Út 16.01.2018, 8:45

kulevaros napsal:
Taz napsal:
kulevaros napsal:Ne nebourane jen vymenit predni naraznik a nejake drbky v kabine.Ale jestli tomuto nic neni jak tu nekdo pise pak se omlouvam. A jak tady pise jeden moc chytry clen, opravdu si ze me nic nedelj. Ja su jen obycejny clovek ktery druhym neleze do prdele tak ze mu couhaji je nohy. A taky si obcas dovolim oponovatmistnim odbornikum.

Ne,Kulevaloši,ty obyčejný člověk nejsi,ty jsi zamindrákovanej chudák co se snaží dělat chytrýho ale jelikož máš IQ šumící trávy tak ti to nikdo nežere...ale jinak dík,nicmeně že je někdo chytrej mu nezáviď,ty nemůžeš za to že jsi blbej,to je prostě osud...o oponování odborníkům ani nemluv,při tvé inteligenci by se musel probírat maximalně pasení koz abys k tomu měl co říct,tak si s tím nelam hlavu,to je nad tvé limity... :smich:

No to jsi mohl napsat rovnou co te zere,ze jsem myslivec.Pac ja jsem si tu tvou odpoved precetl jeste driv nez jsi prepsal slovo "Myslivec" na "chudak" Evidentne se s panem znas a nejde ti pod vousy kdyz ma nekdo jiny nazor co???

Ne,pána neznám, ale na rozdíl od Tebe se nechová jak pitcha takže už jen tím je mi sympatickej...a toho myslivce jsem přepsal protože Tebe tam řadit,tím je urážím všechny,a to jsem neměl v úmyslu ...nicméně tebe se týkají pouze ty dvě zvýrazněné části,nemusíš se s tím zatěžovat :smich:
Autoškola,řidičáky na všechny skupiny,vratky po odebrání,prostě cokoliv je potřeba kolem autoškoly

Autor tématu
dduuffy
Diskuzní Guru
Témata: 6
Auto: Hilux je prý nezničitelnej...
Místo/Bydliště: Bohmerwald
Věk: 42

Příspěvekod dduuffy » Út 16.01.2018, 8:58

Jo...
Pojišťovna už se otřepala.
Ale vrak někdo vydražil úplně blbě.
Dost na to že jsem o to dostal míň ale málo jakou mají cenu díly...
Je pravda že na to jak je to auto těžký a bylo vlastně jen na sloupcích střechy tak to vydrželo dobře. Holt Toyota ví co dělá..
Když vidím tady na fóru jaký schnilotiny opravujou..
Tady byl rám ošetřovanej..
Každý dva roky sem to nechal stříkat voskem...
Dutiny i rám.
Říkal jsem si že ho na statku nechám dokud se nerozpadne...
No a ono ne...
Novej je sice hezčí, ale těch píčovin elektrických...
Zatím jsem si koupil starší RAVku tak uvidím jestli vydržím bez pickupa...
Svobodní lidé by nejen měli být ozbrojeni a disciplinovaní,ale měli by mít dostatek zbraní a munice,aby obhájili svoji nezávislost před kýmkoliv, kdo by je chtěl utlačovat, včetně jejich vlády.
Hranice tyranům předepisuje snášenlivost těch,které utlačují.

Taz
Táta surfer

Příspěvekod Taz » Út 16.01.2018, 9:06

Nevydržíš...a kloudnýho koupíš jen za draho...podle mne je to i opravitelný.
Co znamená "vydražil úplně blbě" ? Měl jsem za to že dražba je hlavně orientační pro pojišťovnu aby bylo jasný kolik se za ten zbytek dá dostat,oni ti o to mín daj a bud se to prodá nebo si to necháš...ale jelikož nemám tyhle zkušenosti tak bych snesl poučení,klidně do SZ...
Autoškola,řidičáky na všechny skupiny,vratky po odebrání,prostě cokoliv je potřeba kolem autoškoly

Autor tématu
dduuffy
Diskuzní Guru

Příspěvekod dduuffy » Út 16.01.2018, 9:18

Taz napsal:Nevydržíš...a kloudnýho koupíš jen za draho...podle mne je to i opravitelný.
Co znamená "vydražil úplně blbě" ? Měl jsem za to že dražba je hlavně orientační pro pojišťovnu aby bylo jasný kolik se za ten zbytek dá dostat,oni ti o to mín daj a bud se to prodá nebo si to necháš...ale jelikož nemám tyhle zkušenosti tak bych snesl poučení,klidně do SZ...

Jo je to jak píšeš...
Jenže nemám čas to rozebírat na díly a čekat a přendavat tady zbytky auta dva roky...
Proto pro mne lepší prodat v celku..
Vím že jen motor má cenu cca 60000...
Svobodní lidé by nejen měli být ozbrojeni a disciplinovaní,ale měli by mít dostatek zbraní a munice,aby obhájili svoji nezávislost před kýmkoliv, kdo by je chtěl utlačovat, včetně jejich vlády.

