kupte kosy neš nebudou

Jelikoš sem zistil, že spousta z vás ofrouďáků tíhne i ke kvérum (fčetně mně) , taxem se rozhod vytvořit i tenle thread. Co vy na to ?

zelenac
Věčnej rejpal
Témata: 0
Místo/Bydliště: kamion
Stav: Offline

Re: kupte kosy neš nebudou

Příspěvekod zelenac » Út 15.05.2018, 22:17

Vejre,som to napisal chujovo,ako daky zelenac :oops: .Keby som bol napisal,ze SP,hned by si vedel,co myslim pod pojmom male zapalky.Akurat do LCcckovych nbc od SaB (tam kupujem hotove patrony,lebo cena je rovnaka,ako cena len za nbc v rajchu)idu tie LP,ale tie nabijam len na max. vykon 45LC,pripadne trocha za ciarou.Do 50-70m to staci.Ze zapalky mozu mat este aj rozdielnu vysku,to ma fakt nenapadlo :oops: .Lisy mam len 1operaky a tam pri zapalkovani nejaku tu desatinku rozdielu v dlzke necitit.Co povies,treba zihat konce nbc aj u tohto kasula,ci sa nato vysrat a len zkracovat na rovnaku dlzku?

Vejr
Věčnej rejpal
Témata: 86
Auto: Aro 243 TD
Místo/Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Vejr » Út 15.05.2018, 22:31

nežíhat, změkne to, žíhaj se akorát krčky puškových. Casull - kurňa to mě nenapadlo že má malé zápalky, tak to tam nacpi malé puškové SR. Teď jsem našel že tam patřej https://en.wikipedia.org/wiki/.454_Casull neznám všechno, nenapadlo mě se na krámě podívat na nábojnice. :oops: SR má určitě větší zážeh než SPM, případně se dělaj SRM
do or die

zelenac
Věčnej rejpal

Příspěvekod zelenac » Stř 16.05.2018, 13:49

Kuua.sa normalne hanbim :oops: !Vobec ma nenapadlo,ze sa vyrabaju aj male puskove :oops: :oops: .Stale sa je co ucit.Nemam odkial cerpat info....u nas kasula nik nema,na nete je toho malo.Z tychto vecsich razi maju dvaja kolegovia revolvery 44ky a jeden 50ku.Ten s 50kou vobec neprebija a 44ka sa chova uplne inak,ako 454ka.Dobre,ze ta napadlo kuknut do tej viki :vino: .Uz aj idem volat panu obchodnikovi.Vdaka :vino: !

Autor tématu
Chorche
Site Admin
Témata: 436
Místo/Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Chorche » Stř 16.05.2018, 20:02

taxem byl neska v malym újezdě a sem spokojenej :-) díky Vejre za typ. Donastřelil sem kosu (po sundání kompu po letech střílela šejdrem) i kukr na ní a skusil sem si pár ran z gloku na 100m :-) Sranda byla, byl tam nákej mlaďoch se srnomrdeckou flintou v .224 a furt jí nemoch nastřelit. Byl upřímně šokovanej, že dám z kosy na tu stofku stejnej soustřel (kolem 7-8cm) jako von s tou 224 :-D Paxem sundal kukr a dal to samý přes mířidla a to ho úplně vykolejilo :-D Se ptal proč tam ten kukr vůbec dávám dyš to nastřelim na mířidla. Taxem řek, že kukr tam dávam dyš chodim na 300fku. To uš jenom kroutil hlavou... Neuměl si vůbec přectavit střílet na 300m a eště s kosou... Jojo, kosa je kosa a bez toho kompu je určitě přesnější. Jináč Vejre, skusil sem na 100m ty tvý starý fajnový tefloňáky co si šetřim a neuvěřitelně to tam nejen dolítlo, ale i dodrželo vejšku - míril sem na střed a sice to padalo doprava na trojku ale vejškově ve středu. To sem fakt čuměl. Lugr mi vždycky na stofku padal dolu. Ty celopláště co mi ještě taky zbyly ale lítaj mizerně, na 20m rozházený po celym terči. To byly fakt nepovedený střely. Zlatý tefloňáky. Příští tejden tam zajedu s kalachem. Správce je dobrej (líbil by se Zelenáčovi, páč střílí samý veteránský flinty a nejrači má rollingbloky), jen sem nepochopil jak počítá hodiny. Byl sem tam 3 hodiny a platil 460, přitom na webu má 180 za 2 hodiny a pak kilo za hodinu. Ale i tak to vychází slušně a je tam hlavně klid, nigdo neprudí.
Gdo chce psa jíst, hůlky si vždy najde...

Mike
Star ofrouďák VIP+
Témata: 35
Místo/Bydliště: Čelákovice
Věk: 46
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Mike » Stř 16.05.2018, 22:45

já bych tipl
první hodina 180
druhá hodina 180
třetí hodina 100
:-)
nikdy neříkej , že to nejde ,protože se objeví aktivní ..... , který neví , že to nejde a udělá to."

