Kalendář - "blížící se akce" (nahoře pod logem fóra): do kalendáře lze vkládat termín akce přímo autorem tématu v sekci poježdění a závody.

Forum aktualizovano, info zde: viewtopic.php?f=26&t=92206#p1712259
Moznost prispeni na chod fora: viewtopic.php?f=3&t=66082

Land Cruiser HDJ 80

Zbavujete se svýho miláčka ? Zkuste to tady, třeba se najde novej páníček - offroad a 4x4 vozy
Pravidla fóra
Používejte správné sekce inzerátů, špatně zařazené budou přesunuty nebo odstraněny bez předchozího upozornění.
Pokud máte prodáno/koupeno, odfajfkujte u příspěvku, že je vyřešeno. Bude to pro všechny přehlednější.
Odpovědět

Autor tématu
Horáček
Pokročilý diskutér
Stav: Offline

Land Cruiser HDJ 80

Příspěvek od Horáček » Pá 08.03.2019, 12:48

AKTUALIZACE: Už jsem to sem dával, ale mezitím očesal pár věcí (zahrádka, spaní, soláry) tak dávám znova.
Na prodej: Toyota HDJ 80 r.v. 1992, automat. 5cm lift. Tacho cca 260 tis, rok mi nejde tacho, tak že přiměřeně víc. Auto mám od roku 2013. Za mě přidáno - zvýšené sání, nezávislé teplovodní webasto THERMO TOP P, s dálkovým ovladačem, ARB kompresor, ARB zvýšený odfuk na předním i zadním difu, mezinápravová uzávěrka, (nemá zadní ani přední uzávěrku), zadní pevnostňák, přídavná nádrž cekem 256l, dojezd cca 1900km, CB anténa, High Lift. Loni byly měněny komplet vztřiky, repase turba, nový přední chladič, na podzim nový podvozek EFS, brzdy, repase náprav a předních ramen a nový výfuk. V roce 2015 vyměněný prahy, kastle komplet opravená, přestříkaná, tak že bez koroze, jen občas na povrchu. Vnitřní čalounění komplet opravený. Gumy půl roku starý, minimálně ježděný COOPER DISCOVERER STT PRO 315/75 R16 127K, vzorek 90%. Oleje, filtry měněny po cca 10 tis, naposledy listopad 2018. Tažné zařízení v TP. Loni STK. Auto jezdí, brzdí, řadí, ale není to žádná leštěnka, i když většinu času tráví na dálnici. Trochu teče řízení, zatím ale nebyl důvod to řešit. Ůpravy nejsou v TP. Cena 230 tis. Při rychlém jednání přidám 50W solár s monitorem na nabíjení autobaterie. K vidění Praha, Děčín. Honza 739 214 767
(vím , že tu původní inzerát je, ale nepodařilo se mi ho smazat, tak dávám znovu s aktualizovanou cenou, všem dotčeným se omlouvám)
Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Odpovědět