podpořme PATRIOTA !

Máte na srdci něco vážnýho, co se týká offroadingu ?

Autor tématu
Karlos
Staroffrouďák
Témata: 131
Místo/Bydliště: Prypjať
Věk: 103

podpořme PATRIOTA !

Příspěvekod Karlos » Po 26.11.2018, 20:27

Obrázek

Jelikož stále nejde registrace uživatelů, byl jsem požádán, abych to sem dal já.

Petr Michalu

►Tak jak se Vám líbí…? S tímto bych chtěl objet celé Rusko, vlastně nejen Rusko, ale spíše bývalý Sovětský svaz, neboť mám prý přijet do Kyrgyzie, do Arménie, do Kazachstánu (kde již mám přátele), dále též do Irkutska k Bajkalu, ale zrovna tak do Vladivostoku, též dokonce až na Kamčatku, kde přímo pod sopkou Ključevskaja žijí moji známí… Také mám prý přijet do Norilska na severu, do Murmanska a dalších… Ufff… jak MOC A MOC BYCH RÁD!!
Objet celé Rusko, vlastně bývalý Sovětský svaz, projet Sibiří, Uralem, dostat se na Kavkaz, k Bajkalu… Panečku, to by byly fotečky, reportáže, psaní, dobrodružství!! Nedávno v jednom svém statusu jsem se více méně jen tak o tom zmínil… a dokonce pozitivní odezva od Vás. Několik přátel mi napsalo – dobrý nápad, my tě podpoříme, pošleme tisícovku na auto, a pomalu se přidávali i další… Proč to tedy nezkusit takto veřejně? Vyhlašuji sbírku na užitečnou, prospěšnou věc. Podaří se mi potom s tímto novým autem – viz foto a s Vaší pomocí a podporou uskutečnit můj plán, sen, cestu, expedici kolem celého Ruska, Sovětského svazu? Moje fotografie z Ruska již znáte, sledujete… již jsem udělal více jak 40.000 fotek jen z několika míst zde v Rusku (Moskva, Volgograd/Stalingrad, Sankt-Petěrburg/LENINGRAD/Petrohrad, Sergejev Posad, Starý Oskoj, Zarja, Kronštadt, Petěrgof).
Rád bych Vám nabídl opravdu fotoreportáže z celého Ruska. Na cestě by mě provázela ona mladá dívka – Ruska (jmenuje se Vasja), se kterou mám vztah opravdu jako otec s dcerou. Psala by reportáže, natáčela, též fotografovala… Po skončení expedice, snad jednou, až bude opět svobodná, nezávislá, suverénní Česká republika, ale i Slovenská republika, či snad dokonce obnovené nové svobodné Československo (to podle vlastního přání Čechů a Slováků) bychom rádi přijeli do těch svobodných zemí, či suverénního státu a pořádali výstavy, besedy, přednášky o našem putování po území celého Ruska, Sovětského svazu. Této expedici bychom dejme tomu mohli dát i nějaký název – například CESTA PŘÁTELSVÍ ČESKOSLOVENSKO-SOVĚTSKO-RUSKÉ. Věřím, že by to byla velice užitečná činnost. Co Vy na to, podpoříte, pomůžete?

Teď se stanu zase terčem všech těch nemocných rusofobů, zapšklých a nenávistných lidí, závistivců, pomlouvačů, kydačů… budou soptit, plivat na mě jedovaté sliny, vytahovat bůhvíco odkudkoliv apod. Ale je mi to naprosto a srdečně jedno, lhostejné!!

Podívejte se jen do ČR, všechny ty pašerácké a parazitující na Vás a na veřejném rozpočtu neziskovky, všichni ti „lékaři bez hranic“, všichni ti „člověkové v tísni“, všechny ty nehrůznější neziskovky pro například tak zvaně nepřizpůsobivé, organizace, spolky, manažeři, analytici a další ta nepotřebná chátra typu think-tanky, Evropské hodnoty a tisíce dalších jen žebrají o peníze, vysávají peníze ze společné kasy, kterou Vy naplňujete, nebo holt mají bohaté mecenáše typu Soroše a dalších lidských zrůd a bestií. Peníze stále žebrají a odčerpávají neužitečné politické strany, média, tisk a televize (televize si to žebrání dokonce prosadila a uzákonila formou placení povinných poplatků!!), o peníze žebrají divadla – přitom uvádějí na jevišti fakt skvosty – jako tahání československé vlajky z dámského přirození, nebo divadlo Hrušínského!! Za Vaše peníze se pořádají vojenské agresivní okupační mise v cizích zemích, posílají se Vaše peníze na nám zcela lhostejné bytosti v Africe a jinde, z Vašich peněz si zvedají platy ochmelkové a notoričtí spáči v parlamentu a senátu. A mohl bych tak pokračovat do nekonečna…!!