Autor tématu
Chorche
Site Admin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Chorche » Stř 16.05.2018, 23:30

to by mohlo bejt, ale píše:
Jednorázové vstupné (zahrnuje 2 hodiny pronájmu střeleckého stavu) 2 hodiny 180,- Kč
Pronájem střeleckého stavu (nad dvě hodiny zahrnuté ve vstupném) 1 hodina 100,- Kč

ale vem to čert, furt to vyšlo na 153 na hodinu :-)

Autor tématu
Chorche
Site Admin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Chorche » Čt 17.05.2018, 14:52

a pakže sou zbraně zlý - tolik usměvavejch lidí s flintou přes rameno člověk hnet tak nevidí :lol: https://www.google.cz/search?q=&tbm=isc ... dK_NfyIh-M:

Vejr
Věčnej rejpal
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Vejr » Čt 17.05.2018, 20:50

Chorche jo správce pohodář. Majitel taky, je to můj šéf :-) . Když se ti tam líbilo tak už mu můžu udělat reklamu. Teflony už nebudu, pláště už ani nevím jaký jsem ti dělal, měl jsem jednu blbou sérii. Teď beru střely AlsaPro a nestěžuju si. Odladil jsem si těžký střely jako subsoniky, na kalení paráda, nekope to.
Na střelnici se chystám, zatím ten můj krumpáč v 308 chodí na 5cm/100m to je pořád moc, pořád hledám lepší laboraci
do or die

Autor tématu
Chorche
Site Admin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Chorche » Čt 17.05.2018, 20:58

Vejre, víš že dobrou reklamu tu můžeš dělat dycky a bez ptaní :-) Jinak ty pláště byly právě ta blbá série.

zelenac
Věčnej rejpal

Příspěvekod zelenac » Čt 17.05.2018, 21:40

Vejre,ake si robil celoplaste a z coho?Ja robim do 357ky z lugrovych,z nich som robil aj do kropa 8.4ky-olovene stali za hoffno,teraz sa priberam roztahovat ich do 45ky.Tiez si pouzival vystrelene nbc,ci si lisoval plaste z plechu?
V 454ke som pouzival od mongela poplastovane,ale nemali poplastovanu prdelku a olovo tam natavovalo.Tak som este objednal 500kuskov aj s lakovanou prdelkou...aby bolo co strielat,kym sa dokopem robit tie celoplaste.Kamarat robi aj plastovane,aj lakovane nejakou praskovou farbou,aj ich pomedovava,ale mne by sa to nechcelo a do kasula budu asi najlepsie tie mosadzniaky :D .Aspon sa vyuziju lugrove nbc.

Vejr
Věčnej rejpal
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Vejr » Čt 17.05.2018, 22:46

Celopláště nedělám, ty kupuju, ta špatná série byla SLS nebo Limit, dobré jsou od Alsapro. A taky střílím poměděné http://www.topstrely.cz/kategorie/olove ... ly/cal-45/ jsou dobré. Dřív jsem odlejval a potahoval teflonem ale už jsem s tím seknul. Moc práce a přísady do olova stojej nesmysl. Dělaj jsem to 15let, chvílema i na kšeft, nažranej olova jsem dost. Lisování z pláštů je zase moc pomale, moc operací než uděláš střelu. Vybavení od Corbina stojí nesmysl.
do or die

zelenac
Věčnej rejpal

Příspěvekod zelenac » Pá 18.05.2018, 8:58

Tie srbske,ci ake pomedovance boli fajne v 357ke.Pan to u nas predaval,len ho volaky zavistlivy kokot zo streleckej komunity praskol,ze to predava nacierno,tak sa nato vysral.A tak som prisiel o zdroj :cry: ...ale aspon sa dokopem porobit matrice na 454ku.
Lisovanie z nbc je fakt pomalsie...ale robi to otec.Je na voziku,casu ma pokokot a aspon sa citi ako clovek.Vzdy lepsie,akoby mal cely den cucat do bedne,nie?Tak triedi,kontroluje,meria,potom lisuje na 5x,aby sa neunavil,lebo lis ma len rucny z heveru :wink: ...sa mu zda,ze stale chodi do roboty :D .A ja mam striel a striel :D ...

Autor tématu
Chorche
Site Admin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Chorche » Pá 18.05.2018, 9:25

si píšu s jednim ruskym vědátorem geologem-chemikem a sem se mu ve středu vomlouval, že mu vodepisuju aš pozdě v noci, páč sem musel vyčistit kosu pořádně páč střílim rtuťovejma zápalkama. Ftipně mi vodepsal todle :-D : Чистить ствол – святое дело. Да в капсюлях патронов используется старый состав «Гремучая ртуть», но гораздо страшнее это медь и свинец пули и высокая температура и давление которое создают пороховые газы в составе которых есть много химически активных продуктов от Азотной кислоты. Эти соединения вызывают коррозию стволов как стрелкового так и пушечного оружия.
Химия сплошная-будь она неладна. Все беды на земле от умных людей. На костёр умников. J Люблю чЁрный юмор...

lopan123
Staroffrouďák
Témata: 26
Auto: Mitsubishi L300 4WD 2,5td
Místo/Bydliště: Hlinsko aneb daleko všude
Věk: 38

Příspěvekod lopan123 » Pá 18.05.2018, 12:50

Pro nás nepravověřící ?
A musí to jít.
A kdyby ne, tak 604840492

Autor tématu
Chorche
Site Admin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Chorche » Pá 18.05.2018, 13:08

si to hoť do gůglu :-) ale stratí to to kouzlo.

Vrátit se na “Všechno vo kvérech”