MČR - 8.závod SLOVÁCKO (28.-29.10.2017) | Slavnostní vyhlášení mistrů ČR v OFFROAD TRIALu roku 2017 (17.-.18.11.) |
Silvestrovská OFFlava + EXPEDICE po Vysočině 2017/2018 (29.12.-1.1.) |

Nové nahrávání fotek: Pod odesílacím oknem je "Přidej obrázek do článku". Je tam český průvodce... Komanche

sháním zadní nárazník na pájo 2 a prední výztuhu na Freečko

Jo, občas se něco těžko shání. Zkuste to tady, třeba budete mít štěstí!
Pravidla fóra
Používejte správné sekce inzerátů, špatně zařazené budou přesunuty nebo odstraněny bez předchozího upozornění.
Pokud máte prodáno/koupeno, odfajfkujte u příspěvku, že je vyřešeno. Bude to pro všechny přehlednější.

Autor tématu
sumy
Legenda fóra
Témata: 13
Auto: PajeroII 2,8 wagon,AROnek 10.4, civic 8.g UFO, Mitsubishi Space Wagon N50
Místo/Bydliště: kousek od Benešova
Věk: 36
Stav: Offline

sháním zadní nárazník na pájo 2 a prední výztuhu na Freečko

Příspěvekod sumy » So 15.07.2017, 17:35

Ahoj, sháním zadní nárazník, ideálně i se spodnímy světly na dlouhý dvojkový pájo.
Stejně tak kdyby někdo měl přední hliníkovou výztuhu pred chladič na Freečko za rozum, nepohrdnul bych.
PS: Nový brzdy na Freečko už mám objednaný :smich:
POMALU, ale VŠUDE
Vanilková se šlehačkou :-)

Michal Dvorak
Turysta jaxvině
Témata: 326
Auto: Dlouhá Pajda 2,8 a Feroza s hadrem
Místo/Bydliště: Ronsperg city
Věk: 45

Re: sháním zadní nárazník na pájo 2 a prední výztuhu na Freečko

Příspěvekod Michal Dvorak » So 15.07.2017, 18:29

Zadni naraznik budu vyhazovat, neni to zadnej zazrak, ale s trochou pece by nadelal jeste paradu. Spodni svetla se nechaji na ebay koupit za rozum, daval jsem je na Ferozu.

Michal Dvorak
Turysta jaxvině

Příspěvekod Michal Dvorak » So 15.07.2017, 18:33

Autor tématu
sumy
Legenda fóra

Příspěvekod sumy » So 15.07.2017, 19:01

Michal Dvorak napsal:Zadni naraznik budu vyhazovat, neni to zadnej zazrak, ale s trochou pece by nadelal jeste paradu. Spodni svetla se nechaji na ebay koupit za rozum, daval jsem je na Ferozu.

Jestli neni prohnilej, nebo něják moc pokroucenej :wink: Zkrátka, jestli z něj štětka udělá fešnej nárazník, tak bych ho vzal.
Freečko ho vzalo na levou půlku u ohybu nad tažnym a dost nešťastně ho zkroutilo v díře pro světlo. Tak nevim, jestli to na kovadlině vyřešim, nebo jestli to je moc :-/
Se světlama nevim, jestli se konečně nedokopu k předělávce na anglána. Už tu byl odkaz na celý lampy za pár Kč snad 100x, tak to jdu pohedat. Jinak dík za tip na ebayi, kdyžtak je vemu.
Teď ještě tu příčku na Freečko, to bych měl do víkendu vrátit tchýni :roll: :shock: A to jsem teď našel prohnilou i druhou brzdovou rouru na PP kolo. Ta na LP prdla 6km před Černohorskejma hranicema v Bosně :grr:
3200km se zeleným oválem přineslo opravdu mnoho nečekaných dobrodružství :smich: Jsem 100% vyléčen :mrgreen: A toho inžu, co napadlo dát na to auto dozadu bubny a dopředu neventilovaný kotouče... :grr:
POMALU, ale VŠUDE

Michal Dvorak
Turysta jaxvině

Příspěvekod Michal Dvorak » So 15.07.2017, 19:17

Kdyz ho obrousis a mistama porovnas, tak bude cajk. Mas ho u me, prevezu ho ke Spalkovi, ten je doma castejc nez ja, taxi ho tam kdykoliv vyzvedni. Anebo ho muzu po Skudrovi poslat do Stoda a paxe to treba vymysli i dal ...

