PÍSTOVSKÉ MOKŘADY - NOVÁ ÉRA: 6. závod MČR + MSR 16.-17.9. | BOHEMIAN OFFROAD CHALLENGE - 2nd ROUND KLADNO 22.-23.9.|
Nové nahrávání fotek: Pod odesílacím oknem je "Přidej obrázek do článku". Je tam český průvodce... Komanche

Výroba nerezových výfuků,nádrží atd.

Pakliže máte co nabídnout offroaďákům, pište.
Pravidla fóra
Nově v této sekci mohou zakládat témata pouze VIP uživatelé, kteří přispěli na provoz serveru offroadforum.cz - Jak přispět najdete zde: http://www.offroadforum.cz/viewtopic.php?f=1&t=66082

Potapec
Staroffrouďák
Témata: 96
Auto: Mercedes G 300TD
Místo/Bydliště: Oberland
Stav: Offline

Re: Výroba nerezových výfuků,nádrží atd.

Příspěvekod Potapec » Čt 17.08.2017, 22:03

No to z tebe bude mit Jarka radost ... nasrat se mu do jeho vlakna ...
Motor začíná u šesti válců!!! Aerodynamika je pro ty, co neumí ladit motor ...
Gdo nemá Géčko, ten jako by nebyl ;-) - aneb jak pravil Fidel: "Uš mě nebaví spravovat Toyotu, tak jezdim Géčkem"

Taz
Táta surfer
Témata: 26
Auto: korejská obludka..jo, a taky friťák od LR...
Místo/Bydliště: v týdnu poslední obydlená zatáčka před Vídní

Příspěvekod Taz » Pá 18.08.2017, 9:51

Brodaha napsal:Ahoj, pro ty, které by to zajímalo. Výfuky pod značkou DEMON Kolin (DEMON RACING), jsem vyráběl já. V roce 2015 jsem toho nechal, proto že v podstatě nebylo pro koho vyrábět. Jak tu již někdo napsal, dnes v záplavě čínských levných výfuků se to prostě nevyplatí.
Nicméně pokud by měl někdo opravdu zájem o kvalitní tlumič, či celé výfukové potrubí. Rád posloužím. Potřebné vybavení a dílnu stále mám.
Více asi v SZ, aby mne tu někdo neosočil z neplacené reklamy...
Viktor H.

Úžasný,nasrat do cizí nabídky svou...tebe není potřeba osočovat,očividně ti chybí základy slušnosti :grr:
Autoškola,řidičáky na všechny skupiny,vratky po odebrání,prostě cokoliv je potřeba kolem autoškoly

Čert
Diskuzní bůh, vládce guruů
Témata: 27
Místo/Bydliště: Libeň
Věk: 101
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Čert » Pá 18.08.2017, 11:17

holub napsal:Pěkné kvalitní celonerez tlumiče vyráběl demon racing kolín,ale bohužel asi už toho nechali,nejde mi ta stránka.Byli levní a asi se to nevyplatilo .
Mám od nich tento kanon a pravděpodobně s nim ještě budou jezdit i moje děti.
Obrázek

Ale no tak pane kolego já bych ho hned nekamenoval :D asi reagoval na tenhle příspěvek :ramena: :pivo:
Odesláno pomocí potrubní pošty Denise Papina

Autor tématu
Jarkafarka
mordir a loupeznik
Témata: 1
Místo/Bydliště: Východní čechy

Příspěvekod Jarkafarka » Ne 03.09.2017, 11:38

No moc jsem nechodím ale nestačím se divit co se tady děje :shock: :shock: ,opravdu drzost některých jedinců je do nebevolající :puker: :thumbdown: ,koukám že se tady nic nezměnilo,pobavila mě tahle věta:
Nicméně pokud by měl někdo opravdu zájem o kvalitní tlumič, či celé výfukové potrubí. Rád posloužím. Potřebné vybavení a dílnu stále mám.
To už vám pane BRODAHA ani do SZ nikdo nic psát nemusí,to je reklama jak vyšitá já vám poradím,dejte si tam ještě telefon a máte to komplet :smich: :smich: to je mazec..
Toyota LC BJ45 Buschtaxi v renovaci http://jarkafarka.rajce.idnes.cz/Landcr ... -renovace/
výroba nerezových výfuků viewtopic.php?f=3&t=27757
tel.:777560636

Vrátit se na “Nabídky výrobců, úpravců, prodejců offroad techniky”