NOVÁ ÉRA: MSR + MČR - 7.závod VALČA (30.9. - 1.10.2017) |
Nové nahrávání fotek: Pod odesílacím oknem je "Přidej obrázek do článku". Je tam český průvodce... Komanche

Náš nový Forester

Asi bych urazil SUBI Team, kdybych sem nedal tudle príma značku :-)
Pravidla fóra
Inzerci si hazejte prosim dolu do sekce bazar. Tato sekce slouzi pouze pro technicke informace/rady.
Bazar: http://www.offroadforum.cz/viewforum.php?f=61
(nedivte se proto, pokud zde zadate inzerat, ze ho nekdo smaze)

Stefa
Diskuzní Guru
Témata: 3
Auto: Subaru Forester SGS
Místo/Bydliště: SK, BB, LC
Věk: 64
Stav: Offline

Re: Náš nový Forester

Příspěvekod Stefa » Stř 09.11.2016, 19:24

Tak vítaj ! :vino:
Nikdy sa nevzdávaj!
Subaru Forester MY 2007 IM
Ex. TLC 90 +2" Ultimate suspension
Ex. THilux +2" OME

zdenal
Diskuzní bůh, vládce guruů
Témata: 4
Auto: pajero 2,5 TD Vagon,honda cbr rr 900,husqvarna sm 610,dr 650,SUBARU FORESTER
Místo/Bydliště: VALAŠSKO
Věk: 46

Příspěvekod zdenal » Čt 29.12.2016, 18:35

Po pajeru jsem měl forestera.
Byla to nejlepší volba auta co jsem kdy měl,krom pár pi...ovin co jsem spravil naprostý a nepřekovatelný.Odvozil mi matroš na chajdu,mě po hospodách a děti do školy každý den.....Nebýt toho osudného dne,kdy jsem vezl v kufru 400kg kvasu,dvě děti,a 200kg tyček na plot v kufru,a ja osel to vzal skratkou,sloužil by do dnes.....Jenže subárka trochu uhnívají,tak pří najezdu do kopce a překonání meze,kvas naskočil, a v tom okamžiku síla neunavných pružín nepovolila a oddělila podlahu kufru od zbytku káry...Nicméně auto si odvezl chlapec co má šikovné ruce,za týden jsme auto přepisovaly a on tam s ním byl v plné parádě...Tož tak.Subo je subo a vždy bude provozuschopné.Dílů seženeš v Mříčné kolik chceš a vždy ti poradí jako mě KOFILA...
tel.732427574

jp1
Pokročilý diskutér
Témata: 1
Auto: Subaru Forester, Opel Astra
Stav: Online

Příspěvekod jp1 » Pá 20.01.2017, 21:34

ahoj, mám toho samého, jen nejslabší motor, když jsem ho dával dohromady, nejlepší byl nákup u subatech, v kladně jsem spokojený nebyl. Jinak spotřebák kupuji na http://www.autodily-cardo.cz/ , jinak jsem moc spokojen já i přítelkyně, skvělá jízda na silnici, teď jsem ho zkoušel ve vysokým sněhu a čuměl jsem co zvládne, oceňuji redukci (kterou ty nemáš), jen by mohl mít větší kufr :-)

cutter
Pokročilý diskutér
Témata: 8
Auto: Subaru Forester, Ford Transit 2,5D, GAZ Gazelle 2,4TDi
Místo/Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod cutter » Čt 26.01.2017, 9:59

Ono je to vůbec docela malinký vevnitř. Když dám dozadu dvě děti se sedačkami a psa, víc se tam nevejde. Kufr je zase mělký oproti třeba ochcávce v kombajnu. Ale jinak naprosto spolehlivé auto. Mám staršího, rok 99 2.0 125KW. Jsem z Liberce a od té doby, co ho máme nepotřebuju lopatu na sníh. Manželka si chrochtá, že se všude dostane a navíc je to 100% spolehlivé auto. Nikde zatím nekvete, nerezne. Doufám, že ještě pár let poslouží. Redukce na projetí závěje se taky hodí.

vil77
Inventář fóra
Témata: 4
Auto: Forester
Místo/Bydliště: Gablonz an der Neisse

Příspěvekod vil77 » Čt 26.01.2017, 10:35

cutter napsal:Nikde zatím nekvete, nerezne.

Tak si překontroluj zadní podběhy - nahoře, směrem k blatníku. Taky jsem si myslel, že mám Forejse naprosto v cajku, než mě servisák z PASu vyvedl z omylu - že je to nemoc Foresterů.
Oko za oko a svět bude slepý

cutter
Pokročilý diskutér
Témata: 8
Auto: Subaru Forester, Ford Transit 2,5D, GAZ Gazelle 2,4TDi
Místo/Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod cutter » Čt 26.01.2017, 10:46

vil77 napsal:
cutter napsal:Nikde zatím nekvete, nerezne.

Tak si překontroluj zadní podběhy - nahoře, směrem k blatníku. Taky jsem si myslel, že mám Forejse naprosto v cajku, než mě servisák z PASu vyvedl z omylu - že je to nemoc Foresterů.

Koukal jsem a úplně cajk. Asi mám dobrej kus. Ale co vím, tak tam hnijou hlavně Imprezy. Švára si ji tam nechával vyvařovat a mýmu dědovi tam hnije brutálně.

majer
Inventář fóra
Témata: 3
Auto: Subaru Outback 2,5 - LPG
Místo/Bydliště: severní morava
Věk: 40

Příspěvekod majer » Čt 26.01.2017, 12:59

Subaru bez koroze? To bude nějaká čínská kopie :smich:

Vrátit se na “Subaru”