Šťastné a veselé Vánoce, hezké svátky a vše nejlepší do roku 2017. Komanche

Silvestrovská OFFlava na Vysočině 30.12. - 1.1. | MČR v offroad trialu bude v roce 2017 v NOVÉM - více už brzy

Podpora útulku pro opuštěné psy Larýsek: viewtopic.php?f=68&t=90238
Chtěli-li byste přispět na azyl pro psy jakoukoli finanční částkou, transparentní účet má číslo 2400738177/2010. Děkujeme za příspěvek, každá koruna bude využita ku prospěchu umístěných psů.

Nové nahrávání fotek: Pod odesílacím oknem je "Přidej obrázek do článku". Je tam český průvodce... Komanche

www.4x4.tomot.cz

Pakliže máte co nabídnout offroaďákům, pište.
Pravidla fóra
Nově v této sekci mohou zakládat témata pouze VIP uživatelé, kteří přispěli na provoz serveru offroadforum.cz - Jak přispět najdete zde: http://www.offroadforum.cz/viewtopic.php?f=1&t=66082

Edgar
Staroffrouďák
Témata: 33
Věk: 36
Stav: Offline

Re: www.4x4.tomot.cz

Příspěvekod Edgar » Stř 16.03.2016, 20:49

A to jsi svou nespokojenost nekonzultoval s Tomem? :shock:

pojir
nováček
Témata: 1
Auto: LR DI 300tdi
Místo/Bydliště: Brno - Kohoutovice
Věk: 27
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod pojir » Stř 16.03.2016, 20:57

Jasne ze ne, konzultuju ji pomoci tohoto vlakna, aby mohl ukazat, jak skvele u nej funguje zakaznicky servis, a udelat si tim fajn reklamu :)

(^ to je ironie, ktera me napadla to prave ted)

Ted vazne - kdyz si muzu vybrat mezi mailem, telefonem, soukromou zpravou nebo vlaknem ve foru, je pro me forum jasna volba. Je mi to proste nejprijemnejsi zpusob komunikace a libi se mi na nem, ze do toho muze kecat kdekdo. A kdybych to resil soukrome, tak verim, ze to dopadne dobre, ale myslim, ze vosklivy vobrazky na shopu by zustaly, takhle snad ne. No a posledni vyhoda je ta, ze budu pro vsecky za kokota, protoze jsem to neresil napred soukrome. Toho proste nelze nevyuzit.

Edgar
Staroffrouďák

Příspěvekod Edgar » Stř 16.03.2016, 21:05

Nikdy sem neměl potíže se zbožim ani s prodejcem. Tak se divim že jsi nezved telefon a nezavolal. Nicméně ten zelenej ovál v avataru ledacos vysvětluje. Zasvěcení chápou.

Taz
Táta surfer
Témata: 20
Auto: korejská obludka
Místo/Bydliště: v týdnu poslední osvětlená zatáčka před Vídní

Příspěvekod Taz » Stř 16.03.2016, 21:19

No,já myslím že je celkem jedno kde to bude,a prodejce to určitě vyřeší. :ramena: ..a na druhou stranu,i kritika je dobrá,většinou vede ke zlepšení :idea: (varuju všechny bez rozdílu, na mě to nefunguje,jsem jen vzteklejší...takže kritika Czapa klidně,kritika mne ANI OMYLEM,JASNÝ? :!: :mrgreen: )
Vše kolem autoškoly :-)

Autor tématu
CZAP
4X4.TOMOT
Témata: 13
Auto: Jeep YJ, Nissan GU4
Místo/Bydliště: Horní Lhota u Ostravy
Věk: 42
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod CZAP » Stř 16.03.2016, 21:24

Normální je zavolat, že se Vám zboží nelíbí a né hned začít někoho veřejně lynčovat. Vždy jsem se snažil vyjít zákazníkovi vztříc. Takže doufám, že se ozvete a dořešíme to k Vaší spokojenosti. :kapsy:

PS: nechápu, proč si pán neudělal objednávku na foru, když to řeší přes forum :ramena:
Naposledy upravil(a) CZAP dne Stř 16.03.2016, 22:56, celkem upraveno 1 x.
Je to v lidech!!!
http://www.4x4.tomot.cz
+420775791777

depeter
Staroffrouďák
Témata: 25
Auto: Panelák
Místo/Bydliště: Bryncl-lont

Příspěvekod depeter » Stř 16.03.2016, 21:55

Taz napsal: ...a na druhou stranu,i kritika je dobrá,většinou vede ke zlepšení :idea: (varuju všechny bez rozdílu, na mě to nefunguje,jsem jen vzteklejší...takže kritika Czapa klidně,kritika mne ANI OMYLEM,JASNÝ? :!: :mrgreen: )

