Kalendář - "blížící se akce" (nahoře pod logem fóra): do kalendáře lze vkládat termín akce přímo autorem tématu v sekci poježdění a závody.

Forum aktualizovano, info zde: viewtopic.php?f=26&t=92206#p1712259
Moznost prispeni na chod fora: viewtopic.php?f=3&t=66082

časopis Offroad vs. Offroad Revue

Časopis Offroad Revue vycházel 10 let...

Jaký český časopis by jste doporučili??Děkuji

Hlasování skončilo v Stř 03.02.2010, 21:02

a)Offroad Revue
42
76%
b)časopis Offroad
13
24%

Celkový počet hlasů: 55

Péca
Legenda fóra
Auto: NISSAN KINGTROL
Místo/Bydliště: Náchodsko
Věk: 41
Stav: Offline

Re: časopis Offroad vs. Offroad Revue

Příspěvek od Péca » Pá 06.11.2009, 18:21

Sváča napsal:Já jsem volil offroad i když mám přeplatné na offroadrevue, ale co se týče offroadrevue tak mi příde že v tom časáku je číndál víc motorek a čtyřkolek a žádný auta..no jo nějaký 2-3tránky tomu věnujou ale to je málo..uvažuju že si to předplatné dám zrušit" jaký máte na to názor vy? :?:

Tak tak souhlasím s tebou. :hop:Málo offu. Já si čtu spíš starši čísla offroad revue ty mě příjdou lepší.

1. ARO 10
2. NISSAN DOUBLE CAB 2,5D, zvedlí o 10cm, 31 pneu Maxis Big Horn MT
Nyní :
1. KING TROL EVO II ( EVIČKA), 2,7 TDi, podvozek Ironman, pneu 35x12,5 MT, šnorchl, pevnostní nárazník, naviják
2. TOYOTA PICNIC, 2,2 TDi

Sváča
Inventář fóra
Auto: Jeep Cherokee
Místo/Bydliště: Zlín "Fryc"
Věk: 24
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sváča » So 07.11.2009, 8:48

Péca napsal:
Sváča napsal:Já jsem volil offroad i když mám přeplatné na offroadrevue, ale co se týče offroadrevue tak mi příde že v tom časáku je číndál víc motorek a čtyřkolek a žádný auta..no jo nějaký 2-3tránky tomu věnujou ale to je málo..uvažuju že si to předplatné dám zrušit" jaký máte na to názor vy? :?:

Tak tak souhlasím s tebou. :hop:Málo offu. Já si čtu spíš starši čísla offroad revue ty mě příjdou lepší.

To jsou..,ale nejsi v obraze" :mrgreen:

Jeep Cherokee 4.0 litr Nápravy z GR. Cooper Discoverer 35"

http://www.offroadmoravia.cz/

=====@@@@
//___l__,\____\,_
l_---\___l---[]IIIIII[]
(•)_)--o(•)_)--O-)_)

iroqez
Legenda fóra
Auto: Toyota HDJ 80
Místo/Bydliště: Kousek od Plzne
Věk: 31

Příspěvek od iroqez » Ne 08.11.2009, 19:05

Péca napsal:

zapomel si,ze tam cpou uz i WRC a podobne.sou to casaky o offroadu a ne motorkach a wrceckach

Zlo-Toyoda Land Cruiser BJ40 na 33" kolesa Silverstone MT117,zvednuta,vojenska verze
Toyoda Land Cruiser HDJ80 33" pneuše
Ex-Toyota Hilux SURF (4Runner) Red Dwarf
Ex-Nissan Patrol Y60 +6cm
Ford Mutt M151 A2-Prodano

vohnout
Legenda fóra
Auto: Jeep
Věk: 63
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od vohnout » Po 09.11.2009, 14:02

iroqez napsal:
Péca napsal:

zapomel si,ze tam cpou uz i WRC a podobne.sou to casaky o offroadu a ne motorkach a wrceckach

Ok souhlasím, možná by stálo za to něco o autech napsat. V každé garáži se něco děje, vymýšlí, staví, ale dostat ty články do redakce je nadlidské úsilí. Mohu postahovat mraky článků z netu, ale to by jsme byli jako offroad. A jak dopadl, offroad revue je časopis pro nás, jaký si ho uděláme, takový ho budeme mít. Pro případné námitky k této větě chci upozornit, že časopis dotuji a že jsem před měsícem uvažoval o ukončení jeho vydávání. Proto pište ad má aspon kvalitní nápln po které voláte.

