Kalendář - "blížící se akce" (nahoře pod logem fóra): do kalendáře lze vkládat termín akce přímo autorem tématu v sekci poježdění a závody.

Forum aktualizovano, info zde: viewtopic.php?f=26&t=92206#p1712259
Moznost prispeni na chod fora: viewtopic.php?f=3&t=66082

přední kotoučové brzdy

Na Morčákovo přání přidáváme sekci pro mýty obestřené vozy
Pravidla fóra
Inzerci si hazejte prosim dolu do sekce bazar. Tato sekce slouzi pouze pro technicke informace/rady.
Bazar: viewforum.php?f=61
(nedivte se proto, pokud zde zadate inzerat, ze ho nekdo smaze)
Odpovědět

Autor tématu
Taklus
nováček
Auto: Santana ps10
Stav: Offline

přední kotoučové brzdy

Příspěvek od Taklus » Stř 05.10.2016, 9:33

Ahoj lidi, mám rozebranou Santanu a potřebuji pár rad, kamarád mi řekl že jedině tady. Pro začátek sháním přední brzdový kotouče, přední tlumiče (zadní prý pasuji kyb tuším že 350050) a spojku. nevíte někdo náhrady pač Dajbych je drahý tuzemští prodejci dílů to většinou neumí sehnat a venku je to sice levnější než dajbych ale začnu objednávat až nebude jiná možnost. Děkuji a přeji hezký den

filousnik
Pokročilý diskutér
Auto: Santana PS10

Re: přední kotoučové brzdy

Příspěvek od filousnik » Stř 05.10.2016, 13:03

Ahoj, kotouče iveco massif a tlumiče jsou tu popsány v nějakým vláknu od icemana, kupoval jsem je v auto kelly a pasujou. Spojkova sada valeo prodává tuším elit za cca 8tis.

Sent from my iPhone using Offroad Forum CZ mobile app

Autor tématu
Taklus
nováček
Auto: Santana ps10

Re: přední kotoučové brzdy

Příspěvek od Taklus » Čt 06.10.2016, 15:09

filousnik napsal:Ahoj, kotouče iveco massif a tlumiče jsou tu popsány v nějakým vláknu od icemana, kupoval jsem je v auto kelly a pasujou. Spojkova sada valeo prodává tuším elit za cca 8tis.

Sent from my iPhone using Offroad Forum CZ mobile app
Ahoj Děkuji nevíš jestli je tam rozdíl v druhu Massifa nebo je to na jedno kopyto? Tlumiče KYB 355005 na zadek opravdu sedí najezdil jsem na nich 60000km a ještě by vydržely kdybych nerozebral auto do šroubku a nezjistil že mi na nich při montáži v servisu strhli závity.
Teď ještě nevím jaký tam dám. Rád bych podle rad tady na foru dal stejný na předek i zadek.

Odpovědět