Tebe kritizovat nemá smysl... :?
Toe jak zkóšet z tojóty udělat provozuschopný vozidlo... :mrgreen:
Upozornění !!! Jestliže výše uvedený příspěvek Vám připadá jako DEBILNÍ KEC, jste evidentně PRAHÁK (nebo polabák)co nám má jistě co říct.
"Nevytahuj nože tam,kde se bude střílet"

Taz
Táta surfer
Témata: 20
Auto: korejská obludka
Místo/Bydliště: v týdnu poslední osvětlená zatáčka před Vídní

Příspěvekod Taz » Stř 16.03.2016, 22:13

depeter napsal:
Taz napsal: ...a na druhou stranu,i kritika je dobrá,většinou vede ke zlepšení :idea: (varuju všechny bez rozdílu, na mě to nefunguje,jsem jen vzteklejší...takže kritika Czapa klidně,kritika mne ANI OMYLEM,JASNÝ? :!: :mrgreen: )

Tebe kritizovat nemá smysl... :?
Toe jak zkóšet z tojóty udělat provozuschopný vozidlo... :mrgreen:

Teď přemejšlím :scratch: :scratch: ,neměl bych se urazit, když ve srovnání se mnou vystupuje toyota?
Ale zase na druhou stranu,jelikož je to myšleno jako potvrzení nesmyslnosti činěné aktivity tak asi ne ....takže máš kliku,bytovkářu. :vino:
Vše kolem autoškoly :-)

pojir
nováček
Témata: 1
Auto: LR DI 300tdi
Místo/Bydliště: Brno - Kohoutovice
Věk: 27
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod pojir » Stř 16.03.2016, 22:50

Ajaj, vykani a normalni obchodni pristup k zakaznikovi, tomu jsem se chtel pouzitim neformalni atmosfery fora vyhnout. Tak ja teda zitra v nejakou rozumnou hodinu zavolam jako normalni clovek.

A jestli to co jsem sepsal vyznelo jako nejake hazeni spiny na obchod ci osobu, tak se fakt omlouvam. Snazil jsem se psat o zbozi, ne o obchodu ci pristupu. A snazil jsem se zeptat sirokeho a zkuseneho davu, jestli to chapu blbe, tak jsem holt popsal, jak to chapu. Asi se mi moc nepovedlo to, co jsem zamyslel. No co se da delat, tak se tu nedozvim nic nez to, ze se tu ptat nemam. Aspon ted vim, ze ten diskuzni pristup 'je to drahy a nahovno a tady to neprodas' se hodi jen k soukromym bazarovym nabidkam.

duldik
Legenda fóra
Témata: 43
Auto: sorento

Příspěvekod duldik » Stř 16.03.2016, 23:19

tome potřebuju disky na toyotu 6x139,7 8x16 ET -25 plechové stačí něco levného cenu klidně do sz děkuji pěkně

Edgar
Staroffrouďák

Příspěvekod Edgar » Čt 17.03.2016, 6:33

Na vykání sere bílej tesák. Tasy se odchoduje rovně a přímo. Žádný kličky

Autor tématu
CZAP
4X4.TOMOT
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod CZAP » Čt 17.03.2016, 6:39

pojir napsal:Ajaj, vykani a normalni obchodni pristup k zakaznikovi, tomu jsem se chtel pouzitim neformalni atmosfery fora vyhnout. Tak ja teda zitra v nejakou rozumnou hodinu zavolam jako normalni clovek.

A jestli to co jsem sepsal vyznelo jako nejake hazeni spiny na obchod ci osobu, tak se fakt omlouvam. Snazil jsem se psat o zbozi, ne o obchodu ci pristupu. A snazil jsem se zeptat sirokeho a zkuseneho davu, jestli to chapu blbe, tak jsem holt popsal, jak to chapu. Asi se mi moc nepovedlo to, co jsem zamyslel. No co se da delat, tak se tu nedozvim nic nez to, ze se tu ptat nemam. Aspon ted vim, ze ten diskuzni pristup 'je to drahy a nahovno a tady to neprodas' se hodi jen k soukromym bazarovym nabidkam.