Off Road Revue
http://www.offroadrevue.cz - http://www.rcmodely.cz Skype vohnout12
Moje heslo? Všechno jde, jen chtít se musí.
Ale hlavně, snažit se být pořád v pohodě :-)

prasman
Věčnej rejpal
Místo/Bydliště: Praha,Vinohrady
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od prasman » Po 09.11.2009, 14:17

většina časopisů má od psaní redaktory. Jinak se nejedná o časopisy ale o fanziny a ty jsou zdarma..

kdyby někdo potřeboval advokáta, tak na jednoho koukám ráno do zrcadla..

šroubek
Selský rozum
Místo/Bydliště: BUDĚJCE

Příspěvek od šroubek » Po 09.11.2009, 15:07

vohnout napsal:... chci upozornit, že časopis dotuji a že jsem před měsícem uvažoval o ukončení jeho vydávání ...
Hmmm, hmmm...

šroubek už 23. prosince loňského roku napsal:
vohnout napsal:TAK MĚ NEZBYDE NIC JINÉHO NEŽ REVUE PŘESTAT VYDÁVAT. :hop:
Jsem o tom přesvědčen, Václave, kamaráde. :lol:
:ramena:

... vaše řeč budiž Ano Ano, Ne Ne, praví Písmo...

Jiří Špaček
Diskuzní Guru
Auto: Ford explorer 2001 ( dočkařovo Švestka)
Místo/Bydliště: Bezdědice- Léto s kovbojem
Věk: 34
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jiří Špaček » Po 09.11.2009, 15:35

Mám předplatný na offroad ale offroadrevue sem ještě neviděl ? dá se to někde koupit nebo jen na předplatný ?

Zatim bez offu a v SGSCZ.
V každém povolání se před laiky něco tají. G.B.Shaw

KILLER
Legenda fóra
Auto: Samurai 1.3i
Místo/Bydliště: +-LBC
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od KILLER » Po 09.11.2009, 16:21

Jiří Špaček napsal:Mám předplatný na offroad ale offroadrevue sem ještě neviděl ? dá se to někde koupit nebo jen na předplatný ?

Tady je seznam prodejních míst : www.offroadrevue.cz

Samec 1.3i celoplech
EX - Vitara 1.6i cabrio

Frankie
Staroffrouďák
Auto: nepotřebuju auto, to má každej co má do prdele díru
Věk: 52
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Frankie » Po 09.11.2009, 16:25

KILLER napsal:
Jiří Špaček napsal:Mám předplatný na offroad ale offroadrevue sem ještě neviděl ? dá se to někde koupit nebo jen na předplatný ?

Tady je seznam prodejních míst : http://www.offroadrevue.cz
až na to že na většině prodejních míst ho nikdy neměli a mít nebudou

Fuck all, it is better to live

KILLER
Legenda fóra
Auto: Samurai 1.3i
Místo/Bydliště: +-LBC
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od KILLER » Po 09.11.2009, 16:33

Frankie napsal:
KILLER napsal:

No za to já už nemůžu... :ramena:

Samec 1.3i celoplech
EX - Vitara 1.6i cabrio

vohnout
Legenda fóra
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od vohnout » Stř 11.11.2009, 14:23

Frankie napsal:
KILLER napsal:

Databáze prodejních míst je od PNS a ta zaručuje, že na těchto adresách jsou. Dobrá, možná by bylo vhodné dát aktuální adresy. Zařídím to. Co se týká informací kolem předplatného, které vykrývá místa, kde není k sehnání, veškeré informace jsou na http://www.offroadrevue.cz navíc v čísle 11.-12,-2009 a 1,-2010 jsou součástí časopisu složenky na kterých jsou všechny informace.
Kde ty informace bereš? že nejsou na prodejních místech? Objel jsi celou republiku? Nebo si to jenom myslíš. Asi těžko. Naposled, když jsi mě do Brandejsa z Prahy 10 vezl plánek na svaření nádrže brečel jsi, že nemáš na benzín, a tak jsi zdůvodnil navýšení ceny výroby nádrže o 2000Kč :shock:
Sklidni se brachu a nedělej si problémy větší než máš, já jsem ti nic neudělal a nic ti nedlužím proto nemáš důvod se do mě obouvat. jestli se ti něco nezdá, rád si s tebou o tom popovídám, ale na to si zatím nedostal odvahu a jen tady blbneš lidi.
Jestli chceš, ukončím spolupráci s tebou já a to si piš, že je to pak napořád. Howg
Naposledy upravil(a) vohnout dne Stř 11.11.2009, 14:37, celkem upraveno 3 x.

