MČR - 8.závod SLOVÁCKO (28.-29.10.2017) | Slavnostní vyhlášení mistrů ČR v OFFROAD TRIALu roku 2017 (17.-.18.11.) |
Silvestrovská OFFlava + EXPEDICE po Vysočině 2017/2018 (29.12.-1.1.) |

Nové nahrávání fotek: Pod odesílacím oknem je "Přidej obrázek do článku". Je tam český průvodce... Komanche

Bydlik Elina ,a jina putovani KONCAKOVIch

Málem sme tu zapomněli na Pajera! Svýho času dost oblíbenej vůz.
Pravidla fóra
Inzerci si hazejte prosim dolu do sekce bazar. Tato sekce slouzi pouze pro technicke informace/rady.
Bazar: http://www.offroadforum.cz/viewforum.php?f=61
(nedivte se proto, pokud zde zadate inzerat, ze ho nekdo smaze)

Pedro
Inventář fóra
Témata: 22
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Bydlik Elina ,a jina putovani KONCAKOVIch

Příspěvekod Pedro » Stř 20.09.2017, 9:07

Edgar napsal:
Pedro napsal:Taktněji jsem se snažil to už naznačit na minulé stránce, ale taky mám o použitém řešení značné pochybnosti. Stavět do dynamicky namáhaného prostředí něco z dřevotřísky, ve které má spojovací materiál problém držet i při sebešetrnějším stěhování, nevidím jako dobrou volbu. A snažit se to dohnat tloušťkou desek, to je akorát navýšení hmotnosti, ale jinak přínos žádný.

Co je dynamicky namáhané prostředí u samonosný kastle kde to nefunguje jak u jeepu a i při velikosti a jakýmkoliv vykřížení jdou otevírat a zavírat jakýkoli dveře bez násilí jako by auto stálo na rovině?

Když pomineme, že to, že jdou otevírat dveře, neznamená, že karosérie není nějakým způsobem zdeformovaná (žádná karosérie - natož karosérie těhle proporcí a éry - není tak tuhá, aby se při plném vykřížení vůbec nehla), tak zrovna vykřížení, pokud ho nedosáhneš nějakým rázem, je zrovna spíš statické zatížení nějakou bodovou nebo plošnou silou.
Dynamickým prostředím jsem myslel jízdu - dokola se opakující zrychlení, zpomalení, působení odstředivých sil a hlavně vibrace a rázy (kór na českých a východních cestách necestách). To se uvolňují jinačí spoje než vruty nebo konfirmaty v měkké, pórovité a v podstatě pouze minimálně soudržné dřevotřísce...

mechanik
Pokročilý diskutér
Témata: 1

Příspěvekod mechanik » Stř 20.09.2017, 9:57

Koncák:jo,dík myslel jsem si,že krytka je ze zadních dveří.Předchozí majitel mojí EL.odebral čalounění...

Edgar: myslíš jako objednat si to v Mitsu,nebo nabízíš?

Autor tématu
koncak
z jine planety
Témata: 13
Auto: mitsubishi L300 4x4,HUMMER H3-adventure
Místo/Bydliště: praha-vychod... 603965311.
Věk: 39
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod koncak » Stř 20.09.2017, 13:28

Pedro napsal:
Edgar napsal:
Pedro napsal:Taktněji jsem se snažil to už naznačit na minulé stránce, ale taky mám o použitém řešení značné pochybnosti. Stavět do dynamicky namáhaného prostředí něco z dřevotřísky, ve které má spojovací materiál problém držet i při sebešetrnějším stěhování, nevidím jako dobrou volbu. A snažit se to dohnat tloušťkou desek, to je akorát navýšení hmotnosti, ale jinak přínos žádný.

Co je dynamicky namáhané prostředí u samonosný kastle kde to nefunguje jak u jeepu a i při velikosti a jakýmkoliv vykřížení jdou otevírat a zavírat jakýkoli dveře bez násilí jako by auto stálo na rovině?

Když pomineme, že to, že jdou otevírat dveře, neznamená, že karosérie není nějakým způsobem zdeformovaná (žádná karosérie - natož karosérie těhle proporcí a éry - není tak tuhá, aby se při plném vykřížení vůbec nehla), tak zrovna vykřížení, pokud ho nedosáhneš nějakým rázem, je zrovna spíš statické zatížení nějakou bodovou nebo plošnou silou.
Dynamickým prostředím jsem myslel jízdu - dokola se opakující zrychlení, zpomalení, působení odstředivých sil a hlavně vibrace a rázy (kór na českých a východních cestách necestách). To se uvolňují jinačí spoje než vruty nebo konfirmaty v měkké, pórovité a v podstatě pouze minimálně soudržné dřevotřísce...

Bereš to moc vedecky. Jakych proporci? Samotnou kastli nacpu do fiata dodavky. Je to fakt maly. Karoserije se nekrouti kor umne vubec nemam stabliky a napravy maji krasny chod. Po ctyrech letech se drevo nehlo tak nemam strach. Mam pouze jednu skrinku a smitec. Zbytek je suplik a deska na spani. Oblozena dvema celama z lamina co nic nenesou. Tim bych tuto debatu ukoncil at tu nemam deset stranek o hovne. O vikendu jsem v hradci na srazu vestaveb kdo chce může dorazit a proberem to u neceho k piti.
чем круче джип-тем толще веревка в багажнике
HUMMER H3-adventure 3,7i vortec/33BFG AT ko2,MITSUBISHI L300 4X4-кирпич+ expedicny vozik
Parnik Bluemoon+Johnson 175HP