Proč bych tedy já, nemohl Vás požádat o přímou pomoc a podporu, nebo bych se měl snad za to stydět? Narozdíl od těch všech vyjmenovaných škůdců, vlastizrádců a zaprodanců národa by moje činnost byla velice přínosná a záslužná pro obnovení normálního zdravého vztahu s ruským národem a v blízké budoucnosti bude jistě vztahem přirozeně i nadstandardním tak, jak tomu bylo i v minulosti.▼▼
„Obrovské masy lidí mnohem snáze uvěří velké lži než malé.“
Zase jsme my a oni, tak jako tenkrát.
Slova ‚národní uvědomění‘ a ‚vlastenec‘ se úplně vytratila ze slovníku politiků a médií. Vlastenectví národ posiluje, vytváří pocit sounáležitosti.

Potapec
Staroffrouďák
Témata: 100
Auto: Mercedes G 300TD
Místo/Bydliště: Oberland

Re: podpořme PATRIOTA !

Příspěvekod Potapec » Po 26.11.2018, 22:12

Nu což? ... sbírka na výlet do USA už tu byla ... tak to už nám zbejvá jen na severní a jižní pól, né?...
Motor začíná u šesti válců!!! Aerodynamika je pro ty, co neumí ladit motor ...
Gdo nemá Géčko, ten jako by nebyl ;-) - aneb jak pravil Fidel: "Uš mě nebaví spravovat Toyotu, tak jezdim Géčkem"

paramount2
Pejsáček
Témata: 18
Auto: Icebreaker, Explorer LPG
Místo/Bydliště: Kamenice
Věk: 47
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod paramount2 » Po 26.11.2018, 22:37

To mám fakt přispět na zábavnou propagandistickou jízdu nějakýho rusofila? Ať si napíše do Kremlu, Putler mu třeba zajistí i doprovod...
Stát není řešením problému, stát je jeho součástí.
Ronald Reagan.

FNAP 88
Wortodogkxsňý HLÍDKAŘ
Témata: 5
Místo/Bydliště: iglau, budějowyce
Věk: 30

Příspěvekod FNAP 88 » Po 26.11.2018, 22:41

minimalne je to vo dost uprimnejsi nez stou emerikou tenkrat ...
6t0y8d5l6i5t6a5t5
marnej čurák kvočna
VŇAP - co je víc ???

kabát pevně v luftě lafetován mám
ale já myslim že sem dobrej bůh

HaK
Staroffrouďák
Témata: 15
Auto: defneder, discovery, range rover classic, gazelle
Místo/Bydliště: Prachatice / Budějice
Věk: 35
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod HaK » Út 27.11.2018, 0:58

Já teda radši pošlu peníze člověku v tísni nebo lékařům bez hranic.
Hanys a Káča
tel: 775 173 983
http://www.oneland.cz

Jirinka
Umumbe Mbebe
Témata: 13
Auto: sroubkovo spanel 2.8td a volvo s80 2,9i lpg 147 kw
Místo/Bydliště: na kopcu na hranici kraju MSK a OL

Příspěvekod Jirinka » Út 27.11.2018, 7:21

manželka zna vosobne děvuchu, co dělala pro lekare bez hranic a pro nejake jiné neziskoffky, byla par let tak ruzne po afrikanii, zachraňovala podvyzivene, postrilene, posekane….a ta tvrdi, ze poslat penise neziskoffce typu clovek v plisni, lekari bez hranic apod. je zasadni chyba....
edyta: trochu blbe jsem si to zapamatoval, i když ramcove jsem se trefil:
https://hearthis.at/slobodnyvysielac/or ... 018-09-02/
Maucta.

Autor tématu
Karlos
Staroffrouďák

Příspěvekod Karlos » Út 27.11.2018, 9:23

HaK napsal:Já teda radši pošlu peníze člověku v tísni nebo lékařům bez hranic.

no Haku....to snad nemyslíš vážně ne?::""!/!"L":?...to už je lepší ty prachy prožrat-prochlastat........ještě ti tam chybí bílé přilby.
Slova ‚národní uvědomění‘ a ‚vlastenec‘ se úplně vytratila ze slovníku politiků a médií. Vlastenectví národ posiluje, vytváří pocit sounáležitosti.

