P: Land Rover Discovery 2 - Automat

Zbavujete se svýho miláčka ? Zkuste to tady, třeba se najde novej páníček - offroad a 4x4 vozy
Pravidla fóra
Používejte správné sekce inzerátů, špatně zařazené budou přesunuty nebo odstraněny bez předchozího upozornění.
Pokud máte prodáno/koupeno, odfajfkujte u příspěvku, že je vyřešeno. Bude to pro všechny přehlednější.

Autor tématu
Saul
vysočíňan
Témata: 28
Auto: ex Toyoda 4runner 2, 4Efi, Nissan Patrol K160 - kŕíženec bez PP, LR Disco Td5 - osobák
Místo/Bydliště: srdcem v blátě

P: Land Rover Discovery 2 - Automat

Příspěvekod Saul » Po 05.03.2018, 14:45

Prodám Discovery Td5 automat r.v.2000 s STK do 9/2018.
Vždy mě dovezl na místo určení a dokonce i zpátky, ale je to LR a občas si žije svým životem.
Na bazoši to leží už dlouho (nechápu... telefon mi od té doby zazvonil jednou)

plusy
najeto cca 178tis.km (nemohu se za to zaručit, ale osobně tomu věřím, protože DII byla přitažena 2003 z Rakouska a od té doby si ji akorát přeprodávali 3 sousedi z vesnice).
převodovka po repasi (pro to také nemám důkaz, ale když jsem to před rokem kupoval, tak byla úplně čistá a doteď je tam jakási nálepka). Řadí perfektně plynule, bez jakýchkoli rázů apod.
čip stage1 od Kokeška z LR fóra - auto se pěkně probralo a řadí ve vhodnějších otáčkách
zánovní (80%) pneu BF Goodrich MT/KM2 235/70 R16
nové pružiny a tlumiče +2"
choulostivé prahy a zadní podběhy bez koroze i bez lišky
na pohonu žádné vůle (ani čepy atd.)
polokožený interiér ve slušném stavu (tepování by si ale zasloužil), nechal jsem obšít volant ve VOLANTECHu
vyřešil jsem zatékání (teklo u pantu kapoty) - podlahu, která začínala lehce kysnout jsem vydrhnul a zakonzervoval Hammeritem.
Zaslepený EGR ventil

mínusy
okyslej rám. Není shnilej na tabák, ale VIN už je náhradní technologií
vnějšek na sobě má šrámy z provozu po silnici i mimo. Je to prostě off
přední nárazník jsem zkrátil, protože byl spodek různě popraskanej
ohnutá ochranná trubka pod spodní částí nárazníku (zvenku to ani není vidět) - trefil jsem s ní v 5km/h pařez a ohnul šťouchačku (ta je nová vč. čepů)
nahodile se rozsvěcí 3 Amigos - kontrolky ABS+kontrola trakce+asistent sjezdu z kopce (někdy ujedu 150km a nic, jindy se rozsvítí když stojím na "P" na semaforu). přesto, že to zrovna svítí, tak ty systémy fungují.
motor a přídavka si odkapávají... jak jinak. do motoru dolejvám deci za 2 měsíce. Do přídavky jsem v létě doplnil 2 deci s tím že netuším kdy kdo doplňoval předtím.
protože tekla trubka od aktivních stabilizátorů (ACE), tak jsem čerpadlo nahradil řemenicí. (čerpadlo s řemenem v kufru, kdyby měl někdo touhu si to vrátit do původního stavu - podle mě je ACE k ničemu) - tak je otázka jestli je to + nebo -
na diagnostice je třeba přepnout v nastavení výbavy z měchů na pružiny a z ACE na "bez ACE" - teď svítí kontrolky

Auto je denně v jízdě.

Nutně prodat nepotřebuju, ale jedna zajímavost se mi teď rýsuje, tak bych prodat docela chtěl.

cena 120 000,- s možností drobné úpravy.

https://auto.bazos.cz/inzerat/84902314/ ... utomat.php
"Dnešní demokracie znamená pouze svobodu vybrat si jedince kteří nás okradou"

Vrátit se na “Prodám auto - offroad”