Kalendář - "blížící se akce" (nahoře pod logem fóra): do kalendáře lze vkládat termín akce přímo autorem tématu v sekci poježdění a závody.

Forum aktualizovano, info zde: viewtopic.php?f=26&t=92206#p1712259
Moznost prispeni na chod fora: viewtopic.php?f=3&t=66082

Dodávka T4, T5, Scudo/Jumpy/Expert

Chcete se stát novým majitelem offroadu? Napište o co máte zájem!
Pravidla fóra
Používejte správné sekce inzerátů, špatně zařazené budou přesunuty nebo odstraněny bez předchozího upozornění.
Pokud máte prodáno/koupeno, odfajfkujte u příspěvku, že je vyřešeno. Bude to pro všechny přehlednější.

Autor tématu
AL
Staroffrouďák+
Auto: TOYOTA 4runner II gen. 3.0 V6
Místo/Bydliště: Pražák v jihočeským exilu
Stav: Offline

Re: Dodávka T4, T5, Scudo/Jumpy/Expert

Příspěvek od AL » So 02.07.2016, 20:59

Dneska jsem si udělal výlet na tohodle krasavce: http://www.sauto.cz/osobni/detail/volks ... oFrom=list prej OK, lecos měněno, dveře mají jinou barvu od drobné nehody. Tak jsem si zaplatil za 500 cebii, tam vypadlo, že to byla taxikářská specifikace (proto ta dobrá výbava), Vyrobeno 2000, v roce 2004 dovezeno do ČR s 270 tkm, stočeno na 89 tkm, pak km přibývali zvolna až na stávajících cca 215 tkm takže má cca přes 400 tkm což ještě není u T4 tragédie ale spíš malý nájezd. No tak jsem na ní vyrazil (den v prdeli), přijedu tam. Mladej kluk co o autech ví jako já (hovno), tak se ptám co tam měnil a vrazil do toho, místo účtu vytáhne papír A4 kde rukou napsal seznam měněných věcí. Motor běžel pěkně, ale jinak auto interiérově dost ošuntěný ale má leta a vozil s tím bordel na stavbu domku (ještě potřebuje na stavbu love proto prodává). Auto ohnilé jak kráva na to že to je ke konci výroby tak i na nelogických místech. Měněná půlka čumáku (modré i nebylo u verze 75 kW), místo automatu co tam byl z výroby a je v TP je tam manuál takže oser na STK, přední dveře blbě usazené, u řidiče kompletně ošoupali práh, u spolujezdce se při dovření o kousek zvednou aby zacvakly. U řidiče horní pant dveří ohnilý, že by prošel sroubovák skrz na druhé straně čisté jak nové, gumy okolo oken jak kdyby je 6x nandavali a vyndavali. Slevil by na 150, podle mě by i 50 asi bylo dost. Podle mě byla dost v tragickém stavu, má sice svoje leta, ale za ty prachy je nový Sandero, tak by to auto mělo vypadat a třeba to prověření přes cebii by mohl udělat prodávající a informovat o skutečném stavu.

Ale prostorově, výbavou, motorem a vůbec by to byl ideál dle mých představ. Jenže u nás a ani v DE ty dlouhé moc nerostou. Našel jsem jednu zajímavou na mobile.de http://www.mobile.de/cz/Osobn%C3%AD-v%C ... 18102.html vypadá pěkně, psal jsem nějaký firmě co to tahá na objednávku údajně za 10 litrů bez ohledu na vzdálenost vč, převodu na české papíry a kontroly stavu auta než to koupí. Sice by se zmenšila fin. rezerva na opravy na symbolické minimum, ale to auto vypadá slušně a za ty prachy by mohlo bejt tak dobrý jak vypadá a jezdit bez investic.

dall
Starofiaťák
Místo/Bydliště: Inglewood
Věk: 43
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od dall » Ne 03.07.2016, 17:02

a zkousel si nejake to Scudo apod?

