Slavnostní vyhlášení mistrů ČR v OFFROAD TRIALu roku 2017 (17.-.18.11.) |
Silvestrovská OFFlava + EXPEDICE po Vysočině 2017/2018 (29.12.-1.1.) |

Nové nahrávání fotek: Pod odesílacím oknem je "Přidej obrázek do článku". Je tam český průvodce... Komanche

1.pretek MSR offroad trial Motešice 18.-19.4.2015

Oficiální fórum českého národního týmu OFF ROAD TRIAL - Eurotrial

Autor tématu
zuzuu
Diskuzní Guru
Témata: 0
Auto: suzuki
Stav: Offline

Re: 1.pretek MSR offroad trial Motešice 18.-19.4.2015

Příspěvekod zuzuu » Pá 03.04.2015, 20:41

PS: tymto otvaram sutaz o trapka roka kto prvy sa postazuje riaditelovi. Pripravim ceny ;)

Tonda Kofola
Staroffrouďák
Témata: 64
Místo/Bydliště: KRNOV
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Tonda Kofola » Pá 03.04.2015, 20:51

zuzuu napsal:PS: Tondoo prosim ta neries to je to fakt zbytocne a nebolo to adresovane tebe vies ze si ta vazim.je to takto akceptuj to a hotovka a jasne ze na teba sa nehnevam :). PS: ostanym ktori by sa s tym s nejakych dovodov stale nevedeli vysporiadat odkazujem ze smola ak mate nejake namietky prosim piste mi do spravy nezatazujte tym riaditela sk offroad trialu nema s tym nic spolocne promo akcii mam na starosti vylucne ja teda aj negativne aj pozitivne reakcie adresujte mne a konzultujte so mnou je VYLUCNE TRAPNE AK MU VYVOLAVATE A ZATAZUJETE HO TYM ma dost svojho a promo riesim ja tak vam nema ako pomoct lebo neni ani moj tatko ze ma pokarha ani som mu neni zverena ako nesvojpravna teda neni moj tutor ak nieco chcete riesit ohladom proma akcii tak fakt so mnou zalovanie a stazovanie sa za mojim chrbtom je VYSLOVENE TRAPNE IBA SA ZBYTOCNE STRAPNUJETE a ja si aj tak spravim po svojom.som raz taka opytajte sa mojich rodicov oni ma neprerobili na kom mi fakt zalezi tak vy ma uz teda neprerobite toboz. FAKT NEZATAZUJTE NASHO RIADITELA TYM VYSOKO SI HO VAZIME CHRANIME HO LEBO UROBIL NA SLOVENSKU KUSISKO PRACE . DAKUJEM ZE SA CHAPEME ZALOVANIE PRENECHAJTE SKOLKAROM :)

:hop: :sk: :sk_vlajka: :czech: :vino: :pivo:

OGY
Diskuzní Guru
Témata: 9
Auto: H2
Místo/Bydliště: Zlín - střed Evropy a světa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod OGY » So 04.04.2015, 11:41

Jako malé děti ... Mamíííííííííííí, on mi šlápnul na bábovičku!

Nezasírejte to tady kokotinama!
Nejdříve je PROTO, pak dlouho nic a pak zase PROTO ...

http://www.ataxtech.cz
http://www.offroadtrial4x4.cz

Olík
Závislý diskutér
Témata: 1
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Olík » Ne 05.04.2015, 20:52

Bla bla bla... ani z půlky jsem ty slohy o ničem nedočetl, aby mi bylo jasné, že se jedná pouze o znečišťování témata Eurotrial. Toto sem nepatří, je na tom něco nejasné, je to snad důvod k tomu se hned ohrazovat proti ostatním?

silver
nováček
Auto: LJ 80

Příspěvekod silver » Út 07.04.2015, 0:45

Budte radi ze ma niekto vubec zaujem sem nieco pisat. Vsak toto uz davno neni to diskusne forum ako kedysi co sa tyka temy Eurotrial alebo MCR Offroadtrial. Kedysi sa skoro kazdy den objavil nejaky prispevok ci uz pred zavodami alebo po nich ktory som si rad precital a bolo toho vzdy niekolko stran. V sucastnosti tu skapal pes,ale spytajme sa preco? Asi preto ze ked sa tu nieco objavi tak autora hned nekdo zdrbe ze to ma nahovno atd. tak radsej na to asi kazdy sere. Co z toho ze su temy usporiadane ked v nich neni co citat. A to je velka skoda.

