| MČR v offroad trialu bude v roce 2017 v NOVÉM - více už brzy |

Nové nahrávání fotek: Pod odesílacím oknem je "Přidej obrázek do článku". Je tam český průvodce... Komanche

www.4x4.tomot.cz

Pakliže máte co nabídnout offroaďákům, pište.
Pravidla fóra
Nově v této sekci mohou zakládat témata pouze VIP uživatelé, kteří přispěli na provoz serveru offroadforum.cz - Jak přispět najdete zde: http://www.offroadforum.cz/viewtopic.php?f=1&t=66082

Edgar
Staroffrouďák
Témata: 33
Věk: 36
Stav: Offline

Re: www.4x4.tomot.cz

Příspěvekod Edgar » Čt 17.03.2016, 19:50

Hlavně jestli LR fanda nepochází z nynějšího LR fanclubu okolo Czapa díky jeho LR kauze. :ramena:

kupec18
Inventář fóra
Témata: 15
Auto: Suzuki Vitara V6 2.0 Superb 1.9TDI
Místo/Bydliště: BO!!!!, Brno
Věk: 29
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod kupec18 » Čt 17.03.2016, 20:23

Nechápu proč se v tom zas mátě všichni potřebu hnipat a rozjíždět fantas magorie.
Nehledě o hloupostech ohledně offroad kariery, nedočtení všeobecných podmínek, a u mě největší ...... vice se vyproštuj a méně piš.

Pojir i Czap jsou dospěli a rozumní lidé tak si to snad pořeší, většina vašich pichlavých kecu a narážek bude mít jediný následek. A to že tady nikdo své dotazy ohledně nákupu radši prezentovat nebudu aby se vyhnul takovému propíraní jak tady předvádíte. Mávne rukou a další nákup udělá jinde. Nehledě na to že negativní zpětná vazby je určitě pro prodejce přínosnější k dalšímu zdokonalení než plácaní po rameni.

A osobně si rád přečtu na stránkách prodejce i něco ohledně problémové zakázky, ať se můžu kouknout jestli to někdo bude řešit nebo vrazí hlavu do písku. Rozhodně je to pro mě cennější informace než kecy typu--

Objednáno druhy den došlo, úžasně rychlé vyřízeni a navíc jsem dostal tatranku.

A objednávat jako cizí člověk taky bych se divil že to vypadá jinak než na obrázku. Ilustrační neilustrační.
Ale asi bych zas první zavolal.

Tvl a né že mi teď ty podložky co mám objednáné zdrahnou 8)

Edit: A hlavni přínos že si kvůli těm vaším kecům o lr klubech alespoň změním avatara.

druid
salónní magik
Témata: 6
Auto: Japoncký
Místo/Bydliště: Pytlik z Podprdy

Příspěvekod druid » Čt 17.03.2016, 22:04

pojir napsal:Ajaj, vykani a normalni obchodni pristup k zakaznikovi, tomu jsem se chtel pouzitim neformalni atmosfery fora vyhnout. Tak ja teda zitra v nejakou rozumnou hodinu zavolam jako normalni clovek.

A jestli to co jsem sepsal vyznelo jako nejake hazeni spiny na obchod ci osobu, tak se fakt omlouvam. Snazil jsem se psat o zbozi, ne o obchodu ci pristupu. A snazil jsem se zeptat sirokeho a zkuseneho davu, jestli to chapu blbe, tak jsem holt popsal, jak to chapu. Asi se mi moc nepovedlo to, co jsem zamyslel. No co se da delat, tak se tu nedozvim nic nez to, ze se tu ptat nemam. Aspon ted vim, ze ten diskuzni pristup 'je to drahy a nahovno a tady to neprodas' se hodi jen k soukromym bazarovym nabidkam.

Na kolena kurvo líná, vykouříš mu vendelína... :lol:

...když už je tady henta neformální atmosféra... :lol:
......

markus
Věčnej rejpal
Témata: 24
Auto: Y61- v repasu
Místo/Bydliště: Opava

Příspěvekod markus » Pá 18.03.2016, 5:42

kupec18[glow=red] napsal:Nechápu proč se v tom zas mátě [/glow]všichni potřebu hnipat a rozjíždět fantas magorie.
Nehledě o hloupostech ohledně offroad kariery, nedočtení všeobecných podmínek, a u mě největší ...... vice se vyproštuj a méně piš.