Bez urážky, ale když zákazníkům, které neznám vykám, tak je to ajaj? Co se týče relé, doposud si nikdo nestěžoval. Jednou přijdou takové, podruhé makové. Stejně je to s bezdrátovým dálkovým ovládáním. Kdyby jste měl konektorové a já zaslal na šroubky, tak by to bylo zase špatně. Je to banalita, kterou někdo může považovat za ukrutný problém, řešitelný pouze veřejně. Co se lana týče je to doplněk k navijáku, ne vazací prostředek. Tah a závěs jsou dvě rozdílné věci. Vezmu v potaz třeba ocelové lano.http://www.vazaci-technika.cz/product.php?id_product=551 Na navijáku 12 000LBS (5 430 kg) je 10 mm. http://www.vazaci-technika.cz/product.php?id_product=1680 7t hák by byl 26 cm velký. Jednu dobu přišly lana s větším hákem, měl jsem pouze dvě a zákazníkům se nelíbily, proč jsou tak velké. Zde je odkaz na lano bez háku, ten si můžete dokoupit zvlášť, dle vaši libosti http://navijaky.cz/produkt/synteticke-lano-10mm-30m/268 . Co se týče průvlaku je v tuto chvíli pouze takový. Zde dávám odkaz na snad Vámi požadovaný http://navijaky.cz/produkt/hlinikovy-pruvlak/82 . Ono nejde hodně muziky za málo peněz. Dalo se to řešit třeba výměnou relé (skladem) i průvlakem, až bych sehnal jiný. Jenže by mohl vzniknou problém, že druhé relé je větší něž toto a nevleze se a nebo že hliníkový průvlak oxiduje. Jak říká jeden pán, jsou lidé kterým není ani voda dost mokrá. :) Nemám jediný problém s vrácením zboží, následně Vám budou zaslány peníze zpět. :pivo:
Je to v lidech!!!
+420775791777

Autor tématu
CZAP
4X4.TOMOT
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod CZAP » Čt 17.03.2016, 6:40

Edgar napsal:Na vykání sere bílej tesák. Tasy se odchoduje rovně a přímo. Žádný kličky

Tady si pán nic neobjednal. :grr: Mohl zvednout telefon, nebo přímo přes forum se na dané zboží zeptat a vyvaroval by se mému podvodnému jednání. :smich:

PS: a mohli jsme si tykat. :pivo:
Je to v lidech!!!
+420775791777

agal
Diskuzní Guru
Témata: 2
Auto: GR

Příspěvekod agal » Čt 17.03.2016, 9:19

Pojire, když jsem před časem kupoval od Czapa syntetické lano, mělo na konci obrovský červený hák, nepříliš vhodný pro naše účely. Czap vyhověl mému požadavku a zdarma mi poskytl klasický, menší hák, obvyklý u ocelových lan, který je však dostatečně pevný. Méně piš a více se vyprošťuj. Budeš vědet.

alanek
Diskuzní bůh, vládce guruů
Témata: 3
Auto: Nissan Patrol 4.2D

Příspěvekod alanek » Čt 17.03.2016, 10:29

Píšeš sem abys nás informoval o problému ale PROČ ?? Objednávku jsi udělal ne webových stránkách v pořádku. Bohužel sis asi dobře nevšiml že i dole na webových stránkách 4x4 Tomot v Informacích je odkaz na všeobecné obchodní podmínky a tak bych předpokládal že budeš postupovat dle nich. Bohužel tak daleko ses asi nedostal a bez toho abys slušně o problému informoval prodávajícího tak to hodíš na offroadforum kde jsi ani objednávku neudělal. Pochopil bych kdybys mel problém s reklamací nebo vracením zboží a chtěl by si to veřejně řešit a pomoct ale toto je naprostá zoufalost. Přesně tuto úroveň lidí odsuzuji. Až si objednáš v elektru tř. vysavač a nebude fungovat tak zas jdi na elektroforum psát a stěžovat si.
Naposledy upravil(a) alanek dne Čt 17.03.2016, 21:47, celkem upraveno 1 x.
Radši první v pekle než-li druhý v nebi.

markus
Věčnej rejpal
Témata: 24
Auto: Jeep XJ 4.0 , lift 4.5 , kola 33
Místo/Bydliště: Opava

Příspěvekod markus » Čt 17.03.2016, 18:36

No ... já sem teda tady kupoval vše u tohoto Podnikatele Czapa..... a světe div se..... všechno je v pohodě ..... a to sme nebaviči co se spolu nebaví

Teda až na kinetickou kurtu , při vyproštění se zamazala a nemá štítek jestli ji prát na 40 nebo třeba s předpírkou... může to být totiž problém aby se mi nesrazila z 9m třeba na 6m.

Takže plně chápu, že někomu nevyhovuje na konci vysněného lana Hák, nebo je zklamán z relé, které je funkční, ale není to vytěšené a má o několik mm jiný rozměr.

Tohle by mě zdrtilo a vážně bych uvažoval o konci offroadové kariery.
jeep na 33´palcích

Vrátit se na “Nabídky výrobců, úpravců, prodejců offroad techniky”