Stránka 1 z 1

Václave díky.....

Odeslal: Po 24.08.2015, 22:42
od Jarda Monty
Děkuji za celých 10 let,za snahu a nadšení udržet titul při životě.Chápu ale že to nedá dělat věčně.....

Re: Václave díky.....

Odeslal: Po 31.08.2015, 14:30
od Taz
Jarda Monty napsal:Děkuji za celých 10 let,za snahu a nadšení udržet titul při životě.Chápu ale že to nedá dělat věčně.....

No,k tomu už se toho moc dodat nedá,takže za mne taky,Václave dík :vino:

Re: Václave díky.....

Odeslal: Pá 04.09.2015, 10:20
od šroubek
Byly doby, kdy mi vohnout neobyčejně lezl na nervy, a trval-li by ten stav, musel bych teď škodolibě prohlásit: "Já Ti to, Václave, říkal už dávno, že to takhle dopadne.".

Ale čas oponou trhnul :wink: . Nemyslím si tedy, že bych dnes snad šel s vohnoutem na pivo, ale přeci jen - emoce už ochladly. A tak se jen omezím na konstatování, že podle mého názoru měl podobný časopis dost malou šanci na to, aby se udržel. Je to dané objektivně tím, že cílová skupina je relativně malá a také počet událostí a témat, která by bylo možno do časopisu zpracovat je omezený (zejména kvůli restrikci ze strany státu i převládající "nelásce" veřejnosti k offroadu). A, samozřejmě, velmi neblahý vliv na prodej časopisu měl internet, a zejména toto fórum, protože cílová skupina těch "opravdových offrouďáků" se z větší části schází (scházela) tady, a věci probírané v časopisu tak byly pro většinu už "stará vesta". Subjektivní příčiny, tedy fungování redakce a zejména, jak to říct?, poněkud nešťastný způsob komunikace vydavatele hlavně v začátcích (a já nejsem jediný, kdo má podobnou zkušenost), pak ty objektivně dané příčiny jen násobily.

Z mnoha různých důvodů mnou tedy dnes nezmítá žádná extra lítost (jen o málo větší než kdyby zanikl časopis o chovu králíků), ale přesto se připojím k předřečníkům:
Díky, Václave - ne za to, jak to dopadlo, ale za to, žes to alespoň zkusil.
:vino:

_______________
A tady důkaz, že já mám vždycky pravdu!!! :idea: :mrgreen:
šroubek už 23. 12. 2008 napsal:
vohnout napsal:TAK MĚ NEZBYDE NIC JINÉHO NEŽ REVUE PŘESTAT VYDÁVAT. :hop:

Jsem o tom přesvědčen, Václave, kamaráde. :lol:

.....................

Re: Václave díky.....

Odeslal: Pá 04.09.2015, 12:52
od Jirinka
esli voni nejsou trosku skarohlid
takova pekna tryzna to mohla byt
a pan Sroubek to prekazid

Re: Václave díky.....

Odeslal: Po 08.02.2016, 22:18
od vohnout
Děkuji. No možná by jsme mohli tuhle tryznu oslavit na Šikláku :shock: Dobrejch deset let, kdy jsem poznal mnoho skvělých lidí, zapálených do offroadu a zažil mnoho skvělých zážitků. Letos oslavím 60 let, tak třeba něco ke kulatinám 60-10 s ŠIKLEM vymyslím :wink:

VZKAZ PRO ŠROUBKA: škoda, že jsme se nikdy osobně nepotkali :D :D :D :D :D

Re: Václave díky.....

Odeslal: Po 08.02.2016, 22:28
od Taz
No,Václave,jak na ten Šikl už nějakou dobu nejezdím, tak ,pokud netrefíš zvlášť špatný datum,letos přijedu,třeba už i jen proto abych Ti popřál :vino: :vino:

Re: Václave díky.....

Odeslal: Po 08.02.2016, 22:31
od Taz
A nějak začínám přemýšlet jaký že vlastně má tohle fórum věkový průměr...páč ti známí mi nějak přichází do let a nás mladých je tu míň a míň :-D

Re: Václave díky.....

Odeslal: Út 09.02.2016, 7:14
od Čert
Njn , je to tady samej vopelichanej "dědek",teda kromě nás té jasný :D :pivo:

Re: Václave díky.....

Odeslal: Út 09.02.2016, 9:59
od Taz
Čert napsal:Njn , je to tady samej vopelichanej "dědek",teda kromě nás té jasný :D :pivo:

A to to máš ještě dobrý,ty seš aspoň dost hezkej na to aby ti to dovolilo dát vlastní fotku do avataru,to mě moji antivir nepustil tak musím mít animovanýho taze ...těžkej život :ramena: ..... :mrgreen:

Re: Václave díky.....

Odeslal: Út 09.02.2016, 18:46
od Čert
:D :pivo:

Re: Václave díky.....

Odeslal: Po 30.05.2016, 12:40
od Honza.tip
Je škoda, že Off Road Revue přestala vycházet. On to je ale problém širší a týká se všech „zúčastněných“. Existence časopisů tohoto typu je založena na příjmech z inzerce, ne na příjmech z prodeje. V zahraničí (v tom vyspělejším) se to ví a tak se všichni „zúčastnění“ - výrobci, upravovatelé, servisy, obchodníci, pořadatelé, ale i občasní garážoví poskytovatelé služeb – snaží „svůj“ časopis alespoň drobnou inzercí podpořit. Tyhle časopisy vydávají většinou nadšenci, na zbohatnutí to není, ale díky té drobné, ale v objemu nezanedbatelné inzerci se dají dát dohromady peníze na výrobu, honoráře a provozní režii. Nám to zatím ani po pětadvaceti letech nedochází (bohužel). A nejedná se jen o „ofroudění“.