Potapec
Staroffrouďák
Témata: 96
Auto: Mercedes G 300TD
Místo/Bydliště: Oberland

Příspěvekod Potapec » Stř 20.09.2017, 15:07

Já tě Koncáku taky musim zjebat ... Už mě s tou pracovitostí sereš, ještě dostanu výčitky a pudu taky něco dělat ... ;-) :-)
Motor začíná u šesti válců!!! Aerodynamika je pro ty, co neumí ladit motor ...
Gdo nemá Géčko, ten jako by nebyl ;-) - aneb jak pravil Fidel: "Uš mě nebaví spravovat Toyotu, tak jezdim Géčkem"

Autor tématu
koncak
z jine planety
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod koncak » Stř 20.09.2017, 15:13

Potapec napsal:Já tě Koncáku taky musim zjebat ... Už mě s tou pracovitostí sereš, ještě dostanu výčitky a pudu taky něco dělat ... ;-) :-)

12 vikendu jsem promrdal u vody. Ted to nahanim. A to ještě k tomu budu tunit hummra. :smich:
HUMMER H3-adventure 3,7i vortec/33BFG AT ko2,MITSUBISHI L300 4X4-кирпич+ expedicny vozik

Autor tématu
koncak
z jine planety
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod koncak » Stř 20.09.2017, 19:57

ta tma je cim dal driv. :grr: clovek chiti tahavou a musi balit a jit dom,. :mrgreen:

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek
Obrázek

Ondul
Diskuzní bůh, vládce guruů
Témata: 7
Místo/Bydliště: Jindřichův Hradec,Ehrendorf

Příspěvekod Ondul » Čt 21.09.2017, 6:39

Potapec napsal:Já tě Koncáku taky musim zjebat ... Už mě s tou pracovitostí sereš, ještě dostanu výčitky a pudu taky něco dělat ... ;-) :-)

Ty určitě ne! Toho se nebojím. :-D

Autor tématu
koncak
z jine planety
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod koncak » Čt 21.09.2017, 19:23

prvni etapa ukoncena, zitra smer Hradec,snat to ted bude z fotek poznat usporadani. :mrgreen:
sendtraky jsou chiceny pouze na foceni,ne pro mne ale potrebujem par zaberu v realu,jinak pujdou dolu.
Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek
Obrázek

oltcitak
Témata: 0
Auto: Hyundai Starex 4WD,103kW
Místo/Bydliště: Nottingham,UK/Prievidza,SK

Příspěvekod oltcitak » Čt 21.09.2017, 19:46

Jo, teraz už ano(viem čo je ako) :wink: tu chladničku máš prístupnú iba zo zadu? A tie tie dve dosky na podlahe budú na čo?
Hyundai Starex 4WD,103kW
http://www.youtube.com/user/oltcitak/videos
http://oltcitak.rajce.idnes.cz/
***"Nikdo nieje tak beznadejně zotročený, ako tí, ktorí mylne veria, že sú slobodní.:" Johan Wolfgang von Goethe***

Autor tématu
koncak
z jine planety
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod koncak » Čt 21.09.2017, 20:01

oltcitak napsal:Jo, teraz už ano(viem čo je ako) :wink: tu chladničku máš prístupnú iba zo zadu? A tie tie dve dosky na podlahe budú na čo?

lednicku pouzivame minimalne, respektive se tam uskladnej potraviny a leze se tam tak dvakrat za den,takze muze byt z druhe strany a nemusim kuli tomu vystehovavat psa.to nejsou desky,na podlaze jsou zatim puvodni koberecky,vona nase sabaka neumi chodit po hladkym klouze, a tak kdyz naskakuje tak jede az dozadu, :smich:
jinak mam onjednanou latku a ostatni k tomu potrebne veci na nove potahy sedacek s kapsama na zadech a vsude budou kapsare na drobnosti,

oltcitak

Příspěvekod oltcitak » Čt 21.09.2017, 23:24

A spať budete kde? Iba v strešnom stane na privese a pes v aute? Snažím sa len pochopiť filozofiu vášho kempovania.
Hyundai Starex 4WD,103kW
***"Nikdo nieje tak beznadejně zotročený, ako tí, ktorí mylne veria, že sú slobodní.:" Johan Wolfgang von Goethe***

Autor tématu
koncak
z jine planety
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod koncak » Čt 21.09.2017, 23:35

sklopise ten dil nad psem a vytahne se madracka.pes bude pod nebo se muze posadit mimo postel.potom jeste pes spi vestanu co se pristavi k autu kdyz jsme na delsi dobu zakempovany,jinak az pojedem pristi rok tak bez psa.
ted v hradci se bude spat pro zmenu v expedicaku a pes v aute

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

oltcitak

Příspěvekod oltcitak » Čt 21.09.2017, 23:55

Jo dik, zaujímajú ma aj iné riesenia, tiež máme psa a vždy chce spať s nami, i keď tento rok výnimočne spal vonku na pláži a my v aute....
Hyundai Starex 4WD,103kW

Havrda
Inventář fóra
Auto: L200

Příspěvekod Havrda » Pá 22.09.2017, 7:59

Mne se to libi, vcetne provedeni. Hezky, funkcni.

Autor tématu
koncak
z jine planety
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod koncak » So 23.09.2017, 22:35

tak kuli pocasi sme odjely drive ze srazu nic mene mame to doma prvni misto v ankete nej technicke vychitavky,v ankete nej libivejsi bydlik to prevzal Romča s bronko na misto hotelu.

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek
Obrázek

Obrázek

Obrázek
jinak s vyhrou sme byli vibrany jako poradatele dalsiho vestavboveho desateho rocniku, :mrgreen:

Vrátit se na “Mitsubishi”