Plastikpeople
Staroffrouďák
Témata: 29
Auto: Mitsubishi L300 2.5 TD - Divnobus :-)
Místo/Bydliště: Srdce Hané
Věk: 34

Příspěvekod Plastikpeople » So 15.07.2017, 19:37

Zadní lampy do nárazníku mám..
,,Užívej si dokud můžeš..Nikdy nevíš co tě čeká..´´
,,Přátelství jednoho rozumného člověka,je lepší,než přátelství všech nerozumných..´´
,,Čím více poznávám lidí..Tím více si začínám vážit dobytka..´´
723 955 506

fugín
Diskuzní bůh, vládce guruů
Témata: 2
Auto: LR free/ LR Disco 2
Věk: 52

Příspěvekod fugín » So 15.07.2017, 19:45

sumy napsal:
Michal Dvorak napsal:Zadni naraznik budu vyhazovat, neni to zadnej zazrak, ale s trochou pece by nadelal jeste paradu. Spodni svetla se nechaji na ebay koupit za rozum, daval jsem je na Ferozu.

Jestli neni prohnilej, nebo něják moc pokroucenej :wink: Zkrátka, jestli z něj štětka udělá fešnej nárazník, tak bych ho vzal.
Freečko ho vzalo na levou půlku u ohybu nad tažnym a dost nešťastně ho zkroutilo v díře pro světlo. Tak nevim, jestli to na kovadlině vyřešim, nebo jestli to je moc :-/
Se světlama nevim, jestli se konečně nedokopu k předělávce na anglána. Už tu byl odkaz na celý lampy za pár Kč snad 100x, tak to jdu pohedat. Jinak dík za tip na ebayi, kdyžtak je vemu.
Teď ještě tu příčku na Freečko, to bych měl do víkendu vrátit tchýni :roll: :shock: A to jsem teď našel prohnilou i druhou brzdovou rouru na PP kolo. Ta na LP prdla 6km před Černohorskejma hranicema v Bosně :grr:
3200km se zeleným oválem přineslo opravdu mnoho nečekaných dobrodružství :smich: Jsem 100% vyléčen :mrgreen: A toho inžu, co napadlo dát na to auto dozadu bubny a dopředu neventilovaný kotouče... :grr:

Včera sme se vrátili z Albošky,jedno z aut byl můj bejvalej friťák. Bys koukal jak to dával,lítal po šutrech že albánský pastevci nechápali. Takže zřejmě zanedbaná údržba :ramena:
EX- free 1.8/ +42mm/ zátěžovky MAD/ MT Insa turbo caiman sahara/ ochrana světel/ a překážející našlápy
Disco 2 TD5 2004/zvednuto 2" OME/Warn 9000/mezináprava/Goodrich KM2/CB/šnorchl/lehce chipnuto/ňáký železo/

Autor tématu
sumy
Legenda fóra

Příspěvekod sumy » So 15.07.2017, 20:24

Nechci rozpoutávat flame, bohužel těch věcí šlo víc, včetně toho, že umí vzít jen půl nádrže, zbytek necucne. To přišlo cestou ze servisu z Niksic, kdy kanďák s benzínem byl na zahrádce na páju 70km daleko, 30km od nejbližší pumpy. Diskotéka v elektrice a další drobnosti.
Mě je to auto moc sympatický, i proto jsem ho pro paňmámu pořizoval a ta je s ním už 3. rokem moc spokojená. Pravidelně servis i když najede max 10tkm ročně(má ho jen jako pracovku když jede měřit do hor)
Když jsi teď byl v Albošce, tak asi i víš, jakej hic tam byl a to už se pak začnou projevovat i věci, který by se za normálního provozu u nás ani nemuseli ukázat. Třeba jako ty uvařený brzdy... to je při teplotách 40°C a víc hned, teda když nejsou ventilovaný :mrgreen:
O tom, že to mimo cesty zvládne hodně vím, taky jsme to řádně prubli :D , škoda jen, že tenhle neni zvýšenej na větších kolech :mrgreen:
Prostě jsem jen zhýčkaný jiným strojem, i když i na tom mi tam odešlo tlakový čidlo oleje a celou cestu do ČR skrz něj prskal olej. cca 3l na 1000km
No nic jdu zkusit tu výztuhu nacpat do lisu...
POMALU, ale VŠUDE

Autor tématu
sumy
Legenda fóra

Příspěvekod sumy » So 15.07.2017, 20:31

Plastikpeople napsal:Zadní lampy do nárazníku mám..