kulevaros
Legenda fóra

Příspěvekod kulevaros » Út 16.01.2018, 9:35

Taz napsal:
kulevaros napsal:
Taz napsal:Ne,Kulevaloši,ty obyčejný člověk nejsi,ty jsi zamindrákovanej chudák co se snaží dělat chytrýho ale jelikož máš IQ šumící trávy tak ti to nikdo nežere...ale jinak dík,nicmeně že je někdo chytrej mu nezáviď,ty nemůžeš za to že jsi blbej,to je prostě osud...o oponování odborníkům ani nemluv,při tvé inteligenci by se musel probírat maximalně pasení koz abys k tomu měl co říct,tak si s tím nelam hlavu,to je nad tvé limity... :smich:

Ne,pána neznám, ale na rozdíl od Tebe se nechová jak pitcha takže už jen tím je mi sympatickej...a toho myslivce jsem přepsal protože Tebe tam řadit,tím je urážím všechny,a to jsem neměl v úmyslu ...nicméně tebe se týkají pouze ty dvě zvýrazněné části,nemusíš se s tím zatěžovat :smich:

Ke kazdemu se chovam jak si zaslouzi. A nijak jsem te tady neurazil. Kdezto ty hned prvni prispevek a urazeni. Kdo je tady vetsi inteligent??? Jsi obycejny hulvat a muzes si potrast rukou s kolegou z hané ten je to same v blede modrem.

Taz
Táta surfer

Příspěvekod Taz » Út 16.01.2018, 12:50

kulevaros napsal:
Taz napsal:
kulevaros napsal:No to jsi mohl napsat rovnou co te zere,ze jsem myslivec.Pac ja jsem si tu tvou odpoved precetl jeste driv nez jsi prepsal slovo "Myslivec" na "chudak" Evidentne se s panem znas a nejde ti pod vousy kdyz ma nekdo jiny nazor co???

Ke kazdemu se chovam jak si zaslouzi. A nijak jsem te tady neurazil. Kdezto ty hned prvni prispevek a urazeni. Kdo je tady vetsi inteligent??? Jsi obycejny hulvat a muzes si potrast rukou s kolegou z hané ten je to same v blede modrem.

Už jsem psal,čti jen červeně zvýrazněné ,zbytek je na Tebe složitej :smich:

daavis
Inventář fóra
Témata: 14
Auto: Nissan Terrano II 2,7 tdi+chip 125kw. 2" Iron Man, snorchel,31" Yokohama Geolandar MT
Místo/Bydliště: Größ Wisternitz bei Olmütz
Věk: 33

Příspěvekod daavis » Út 16.01.2018, 13:55

Taz napsal:Nevydržíš...a kloudnýho koupíš jen za draho...podle mne je to i opravitelný.

No pokud to nikoho az tak moc nezaujme, tak proste nabidne malo. A bud mu to muzes prodat nebo si vrak nechat. V obou pripadech ti pojistovna calne dopocet do tabulkove ceny ojetyho nebouranyho vozidla. Nasi udelali totalku z auta, ktery melo aktual hodnotu 100tisic, borec vydrazil vrak za 35, a ČP poslala 65.
Profi detailing interiér/exteriér Olomouc. Renovace, voskování laků produkty 3M, AUTOGLYM,DODO JUICE,SWISSVAX.

Terrano II 2,7 tdi. 2" IM, snorchel, 31"MT

Taz
Táta surfer

Příspěvekod Taz » Út 16.01.2018, 20:49

daavis napsal:

No pokud to nikoho az tak moc nezaujme, tak proste nabidne malo. A bud mu to muzes prodat nebo si vrak nechat. V obou pripadech ti pojistovna calne dopocet do tabulkove ceny ojetyho nebouranyho vozidla. Nasi udelali totalku z auta, ktery melo aktual hodnotu 100tisic, borec vydrazil vrak za 35, a ČP poslala 65.

Dík,tak nějak jsem čekal že to je...

Godhaj
Legenda fóra
Témata: 69
Místo/Bydliště: Brno

Příspěvekod Godhaj » Út 16.01.2018, 21:33

Přesně tak daavisi.. Nejde o to jestli to odsuzuju nebo obhajuju ale jde o to že ten kdo to prodává chce mít doma peníze za prodané auto v TOP stavu a co mu nedala pojišťovna che za vrak..

Autor tématu
dduuffy
Diskuzní Guru

Příspěvekod dduuffy » Stř 17.01.2018, 17:56

Godhaj napsal:Přesně tak daavisi.. Nejde o to jestli to odsuzuju nebo obhajuju ale jde o to že ten kdo to prodává chce mít doma peníze za prodané auto v TOP stavu a co mu nedala pojišťovna che za vrak..

Jo tak nějak to je...
Viz psal jsem v druhém vlákně na Toyota Hilux..
Každý z nás počítáme.
Pro mne je průser, že novýho Hiluxe bez filtru a hromady elektroniky už nekoupím a staršího po někom se mi kupovat nechce.. :ramena:

Godhaj
Legenda fóra
Témata: 69
Místo/Bydliště: Brno

Příspěvekod Godhaj » Stř 17.01.2018, 18:46

Tak investuj prachy do nové kastle a je to. Sice ti peníze od pojišťovny nepokryjou celkové náklady na opravu (nejspíš) ale budeš mít svoje auto a ještě po revizi..

Autor tématu
dduuffy
Diskuzní Guru

Příspěvekod dduuffy » So 20.01.2018, 7:01

Tazi psal jsem ti sz ale asi nedošla.
Klidně zavolej na 606111063

Vrátit se na “Prodám auto - offroad”