Prodám Suzuki Kingquad

Vlastně taky souvisej s offroudem, i když to nejsou auta. Ale aspon někerý hrabou všema čtyřma ...
Pravidla fóra
Inzerci si hazejte prosim dolu do sekce bazar. Tato sekce slouzi pouze pro technicke informace/rady.
Bazar: http://www.offroadforum.cz/viewforum.php?f=61
(nedivte se proto, pokud zde zadate inzerat, ze ho nekdo smaze)

diskous
Závislý diskutér
Témata: 0
Auto: Disco I
Místo/Bydliště: Jižní Morava a Vysočina

Re: Prodám Suzuki Kingquad

Příspěvekod diskous » Út 11.12.2012, 16:53

No nejlepší je, když sem někdo vleze jen proto, aby něco prodal a ještě tady bude radit jak to máme dělat.Jen z toho důvodu, nemám opravdu zájem.
hotel-a-restaurace-zatisi-podhradí nad dyjí tel: 731479461
DiskoI zelený Holátko

Michal Dvorak
Turysta jaxvině
Témata: 340
Auto: Dlouhá Pajda 2,8 a Feroza s hadrem
Místo/Bydliště: Ronsperg city
Věk: 45

Příspěvekod Michal Dvorak » Út 11.12.2012, 16:55

cambus1 » úte 11.12.2012, 16:37 napsal:Povídat o tématu ano, ne řešit malichernosti a pohnutky některých účastníků diskuse. Osobně si myslím že psát do fóra, kde někdo něco nabízí, připomínty typu ''kde je na vás telefon'', když o prodávanou věc nemáte zájem a kontakt na mne tam je, je akorát projevem natvrdlosti a neslušnosti. Někteří jsou tu asi negramotní, takže ještě jednou: PŘÍPADNÍ ZÁJEMCI SI PIŠTE O VÍCE INFORMACÍ NA: cambus1@seznam.cz

Natvrdlých, neslušných a negramotných dementů je to tady plný, tak co kdybyste milej pane "cambusi" tahnul někam do ....., kde určitě nebude tolik ignorantů jako tady a přestal tohle DISKUSNÍ FORUM užívat výhradně ke svojí inzerci :ramena:

Edgar
Staroffrouďák
Témata: 51
Věk: 38

Příspěvekod Edgar » Út 11.12.2012, 17:50

:smich: Pravdu díž Bohumile

Ruda
Diskuzní bůh, vládce guruů
Témata: 6
Auto: Suzuki SJ 413 upravený, Toyota LC95 3,0 TD série, Can Am Outlander Max 800 R Limited
Místo/Bydliště: Praha
Věk: 59

Příspěvekod Ruda » Út 11.12.2012, 19:08

Vážený pane Rudo,když už píšete, že jsem se tak hezky rozepsal, nebylo by od věci číst více pozorněji a povšimnout si, že na konci toho textu je link na e-mail, kde případný potenciální zájemce dostane odpověď na všechny své otázky, ale kdo chce, chybu vždycky najde :-). Jinak pro všechny případné zájemce- čtyřkolka má český TP, žluté značky a je otypována pro 2 osoby.[/quote]

:roll: Vážený pane Cambusi1, fakt žasnu. Samozřejmě jsem si e-mailu všiml, ale ve svém příspěvku jsem nikoho neurazil, jen vím, že zájemci na podobné inzeráty moc nereagují. Už z toho důvodu, že je nebaví čekat, za jak dlouho a jestli vůbec jim na e-mail někdo odpoví. Navíc na vyfoceném KQ není RZ, proto lze předpokládat, že ji nemá. Jinak by třeba byla zakrytá. :wink:
Ale vy jste zřejmě bystrý a chytrý člověk, tak se tady nedohadujte s tlupou negramotných debilů a jděte si někam za sobě rovnými..... :salut:
Už jsem pár offů měl, ale teprve se Samcem se fakt vyřádím ...

Kadett
Věčnej rejpal
Témata: 103
Auto: mikrooff Panda 4x4 Sisley,Pajero I 2,5td aut....
Místo/Bydliště: Nučice,okr. Praha-východ

Příspěvekod Kadett » Út 18.12.2012, 9:55

Ruda » úte 11.12.2012, 19:08 napsal:Vážený pane Rudo,když už píšete, že jsem se tak hezky rozepsal, nebylo by od věci číst více pozorněji a povšimnout si, že na konci toho textu je link na e-mail, kde případný potenciální zájemce dostane odpověď na všechny své otázky, ale kdo chce, chybu vždycky najde :-). Jinak pro všechny případné zájemce- čtyřkolka má český TP, žluté značky a je otypována pro 2 osoby.

:roll: Vážený pane Cambusi1, fakt žasnu. Samozřejmě jsem si e-mailu všiml, ale ve svém příspěvku jsem nikoho neurazil, jen vím, že zájemci na podobné inzeráty moc nereagují. Už z toho důvodu, že je nebaví čekat, za jak dlouho a jestli vůbec jim na e-mail někdo odpoví. Navíc na vyfoceném KQ není RZ, proto lze předpokládat, že ji nemá. Jinak by třeba byla zakrytá. :wink:
Ale vy jste zřejmě bystrý a chytrý člověk, tak se tady nedohadujte s tlupou negramotných debilů a jděte si někam za sobě rovnými..... :salut:[/quote]

Dobře ty!!!!!
Jako bys mi z duše promluvil.... :pivo:
"...i malý šašek umí zahrát velké divadlo..."-Panda 4x4 Sisley
...a větší šašek větší divadlo... - Pajero I 2,5TD aut.
...a jsem na 604806571

Vrátit se na “ATV neboli čtyřkolky”