Life's too short to drive boring cars
http://www.e500.cz

DavidDDD
Věčnej rejpal
Auto: LC 100
Místo/Bydliště: Kolínsko
Věk: 49

Příspěvek od DavidDDD » Po 04.07.2016, 22:38

dall napsal:a zkousel si nejake to Scudo apod?
Tyhle adrenalinové sporty :mrgreen: :mrgreen:

LC100. Tajemství úspěchu je slušnost a upřímnost.Jakmile se jich zbavíte – dosáhnete všeho.

dall
Starofiaťák
Místo/Bydliště: Inglewood
Věk: 43
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od dall » Po 04.07.2016, 22:46

Kušuj, lančisto ;-)

Life's too short to drive boring cars
http://www.e500.cz

Dejv 01
Věčnej rejpal
Auto: japonská liazka
Věk: 32
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dejv 01 » Út 05.07.2016, 8:26

Al:kdyby jsi mel zajem moje nabidka na dlouhou t4 plati..a slevil bych tak aby se ti to vyplatilo predelat na vicemistny.

W160 HR- mozna nekdy vyjedu :shaman:

Autor tématu
AL
Staroffrouďák+

Příspěvek od AL » Út 05.07.2016, 22:21

Dlouhá T4 s 3 sedadly znamená většinou olítanou sanitku co nejde přepsat na více míst :-( Dneska sem si přitáh domu krátkou karamelu. Teď ještě počkat na všední den na evidenčku atd. pak když dorazí love na týden do servisu ať to zkouknou co bude třeba udělat a možná se podive ještě k moři.

Autor tématu
AL
Staroffrouďák+

Příspěvek od AL » Út 05.07.2016, 22:26

dall napsal:a zkousel si nejake to Scudo apod?
Nezkoušel. Dlouhý se kroutí kor když maj dvě dveře, odchází tam silentbloky co jsou na stabilizátorech za 5 litrů elektronika zlobí a je to common rail, takže ty v bazaru čekají na někoho kdo koupí nové DPF za 32 litrů, dvouhmoťák za 12 - 20 litrů a 4x vstřiky po 15 litrech plus práce. Takže se bojím, že bych dal za Scudo (je to frantík, fiatí je jen logo u Ducata, Jumperu a Boxeru je to naopak to je čistokrevný ital) 230 a pak si řeklo vo sto litrů :-(

Dejv 01
Věčnej rejpal
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dejv 01 » Stř 06.07.2016, 8:30

Ok..ja ti tvuj nazor brat nebudu..ale ja olitanou hajtru nemam..a prepsat na vice mist lze.ma to jen par podminek.

Autor tématu
AL
Staroffrouďák+

Příspěvek od AL » Stř 06.07.2016, 13:46

Dejv 01 napsal:Ok..ja ti tvuj nazor brat nebudu..ale ja olitanou hajtru nemam..a prepsat na vice mist lze.ma to jen par podminek.
Já jen uvádím co jsem "slyšel" ohledně dlouhých prosklených třímístných. Netvrdím, že máš špatnou.

Dejv 01
Věčnej rejpal
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dejv 01 » Stř 06.07.2016, 20:26

Ja to mamjestekomplet sanitu..nic sem nezacal predelavat pac pprad resim prepis na vicemistny vuz a uz svita nadeje na skulinku v systemu. Jinak moje t4 od dovozu z A do ted jeden majitel,jeden ridic +komplet vedena servisni historie i s fotodokumentaci..servisujeme si vsechny sanity sami.je tam uvedeny vzdy.zapis km servisni ukony co se provedli+zapis dalsich zavad co se odstranili nad ramec vymen oleju a filtru +co je potreba udelat v nejblizsich km.treba ze zacal saknout olej z motoru,nebo ze jsou horsi zadni desticky kotouce cepy atd atd... a samozrejme udrzovana.karoserie v top stavu..zadna koroze.po kazdy zimne probiha cisteni brouseni a zalakovani vsech puchyrku na lemech,popr vyriznutiho celniho okna a obrouseni ramu pod oknem...atd atd..proste udrzovany auto..zadna hajtra :wink:

Odpovědět