Pojir i Czap jsou dospěli a rozumní lidé tak si to snad pořeší, většina vašich pichlavých kecu a narážek bude mít jediný následek. A to že tady nikdo své dotazy ohledně nákupu radši prezentovat nebudu aby se vyhnul takovému propíraní jak tady předvádíte. Mávne rukou a další nákup udělá jinde. Nehledě na to že negativní zpětná vazby je určitě pro prodejce přínosnější k dalšímu zdokonalení než plácaní po rameni.

A osobně si rád přečtu na stránkách prodejce i něco ohledně problémové zakázky, ať se můžu kouknout jestli to někdo bude řešit nebo vrazí hlavu do písku. Rozhodně je to pro mě cennější informace než kecy typu--

A objednávat jako cizí člověk taky bych se divil že to vypadá jinak než na obrázku. Ilustrační neilustrační.

Edit: A hlavni přínos že si kvůli těm vaším kecům o lr klubech alespoň změním avatara.

to je jednoduché ... normální člověk řeší věci tak, že zvedne telefon a zavolá prodejci.
Písemně zašle reklamaci třeba mailem a věci vyřeší.

problémem je to, že furt někdo něco předpokládá..... pak se diví...

zavolám , chci se ujistit , poslat fotku jak to vypadá...
bylo nebylo už se zapatrolilo :D

agal
Diskuzní Guru
Témata: 2
Auto: GR

Příspěvekod agal » Pá 18.03.2016, 7:46

Kupče 18, vysvětlím. Můj komentář se týkal pouze háku. Kdyby totiž Pojir používal často naviják, zjistil by, že menší hák je lepší, než větší. A tudíž by méně psal.

kupec18
Inventář fóra
Témata: 15
Auto: Suzuki Vitara V6 2.0 Superb 1.9TDI
Místo/Bydliště: BO!!!!, Brno
Věk: 29
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod kupec18 » Pá 18.03.2016, 8:26

No kdybysis přečetl co pojír psal, zjistil bys že se vůbec neřešila velikost haku ale to že je na něm napsané zatížení 2t.
V tom je jeho otázka naprosto logická když má lano na 6t. A odpověď je jak psal czap, je rozdil v koeficientu bezpečnosti pro zvedáni břemen a taháni. Což ne každy musí vědět.

Takže argument kdybys vic tahal věděl bys že menší je lepší je trochu out.

Edgar
Staroffrouďák
Témata: 33
Věk: 36

Příspěvekod Edgar » Pá 18.03.2016, 9:57

Tažná síla na vlečení nebo tah nemusí být zbytečně naddimenzovaná ale hák na zavěšení musí udržet břemeno s jistotou. Takže zavěšený břemeno je prostě nejistý a zkoušky musí vydržet i 14ti násobek deklarovaný nosnosti. To je jak s kurtou.

Autor tématu
CZAP
4X4.TOMOT
Témata: 13
Auto: Jeep YJ, Nissan GU4
Místo/Bydliště: Horní Lhota u Ostravy
Věk: 42
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod CZAP » Pá 18.03.2016, 18:15

pojir napsal:Ajaj, vykani a normalni obchodni pristup k zakaznikovi, tomu jsem se chtel pouzitim neformalni atmosfery fora vyhnout. Tak ja teda zitra v nejakou rozumnou hodinu zavolam jako normalni clovek.

A jestli to co jsem sepsal vyznelo jako nejake hazeni spiny na obchod ci osobu, tak se fakt omlouvam. Snazil jsem se psat o zbozi, ne o obchodu ci pristupu. A snazil jsem se zeptat sirokeho a zkuseneho davu, jestli to chapu blbe, tak jsem holt popsal, jak to chapu. Asi se mi moc nepovedlo to, co jsem zamyslel. No co se da delat, tak se tu nedozvim nic nez to, ze se tu ptat nemam. Aspon ted vim, ze ten diskuzni pristup 'je to drahy a nahovno a tady to neprodas' se hodi jen k soukromym bazarovym nabidkam.

Nikdo nevolal, tím pádem mi nedá šanci vyjít vztříc a přitom já bych tak rád vyřešil nespokojenost s mnou dodaným zbožím. :pivo:
Ozvi se ať to můžeme dořešit a tykání mi nevadí, když jsi teda offrouďák navštevující toto forum. :mrgreen:
Je to v lidech!!!
http://www.4x4.tomot.cz
+420775791777

agal
Diskuzní Guru
Témata: 2
Auto: GR

Příspěvekod agal » Pá 18.03.2016, 19:42

Kupče 18, není to od věci.