Autor tématu
Karlos
Staroffrouďák

Příspěvekod Karlos » Út 27.11.2018, 9:24

paramount2 napsal:To mám fakt přispět na zábavnou propagandistickou jízdu nějakýho rusofila? Ať si napíše do Kremlu, Putler mu třeba zajistí i doprovod...

:lol:
Cit: Teď se stanu zase terčem všech těch nemocných rusofobů, zapšklých a nenávistných lidí, závistivců, pomlouvačů, kydačů… budou soptit, plivat na mě jedovaté sliny, vytahovat bůhvíco odkudkoliv apod. Ale je mi to naprosto a srdečně jedno, lhostejné!!

Saul
vysočíňan
Témata: 30
Auto: ex Toyoda 4runner 2, 4Efi, Nissan Patrol K160 - kŕíženec bez PP, LR Disco Td5 - osobák
Místo/Bydliště: srdcem v blátě

Příspěvekod Saul » Út 27.11.2018, 9:56

Rád jezdím k moři a letos jsem tam ani nebyl. Poslali byste mi nějaký peníze? Stačilo by třeba jen 2000,- od každého a velká věc je na světě. Po cestě na vás budu myslet a pak vám pošlu i nějaký fotky!
"Dnešní demokracie znamená pouze svobodu vybrat si jedince kteří nás okradou"

Jirinka
Umumbe Mbebe
Témata: 13
Auto: sroubkovo spanel 2.8td a volvo s80 2,9i lpg 147 kw
Místo/Bydliště: na kopcu na hranici kraju MSK a OL

Příspěvekod Jirinka » Út 27.11.2018, 10:07

taky me něco takového napadlo, akorát ne k mori
nicmene je fajn, ze je pan uprimné a každý si muze vybrat
ja mu třeba nic posilat nebudu :-) a chapu, ze někdo třeba jo
Maucta.

mařas
Legenda fóra
Témata: 6
Auto: samec 1,3 + samec 1,3i + hajlax 2,5 D-4D
Místo/Bydliště: 1221km jihovýchodně od Osla

Příspěvekod mařas » Út 27.11.2018, 10:21

už jako malý kluk sem si říkal, žije nás v republice 10.000.000,
když mi každý dá korunu tak budu 10 milionář.
a 1 rokuna přece nikoho nezabije.

jak stárnu mi dochází že to není tak jednoduché :ramena:
... ten co se nechá rád tahat ;-)

Autor tématu
Karlos
Staroffrouďák

Příspěvekod Karlos » Út 27.11.2018, 11:30

Jo tak jasně.....

Ale tady je hlavním cílem, že všude kam přijede budou vědět, že Češi jsou přátelé........ :wink:
...a to by se nám možná mohlo v budoucnu hodit. :D

Saul
vysočíňan
Témata: 30
Auto: ex Toyoda 4runner 2, 4Efi, Nissan Patrol K160 - kŕíženec bez PP, LR Disco Td5 - osobák
Místo/Bydliště: srdcem v blátě

Příspěvekod Saul » Út 27.11.2018, 12:33

Karlosi, je mi Tě líto... muselo to bolet, když ti tu hlavu vymejvali wapkou...
"Dnešní demokracie znamená pouze svobodu vybrat si jedince kteří nás okradou"

Autor tématu
Karlos
Staroffrouďák

Příspěvekod Karlos » Út 27.11.2018, 14:28

:lol:

Já věděl, že tu bude prdel.
Netrpělivě vyhlížím Pulce.... :lol:

fugín
Diskuzní bůh, vládce guruů
Témata: 3
Auto: LR free/ LR Disco 2
Věk: 53

Příspěvekod fugín » Út 27.11.2018, 15:26

HaK napsal:Já teda radši pošlu peníze člověku v tísninebo lékařům bez hranic.

Když se tak zamyslím všechno drahý,pivo hospodskej zdražil, tabáček drahej, nafta drahá, uzený mě dochází,teď taky manželka pořád po mě chce nějaký prachy,dokonce synek tuhle něco říkal že prý vánoce nebo co, no a ten landrouvr taky pořád něco chce. No Hanys uznej že sem v tísni :smich: :ramena: :smich:. Mám poslat číslo účtu?
EX- free 1.8/ +42mm/ zátěžovky MAD/ MT Insa turbo caiman sahara/ ochrana světel/ a překážející našlápy
Disco 2 TD5 2004/zvednuto 2" OME/Warn 9000/mezináprava/Goodrich KM2/CB/šnorchl/lehce chipnuto/ňáký železo/

Vrátit se na “O offroadu vážně”