Koupim osmiválec tatra

Jo, občas se něco těžko shání. Zkuste to tady, třeba budete mít štěstí!
Pravidla fóra
Používejte správné sekce inzerátů, špatně zařazené budou přesunuty nebo odstraněny bez předchozího upozornění.
Pokud máte prodáno/koupeno, odfajfkujte u příspěvku, že je vyřešeno. Bude to pro všechny přehlednější.

Autor tématu
Emocuc
Legenda fóra
Témata: 11
Auto: Trabant 601/353 , pajero 2.8 , fábijej
Věk: 31
Kontaktovat uživatele:
Stav: Online

Re: Koupim osmiválec tatra

Příspěvekod Emocuc » So 26.03.2016, 20:11

pma1 napsal:Kdysi jsem 603 měl a když jsem se bavil s pamětníkama, tak říkali, že si někdo dělal motorku, ale uřízl si jen to véčko. Von to tam chce jebnout celý nebo jen část motoru?

Jak přesně to má v plánu nevím ale spíš by mě zajmalo ja to zpřevoduje na kolo :)
zamik23 napsal:Mněl by být komplet ,akorát tam nebude benzínová pumpa a není celý rozdělovač , bez karburatoru, jinak myslím komplet, já ho mněl na stavbu trojkolky, ale přišli decka a nejsou kačky na krejzy projekty. Tel na mne je 77755334pět, po svátcích bych to mohl nafotit tak když tak kulni

Odesláno z mého HM 1SW pomocí Tapatalk

No předám mu kontakt , on právě brečel že na bázoši a jinde sou nekompletní motory že je to problém ale 5 k je myslim dobrej argument.Díky
Ruský agent , krycí jméno ´Kapršpion´

6810
Legenda fóra
Témata: 19
Místo/Bydliště: Praha/Kladno/Šumava
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvekod 6810 » Ne 27.03.2016, 7:34

bold napsal:
6810 napsal:Je vidět, ze to moc neznas. Ma například jinou kliku a úplně jiny olejovy hospodářství. Ma i trochu jinej blok atd. Do auta zkratka nepouzitelnej. Da se z toho vzít par dilu. Válce, hlavy, ventilatory, olejovy chladiče. Nebo komplet prestavet, ale to se fakt nevyplatí.

ok. Hlavně mně zarazilo že to nemá 30 koní.. ale asi tomu rozumíš víc..... :lol:

Urcite, protože ty si pletes KW s kVA. Jinak ty motory do central jsou dva. Jeden ma 25 koni a druhy 45 koni. A pohání generátory 15 kVA a 30 kVA. Takže než něco nekde napises, je lepší si o tom něco zjistit.
Pajero II 2.8TD
UAZ 469
Praga V3S M2 + A3S 1V

bold
Inventář fóra
Auto: Nissan Patrol Y61 červený, bez úprav
Místo/Bydliště: Tlumatchau- Zlínsko
Stav: Offline

Příspěvekod bold » Ne 27.03.2016, 8:56

jasně, jsou dva. jeden točí plný kotel a druhý polovinu, proto má jeden 15kva a druhý 30kva. OK tak tedy jeden má cca 12kW a druhý 24kW. Netvrdím že jsem v tomto motoru kovaný, ale už jsem ho aspoň jednou viděl. Když jsme z 15 dělali 30 tak jsme vyměnili karbec a předělali regulátor, divné ale zničehož nic měl motor o dost koní víc...... kde se to v něm jen vzalo.... Nuž osobně jsem to bral tak, že vzhledem k nedostatku těchto motorů, lze použít na stavbu "monstra" i motor z centrály, neb se bude přestavovat a nebude problém cokoliv upravit. Problém bude s karbecem, neb ten 15 bude mít problém s děláním směsi pro plné otáčky. Ale jistě jsou zde jedinci dokonalejší, mají vždy pravdu.... :-) ale motor z centrály nemá 30koní :-) :-) :-)

Autor tématu
Emocuc
Legenda fóra
Auto: Trabant 601/353 , pajero 2.8 , fábijej
Věk: 31
Kontaktovat uživatele:
Stav: Online

Příspěvekod Emocuc » Po 28.03.2016, 14:12

Ruský agent , krycí jméno ´Kapršpion´

Vrátit se na “Sháním náhr. díly nebo doplňky”