Off Road Revue

Frankie
Staroffrouďák
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Frankie » Stř 11.11.2009, 14:33

vohnout napsal:

databáze prodejních míst je od PNS a ta zaručuje, že na těchto adresách jsou. Dobrá, možná by bylo vhodné dát aktuelní adresy. zařídím to.
Kde ty informace bereš? že nejsou? objel jsi celou republiku? Asi těžko. Naposled, když jsi mě do Brandejsa z Prahy 10 vezl plánek na svaření nádrže brečel jsi, že nemáš na benzín, a tak jsi zdůvodnil navýšení ceny výroby nádrže o 2000Kč :shock:
Sklidni se brachu a nedělej si problémy větší než máš, já jsem ti nic neudělal a nic ti nedlužím proto nemáš důvod se do mě obouvat. jestli se ti něco nezdá, rád si s tebou o tom popovídám, ale na to si zatím nedostal odvahu a jen tady blbneš lidi.
Jestli chceš, ukončím spolupráci s tebou já a to si piš, že je to pak napořád.
to je databáze dodaná PNS kam rozvážej ale co si trafikant vezme za časopisy rozhoduje jen on sám.
Tedy ano databáze trafik je korektní, ale není zaručené že to ten trafikant bere
Takže lepší by byla databáze trafik které to odebírají

vohnout
Legenda fóra
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od vohnout » Stř 11.11.2009, 14:42

Tedy ano databáze trafik je korektní, ale není zaručené že to ten trafikant bere
Takže lepší by byla databáze trafik které to odebírají[/quote]

Jen se tady zesměšnuješ, jelikož nemáš informace. Toto je databáze, kam PNS časopisy offroad revue dodávala. Přiznávám, že je asi dva roky stará a je třeba ji obnovit. Ale to jsem již napsal

Off Road Revue

Frankie
Staroffrouďák
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Frankie » Stř 11.11.2009, 14:48

vohnout napsal:
Jen se tady zesměšnuješ, jelikož nemáš informace. Toto je databáze, kam PNS časopisy offroad revue dodávala. Přiznávám, že je asi dva roky stará a je třeba ji obnovit. Ale to jsem již napsal
hele nemám chuť ani náladu se o tom dohadovat, ale s PNSkou jsem měl co dočinění 4 roky, dostat z nich seznam kam opravdu zavážej byl nadlidskej úkol a když jsem se ptal trafikanta s seznamem v ruce asi před dvěma lety řekl přesně to co jsem věděl že mi řekne a to jsem tu i napsal a to jsem neptal jen v jedný trafice, takže podle tohodle seznamu maximálně vím kde mám šanci trafikanta dokopat k odběru časopisu
vem si databázi do ruky a ty trafiky si obejdi když sem tak zesměšněnej schválně co ti řeknou

vohnout
Legenda fóra
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od vohnout » Stř 11.11.2009, 15:11

Frankie napsal:
vohnout napsal:
hele nemám chuť ani náladu se o tom dohadovat, ale s PNSkou jsem měl co dočinění 4 roky, dostat z nich seznam kam opravdu zavážej byl nadlidskej úkol a když jsem se ptal trafikanta s seznamem v ruce asi před dvěma lety řekl přesně to co jsem věděl že mi řekne a to jsem tu i napsal a to jsem neptal jen v jedný trafice, takže podle tohodle seznamu maximálně vím kde mám šanci trafikanta dokopat k odběru časopisu
vem si databázi do ruky a ty trafiky si obejdi když sem tak zesměšněnej schválně co ti řeknou

4 roky jako vydavatel? Čeho? Asi jako řidič že? No, ale tomu PNS žádný seznam přeci do ruky nedá :D PNS mě dá jen ty adresy, kam dodává jen časopisy co tisknu. A to každý měsíc. Chyba je, že jsem je zveřenil, normálně se to nedělá. Udělal jsem to jen kvůli tomu, že jsem byl zde o to požádán. Navíc, koukni se na sebe do zrcadla, kdo tě nezná, tak se ti radši vyhne. Proč by ti tedy nějaký obchodník, nebo zaměstnanec ve stánku podával nějaké informace? Není pro něj lepší tě odbýt jednoduchou větou? Jseš jak malý kluk. Ale jseš zábavnej :wink:
Nemusím trafiky obcházet. Mám jako jedinný tyto informace k dispozici každý měsíc a jsou součástí hlášení remitendy.
zítra mažu seznam adres z internetu. No a máš po kůžičkách.
Mám ti vzkázat od Violi: O co ti jde? Každý měsíc ti jde zdarma časopis do schránky, tak proč řešíš distribuci? Asi proto že tě něco žere že? No tak si najdi někoho jiného na řešení svých nálad než mě.

Off Road Revue

Zamčeno