Super, co by jsis za ně žádal? Jak by jsme je ke mě teleportovali?
Klidně do SZ.
Díky :pivo:
POMALU, ale VŠUDE

Autor tématu
sumy
Legenda fóra

Příspěvekod sumy » So 15.07.2017, 20:34

Michal Dvorak napsal:Kdyz ho obrousis a mistama porovnas, tak bude cajk. Mas ho u me, prevezu ho ke Spalkovi, ten je doma castejc nez ja, taxi ho tam kdykoliv vyzvedni. Anebo ho muzu po Skudrovi poslat do Stoda a paxe to treba vymysli i dal ...

No s tou dopravou to snad nějak pořeším. Mám to k tobě krapet z ruky. Dám vědět.
Díky.
POMALU, ale VŠUDE

fugín

Příspěvekod fugín » So 15.07.2017, 21:06

sumy napsal:Nechci rozpoutávat flame, bohužel těch věcí šlo víc, včetně toho, že umí vzít jen půl nádrže, zbytek necucne. To přišlo cestou ze servisu z Niksic, kdy kanďák s benzínem byl na zahrádce na páju 70km daleko, 30km od nejbližší pumpy. Diskotéka v elektrice a další drobnosti.
Mě je to auto moc sympatický, i proto jsem ho pro paňmámu pořizoval a ta je s ním už 3. rokem moc spokojená. Pravidelně servis i když najede max 10tkm ročně(má ho jen jako pracovku když jede měřit do hor)
Když jsi teď byl v Albošce, tak asi i víš, jakej hic tam byl a to už se pak začnou projevovat i věci, který by se za normálního provozu u nás ani nemuseli ukázat. Třeba jako ty uvařený brzdy... to je při teplotách 40°C a víc hned, teda když nejsou ventilovaný :mrgreen:
O tom, že to mimo cesty zvládne hodně vím, taky jsme to řádně prubli :D , škoda jen, že tenhle neni zvýšenej na větších kolech :mrgreen:
Prostě jsem jen zhýčkaný jiným strojem, i když i na tom mi tam odešlo tlakový čidlo oleje a celou cestu do ČR skrz něj prskal olej. cca 3l na 1000km
No nic jdu zkusit tu výztuhu nacpat do lisu...

Jo,chápu. Tenhle je zvednutej a s keramickou spojkou. Brzdy smrdéli u všech aut. Nahoře v noci 7 nad nulou,dole u Skaderskýho bylo 45......šílený :mrgreen:
S tou výztuhou zkus Slámiče, určitě tam nějakou najde.
EX- free 1.8/ +42mm/ zátěžovky MAD/ MT Insa turbo caiman sahara/ ochrana světel/ a překážející našlápy
Disco 2 TD5 2004/zvednuto 2" OME/Warn 9000/mezináprava/Goodrich KM2/CB/šnorchl/lehce chipnuto/ňáký železo/

Autor tématu
sumy
Legenda fóra

Příspěvekod sumy » Ne 16.07.2017, 8:17

Jj, u Skadaru, 2km od Albanskejch hranic mi dal pusinku na prdel. Nemas prosim na Slamice nejakej kontakt? Dik
POMALU, ale VŠUDE

fugín

Příspěvekod fugín » Ne 16.07.2017, 9:06

sumy napsal:Jj, u Skadaru, 2km od Albanskejch hranic mi dal pusinku na prdel. Nemas prosim na Slamice nejakej kontakt? Dik

Číslo na Karla v SZ.

Autor tématu
sumy
Legenda fóra

Příspěvekod sumy » Ne 16.07.2017, 11:55

Diky, jeste tomu dneska zkusim dat "par vychovnych" jestli to pujde. Kdyz ne, volam
POMALU, ale VŠUDE

Plastikpeople
Staroffrouďák
Témata: 29
Auto: Mitsubishi L300 2.5 TD - Divnobus :-)
Místo/Bydliště: Srdce Hané
Věk: 34

Příspěvekod Plastikpeople » Ne 16.07.2017, 13:34

Máš SZ
,,Užívej si dokud můžeš..Nikdy nevíš co tě čeká..´´
,,Přátelství jednoho rozumného člověka,je lepší,než přátelství všech nerozumných..´´
,,Čím více poznávám lidí..Tím více si začínám vážit dobytka..´´
723 955 506

Vrátit se na “Sháním náhr. díly nebo doplňky”