OFFROAD TRIAL MČR - kalendář závodů pro rok 2019

Otevřené Mistrovství ČR Offroad-Trial
Odpovědět
Avatar uživatele

Autor tématu
go-offroad
Diskuzní bůh, vládce guruů
Příspěvky: 758
Registrován: Út 26.03.2013, 15:26
Auto: Toyota LandCruiser HDJ80, Mitsubishi Pajero
Místo/Bydliště: Jihlava, Vysočina
Věk: 42
Stav: Offline

OFFROAD TRIAL MČR - kalendář závodů pro rok 2019

Příspěvek od go-offroad » Po 08.04.2019, 11:59

KALENDÁŘ MČR v OFFROAD TRIALu pro rok 2019 bude obsahovat 9 závodů. Do konečného pořadí MČR se ale bude započítávat jen 7 závodů.

Obrázek

Tady jsou některé novinky pro letošní rok:

- dva závody se budou letos škrtat. Budete mít rozbité auto, skolí vás choroba, budete na dovolené nebo to prostě bude pro vás daleko? Pak můžete závod vynechat, aniž byste přišli o možnost bojovat o nejvyšší příčky v celkovém pořadí. Kdo absolvuje závody všechny, škrtnou se mu dva nejhorší výsledky.
- jeden ze závodů spojíme i s mistrovstvím Maďarska. 1x PROTOTYP, 5x PM, 5x M, několik S a O v maďarském mistráku a krásná lokalita je víc než lákavá pozvánka do GYÖRu. Co myslíte?
- dva závody pro nás znovu uspořádají naši slovenští sousedé. Jednou z lokalit bude krásná a oblíbená Valča a druhou Červená Skala – dějiště Eurotrialu 2020. Budete tak mít jedinečnou možnost vyzkoušet si a načíst terén, kde se bude pořádat příští rok mistrovství Evropy.
- na dvou závodech pohostíme na oplátku my naše východní bratry. Konkurence v Jihlavě a na Slovácku tak bude stát určitě za to.
- všechny společné závody se i letos započítávájí do všech zúčastněných šampionátů. Pokud tedy vyhrajete v závodě, který je označený jako: MČR + MSR + MHU *, započítá se vám plný počet bodů do českého, slovenského i maďarského mistráku a navíc do východoevropského poháru.
- do šampionátu se vrací závod v Žatci, kde je vždy skvělá divácká kulisa. Budou i nové terénní překážky.
- a na závěr asi to nejvíc hřejivé: konečně se nám snad podařilo zlomit nepříznivý úbytek posádek v třídě HARD a závodní pole se začíná rozrůstat (a nemyslím tím čerstvé potomky Tomáše Kratochvíla a Jirky Rybníčka). Svůj zbrusu nový PROTOTYP představí DIMA, kategorii PROMODIFIED by měly obohatit dva stroje otce a syna Petra a Vládíka Šrejmových, zbrusu nový stroj představí letos i Zdeněk Vokráček, PMko ze Slovenska přivezl Fanda Hájek, Mr.ProPr (JEEP Honzy PROkůpka a Jirky PRovazníka) bude prohánět Tomáš Kratochvíl a Kuba Glas a těšíme se i na navrátilce Míru Kalbáče, který slíbil odjet letos celý šampionát. V kategorii MODIFIED znovu uvidíme „Antikrista“, kterého koupil Martin Požár a vrátí se i Samurai Jirky Ježdíka v rukou Petra Stanovského. Jeho dosavadního Samuraie by měl v kategorii S sedlat jeho spolujezdec Vojta Janíček. A to nejlepší nakonec: konečně budeme mít v mistráku ženskou posádku!!! Do kategorie STANDARD oficiálně vstupuje dívčí dvojice Markéta Vybíhalová a Jana Vaňková!!! O podívanou tak letos určitě nouze nebude…

Moc se na Vás, ať už budete za páskou nebo před páskou, těšíme a HURÁ do roku 2019!!!!


skupina go-offroad (+420 606 766 766, tomas@go-offroad.cz)
- promotér mistrovství České republiky v offroad trialu
- provozovatel aktivity parku PÍSTOVSKÉ MOKŘADY
- člen dozorčí rady ÚAMK - Sdružení motoristických spolků

Odpovědět