Slavnostní vyhlášení mistrů ČR v OFFROAD TRIALu roku 2017 (17.-.18.11.) |
Silvestrovská OFFlava + EXPEDICE po Vysočině 2017/2018 (29.12.-1.1.) |

Nové nahrávání fotek: Pod odesílacím oknem je "Přidej obrázek do článku". Je tam český průvodce... Komanche

........trošku smutku .....

Oficiální fórum českého národního týmu OFF ROAD TRIAL - Eurotrial

Autor tématu
honzík
Diskuzní bůh, vládce guruů
Témata: 2
Místo/Bydliště: Svitálka / Praha
Věk: 40
Stav: Offline

........trošku smutku .....

Příspěvekod honzík » Čt 03.01.2008, 9:38

Včera se mi do rukou dostal Autosemácký kalendář na rok 2008 a můžu říct,že jsem byl docela zklamaný. Nešlo o provedení - to je asi už tradičně velmi kvalitní - spiš o to, že v trialu jezdí posádka a ne pouze jeden člověk. A že vicemistři Evropy 2007 byli dva a na fotce - umně zasazené do poháru :lol: - byl pouze jeden. Pro ty kdo se ke kalendaři ještě nedostali - je tam Milan a chybí Robert :cry: Při sestavování auta a na zavodech jsou posádka a tahle chybíčka mi přijde jako nedocenění práce a času s tím spojeného. Pevně věřím, že to půjde snad nějak napravit a přeji hodně štěstí v novém závodním roce oběma Autosemáckým posádkám i autům.

Zdraví

h.
Frontera, Pajero, Subaru, mitfára u zebřičky

mára
Diskuzní Guru
Témata: 57
Místo/Bydliště: Šestajovice
Kontaktovat uživatele:

Re: ........trošku smutku .....

Příspěvekod mára » Pá 04.01.2008, 14:47

Žádný záměr v tom nehledej, při jeho vytváření (kalendáře) jsem musel vycházet z těch podkladů, které jsem měl k dispozici a bohužel, Robert s Milanem na žádné POUŽITELNÉ (technicky, jsou to úplně jiné požadavky než na běžné koukání) fotografii nejsou. Téměř až do konce tvorby byl emblém na poklici ponechán v originále ("2"), ale pak jsem objevil fotku, kde se Milan tulí k poháru a při tom se tváří tak roztomile dětinsky, že to rozhodlo.
Zásluhy spolujezdců jsou všem známé a víme, že jsou pro nás nepostradatelní, ale jejich "zviditelňování" nikdy nebude takové, jako u jezdců. Stačí se podívat na reportáže ČT z našich závodů, vždy požadovali rozhovor pouze s jezdcem, nebo třeba světová rallye, tam bez spolujezdce téměř nejsou schopni vyjet z depa, ale pořád můžeme slyšet a číst že, např Loeb si udržel první místo nebo Saintz zajel nejrychlejší RZ...
Proto buďte všichni spolujezdci v pohodě, máme vás rádi a bez vás bychom těžko dosáhli na naše (myslím posádek) úspěchy.
KALENDÁŘ AUTOSEMA 2008 NENÍ OSOBNÍ PREZENTACÍ JEDNOTLIVÝCH OSOB, ALE PREZENTACÍ ÚSPĚCHŮ AUTOSEMY A TO HLAVNĚ PRO NAŠE SPONZORY A PŘÍZNIVCE - A TI VŠICHNI VĚDÍ, ŽE MILAN S ROBERTEM BYLI DRUZÍ NA EUROTRIALU 2007.
Takže žádné zklamání, já a Kuba na tom kalendáři také nejsme a hlavně NENÍ TO KALENDÁŘ VICEMISTRŮ EVROPY, ale Autosemy!!!!

Autor tématu
honzík
Diskuzní bůh, vládce guruů
Témata: 2
Místo/Bydliště: Svitálka / Praha
Věk: 40

Příspěvekod honzík » Po 07.01.2008, 10:06

ok - to beru
ale kdyby jste potrebovali nějaké fotomontáže tak se klidně ozvěte a můžeme je dodat třeba bez kombinézy nebo s vousama a´la bin Ladin :lol: :lol:

jinak je ale kalendařík povedenej
a příště tam ještě dejte podpisy a bude zase o krok dál prezentace

díky

h.
Frontera, Pajero, Subaru, mitfára u zebřičky

Tonda Kofola
Staroffrouďák
Témata: 64
Místo/Bydliště: KRNOV
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Tonda Kofola » Po 19.01.2009, 19:29

Nenavazuji na kalendář, ale na úraz velkého fandy offroad, který nechyběl při závodech Eurotrialu. Co se stalo našemu kamarádovi na vleku snad nemusím nikomu říkat. Tak držme společně všechny palce, ať se z toho brzy v co nejlepším stavu dostane- vylíže.

Frankie
Staroffrouďák
Témata: 339
Auto: nepotřebuju auto, to má každej co má do prdele díru
Věk: 50
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Frankie » Po 19.01.2009, 22:09

mára napsal: A TO HLAVNĚ PRO NAŠE SPONZORY A PŘÍZNIVCE
když už je řeš vo těch sponzorech, kdy se konečně dozvím požadovaný data vo který se dožaduju dva měsíce
Fuck all, it is better to live

Frankie
Staroffrouďák
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Frankie » Po 19.01.2009, 22:11

honzík napsal:Včera se mi do rukou dostal Autosemácký kalendář na rok 2008 a můžu říct,že jsem byl docela zklamaný. Nešlo o provedení - to je asi už tradičně velmi kvalitní - spiš o to, že v trialu jezdí posádka a ne pouze jeden člověk. A že vicemistři Evropy 2007 byli dva a na fotce - umně zasazené do poháru :lol: - byl pouze jeden. Pro ty kdo se ke kalendaři ještě nedostali - je tam Milan a chybí Robert :cry: Při sestavování auta a na zavodech jsou posádka a tahle chybíčka mi přijde jako nedocenění práce a času s tím spojeného. Pevně věřím, že to půjde snad nějak napravit a přeji hodně štěstí v novém závodním roce oběma Autosemáckým posádkám i autům.

Zdraví

h.

tohle za chybičku nepovažuju, servisuju tři závoďáky a ještě jsem o sobě nikdá nečetl s výjimkou jedný stáje, to je naprosto normální, sponzory nezajímá většinou ani posádka, jen úspěchy a auto

mára
Diskuzní Guru
Témata: 57
Místo/Bydliště: Šestajovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod mára » Út 20.01.2009, 12:42

Frankie napsal:když už je řeš vo těch sponzorech, kdy se konečně dozvím požadovaný data vo který se dožaduju dva měsíce

Jaký data máš na mysli? Jsem sklerotik a klidně je možné, že jsem něco prošvihl, ale nevím co ....

Frankie
Staroffrouďák
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Frankie » Út 20.01.2009, 13:36

mára napsal:
Frankie napsal:když už je řeš vo těch sponzorech, kdy se konečně dozvím požadovaný data vo který se dožaduju dva měsíce

Jaký data máš na mysli? Jsem sklerotik a klidně je možné, že jsem něco prošvihl, ale nevím co ....

teď jsem volal Milanovi, zapomněl na to

Vrátit se na “Eurotrial”