OGY
Diskuzní Guru
Témata: 9
Auto: H2
Místo/Bydliště: Zlín - střed Evropy a světa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod OGY » Út 07.04.2015, 20:58

Jóó, poděkuj tomuto posranému vynálezci, Marku Zuckerbergovi a současnému fenoménu s názvem Faceblb.
Nejdříve je PROTO, pak dlouho nic a pak zase PROTO ...

http://www.ataxtech.cz
http://www.offroadtrial4x4.cz

Jarda Monty
Diskuzní Guru
Témata: 23

Příspěvekod Jarda Monty » Út 07.04.2015, 22:50

nic proti příspěvkům,je dobře,že jsou.Ale je takový problém se domluvit s adminem na nové sekci se správným názvem?Myslím si,že pokud chcete oslovit a samozřejmě pozvat posádky k vašim závodům ,těžko se to dá provést v sekci která se nazývá Eurotrial.Ten název je opravdu zavádějící. A popravdě opravdu nechápu podrážděný tón předchozích příspěvků a narážky na cosi.Je-li ve věci nějaký problém,dá se popsat a přesně ho pojmenovat a potom ho řešit.Jinak je to opravdu jenom bla,bla a řeči o ničem.
Nic ve zlém a přeji vám úspěch a hojnou účast :-)

silver
nováček
Auto: LJ 80

Příspěvekod silver » Čt 09.04.2015, 0:26

Cely problem,ak sa to da vobec nazvat problemom vznikol malym nedopatrenim ktoreho dovod aj hned vysvetlim.Tato reklama na Slovensky zavod vznikla len na podnet Ceskych pretekarov,ktori sa zucastnuju oboch serial MCR a MSR. Minuly rok ziadali Zuzuu aby aj na Ceske forum davala info Slovenskych pretekoch,lebo oni sa nemaju kde dozvediet ze kedy su preteky. Boli odkazani na Slovenske forum a stranky a viete aka bola ich odpoved? Ale mi na Slovenske stranky nechodime.
Takze preto tato iniciativa,a ze sa to ocitlo na teme Eurotrial,tak to len preto lebo na Slovenskom fore www.4x4 nazory.sk je cela diskusia o offroadtriale pod temou Eurotrial. V rychlosti popri praci Zuzuu automaticky info o pretekoch hodila do tejto temy,ako ked pise na Slovenskych strankach. Ze je z toho taky velky problem to cumim. Zuzuu je nervozna preto,lebo robi veci navyse,len kvoli niekomu a nakoniec je za to este zdrbana kvoly blbemu preklepu. Ale aj zle je na nieco dobre,aspon je vidiet ze ludia tu este su,citaju,ale malo pisu. Tak aspon maju co citat aj ked len bla,bla,bla. Vsak na net sa toho zmesti.
My sme sa chystali uz do MIlovic,ale nevyslo to,tak sme si povedali ze v Zatci sa uvidime urcite ale zas to nejak nevychadza,tak uvidime co dalej. Ale v San Marine sa vidime urcite.

Tonda Kofola
Staroffrouďák
Témata: 64
Místo/Bydliště: KRNOV
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Tonda Kofola » Čt 09.04.2015, 7:53

Silver ale já si myslím že to jsou jen výmluvy, ne Tvoje ale těch posádek. Protože jestli oni nedokážou kliknout na jeden jediný odkaz http://www.4x4nazory.sk/diskusia/viewfo ... 6979a949d3 (tento je správně, ten Tvůj nejde otevřít) tak jak pak se můžou vyznat v brankách v trialu :mrgreen: A proč to dala Zuzka sem jsem vysvětlil hned v mém prvním příspěvku. Ale víš co mě sere nejvíce. Ty její upravy svých příspěvku. To pak vypadá že ..... např. v pátek v poledne sem dá příspěvek, ale v sobotu v 0:40 hod jej upraví (asi po pár decích vína), no a v neděli (v tomto případě 5.4.) až se z toho všeho vyspí tak ten příspěvek v poledne upraví znovu. Tak toto promo asistentky nedělají. Když něco napíšu tak si to před odesláním přečtu a stojím si za svým příspěvkem v originální podobě a ne že jej několikrát upravím podle své nálady. To pak nepomůže ani samostatná sekce pro ty české posádky které požadují info od SK, když se příspěvek několikrát upraví. Se podívej že zde nikdo své příspěvky neupravuje, když má někdo potřebu jej upravit tak ten svůj příspěvek cituje, aby čitatel veděl co vlastně bylo upraveno. A Zuzka když se pak nasere tak ty své příspěvky vymaže celé a nechá tam jen tento komentář :pivo: (ten se mi naštěstí líbí) a stejně to tak udělá i na SK foru když se jí nelíbí názor druhé strany. Mějtě se a hodně štěstí při závodech. Silver doufám že letos dá SK Team za podpory CZ posádek v jejich teamu na Eurotrialu v San Marinu těm čecháčkům na prdel, máte velkou šanci být v umístění národů před nimi. Bez Autosemáků to nebudou mít lehké. Máte výhodu že u vás jde trial stále nahoru, tak toho využijte :pivo: :pivo: :vino:
. Kurňa to jsem se rozepsal :shock: už mlčím :) Pod jménem mám napísané "Věčnej rejpal" tak proč toho nevyužít :mrgreen:

Vrátit se na “Eurotrial”