Maverick Ve/Terráno lpg

Zbavujete se svýho miláčka ? Zkuste to tady, třeba se najde novej páníček - offroad a 4x4 vozy
Pravidla fóra
Používejte správné sekce inzerátů, špatně zařazené budou přesunuty nebo odstraněny bez předchozího upozornění.
Pokud máte prodáno/koupeno, odfajfkujte u příspěvku, že je vyřešeno. Bude to pro všechny přehlednější.

Autor tématu
sapazi
Legenda fóra
Témata: 5
Místo/Bydliště: Zrnětín
Věk: 41
Kontaktovat uživatele:

Maverick Ve/Terráno lpg

Příspěvekod sapazi » Pá 18.05.2018, 13:58

Po letech těžké služby auto u mě končí, nabízím k prodeji tomu, kdo chce vyvařovat a renovovat, nebo jako dárce spousty použitelných věcí. Kdo mě zná, ví, že o funkčnost vozu bylo vždy postaráno, ale na estetiku jsem marnej. Agregát tedy parádně funkční, stk vždy poctivě, kastle a interiér hamba. Auto vlastním 11let, koupeno zde na fóru od Terranoservis, poslední dva roky už sloužilo jen kolem komína a na zaškolení dcery s čersvým řidíčákem. To se taky stalo osudným, lehčí ťukanec do stromu zničil LP blatník, dveře ( ty jsou už jiné) a čelní okno. To by nebyl zas tak problém, ale koroze zbytku karoserie už ano.
Rozebírat a rozprodávat nic nebudu
Nejsu mechanik, servisovat jsem si to nechával jinde, sám jen menší věci.

Dlouhé, 7míst, lpg,stk 3/19. r.v. 96, tacho 250tis
po lehčí havárii na LP dveře,blatník a čelní okno, vzhledem ke korozi jsem se rozhodl neopravovat.
Klady : nesmrtelný motor benzín + legální lpg bez řídící jednotky, do sání - bezproblémové.Tažné 2,7t. Převodovka před lety repasovaná, 4x4 funguje. Těsně před havárií repasovaný starter, vloni výfuk. Platná STK. Rám ve slušném stavu, vin čitelné. Zánovní pneu Vraník.Volnoběžky AWM. Plně pojízdné, ale vzhledem k chybějícímu blatíku a oknu nelze odjet po ose daleko.
Zápory: koroze karoserie hlavně na napojení podlaha - podběh značná. Prahy jakžtakž. Eko neplaceno ( 3000kč) - auto vlasním 12 let, tehdy ještě eko nebylo. Požaduji přepis nebo vyřízení "ekolikvidace"

cena 12.000. dohoda jen u vozu, výměně za něco použitelného na baráku či farmě se nebráním.

foto zde: https://auto.bazos.cz/inzerat/89730664/ ... korozi.php
maverick VeTeráno na plyn,passat 4motion a (už o dost míň) naleštěnej Hyundai Starex 2,5CRDi
+různý vozejky.
-----------Auta pouze s předním náhonem jsou slepá vývojová větev----------------
http://www.sapazi.cz

Jirinka
Umumbe Mbebe
Témata: 12
Auto: sroubkovo spanel 2.8td a volvo s80 2,9i lpg 147 kw
Místo/Bydliště: na kopcu na hranici kraju MSK a OL

Re: Maverick Ve/Terráno lpg

Příspěvekod Jirinka » Stř 23.05.2018, 7:15

no tak jako vis jak
mas to .... a tady to....
sorijako :mrgreen:
třeba by pomohla fotka ramu u zadnich kol
Maucta.

Autor tématu
sapazi
Legenda fóra
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod sapazi » Stř 23.05.2018, 22:07

Pohoda, auto už je téměř prodaný kámošovi, forum jsem k tomu ani nepotřeboval
Teda teď doufám, že jsem to nezakřikl a odveze to
maverick VeTeráno na plyn,passat 4motion a (už o dost míň) naleštěnej Hyundai Starex 2,5CRDi
+různý vozejky.
-----------Auta pouze s předním náhonem jsou slepá vývojová větev----------------

Autor tématu
sapazi
Legenda fóra
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod sapazi » Stř 06.06.2018, 21:17

sapazi napsal:Pohoda, auto už je téměř prodaný kámošovi, forum jsem k tomu ani nepotřeboval
Teda teď doufám, že jsem to nezakřikl a odveze to

Tak tradá, autíčko vyrazilo po ose do Bílých Karpat, snad na něj novej pán nebude takovej ras jako já
+různý vozejky.

Vrátit se na “Prodám auto - offroad”