YORSIAN
ŠVIHÁK LÁZEŇSKÝ
Témata: 19
Auto: only tojoty
Místo/Bydliště: Bryncl-Kénik ( kousek vod Augecu)
Věk: 46

Příspěvekod YORSIAN » Pá 18.03.2016, 23:16

ještě že to forum máme ,nedovedu si ani představit to množství užitečných informací ,které by mi bez něj uteklo
Kdyby bůh chtěl, abychom jezdili v hnisanech ,neseslal by nám Toyotu 8)

lukas.mat
Legenda fóra
Témata: 3
Auto: Suzuki Vitara
Místo/Bydliště: Krmelín
Věk: 25

Příspěvekod lukas.mat » Pá 18.03.2016, 23:27

Obrázek :-D
Suzuki Vitara 1.6 16v Long, 235/85 MT
Oddíl mechanizované turistiky - Beskydy

Taz
Táta surfer
Témata: 20
Auto: korejská obludka
Místo/Bydliště: v týdnu poslední osvětlená zatáčka před Vídní

Příspěvekod Taz » So 19.03.2016, 18:50

YORSIAN napsal:ještě že to forum máme ,nedovedu si ani představit to množství užitečných informací ,které by mi bez něj uteklo

A není to jedno? stejně ti tou hlavou projdou bez zanechání stop a zas pokračují dál,tak by se prostě nic nezměnilo :ramena: ... :mrgreen:
Vše kolem autoškoly :-)

Phulc
Picin
Témata: 7
Auto: nissan patroll -hard top-Mitsubishi Pajero
Místo/Bydliště: LIBERECKO-Proseč nad Nisou

Příspěvekod Phulc » So 19.03.2016, 19:18

markus napsal:No ... já sem teda tady kupoval vše u tohoto Podnikatele Czapa..... a světe div se..... všechno je v pohodě ..... a to sme nebaviči co se spolu nebaví

Teda až na kinetickou kurtu , při vyproštění se zamazala a nemá štítek jestli ji prát na 40 nebo třeba s předpírkou... může to být totiž problém aby se mi nesrazila z 9m třeba na 6m.

Takže plně chápu, že někomu nevyhovuje na konci vysněného lana Hák, nebo je zklamán z relé, které je funkční, ale není to vytěšené a má o několik mm jiný rozměr.

Tohle by mě zdrtilo a vážně bych uvažoval o konci offroadové kariery.

A sakra ! To mi nedošlo ! Mám stejný problém ale asi jsem už prosral záruku .....5 let a furt ta sfině drží ......ale zase kuwa ....je zasratá .... :ramena:
tak jak se Tome domluvíme ? Pošleš novou nebo jak ? :mrgreen:
Nissan Hlítka 160 3,3td - Zebra + Mišivbuši Panděro 2,8 td
Co Tě nezabije........to se vrátí .........a zkusí to znovu !

Phulc
Picin
Témata: 7
Auto: nissan patroll -hard top-Mitsubishi Pajero
Místo/Bydliště: LIBERECKO-Proseč nad Nisou

Příspěvekod Phulc » So 19.03.2016, 19:22

kupec18 napsal:Nechápu proč se v tom zas mátě všichni potřebu hnipat a rozjíždět fantas magorie.

:roll: Nikdo se v ničem nehnípe . Chtěl komunikovat na fóru ? Chtěl ! Tak komunikuje !! Co tu zase řešíš ? !
Kdyby se nejdřív s Tomem domluvil (příp. nedomluvil - o čemž pochybuju ) tak tu mohl klidně svou story vylíčit i s tím jak celá věc dopadla . Takhle je za trubku ( a ne sám :lol: ) a nevyřešil zatím nic . :ramena:
Nissan Hlítka 160 3,3td - Zebra + Mišivbuši Panděro 2,8 td
Co Tě nezabije........to se vrátí .........a zkusí to znovu !

elbarto
Věčnej rejpal
Témata: 16
Místo/Bydliště: Prague
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod elbarto » Ne 20.03.2016, 9:11

Zdar Tome, uz podruhe mi nejaky zmrd ukrad sekly. Budu objednavat u tebe nove. Prumer cepu je stale stejny at to nemusim chodit merit ??

Vrátit se na “Nabídky výrobců, úpravců, prodejců offroad techniky”