kupte kosy neš nebudou

Jelikoš sem zistil, že spousta z vás ofrouďáků tíhne i ke kvérum (fčetně mně) , taxem se rozhod vytvořit i tenle thread. Co vy na to ?

zelenac
Věčnej rejpal
Témata: 0
Místo/Bydliště: kamion

Re: kupte kosy neš nebudou

Příspěvekod zelenac » Po 02.07.2018, 23:21

Tak som konecne poriadne prevetral rossinu.Vystrielali sme 200 ran s malymi prestavkami na vychladnutie hlavne.Mali sme tovarenske selbel patrony.Dojmy su dobre,flinta sa dobre ovlada,chod mechanizmu je po zalesteni paradny,naboje idu do hlavne tiez dobre...ani jeden sa nesekol.V tomto ohlade absolutna spokojnost.Trocha mi vadia tie buvoli rohy a aj mucha mi moc nepasuje...navrchu ma taku mosadznu gulatinku.Ale to sa odbrusi a bude to akurat a vyuziju sa aj prve 2 polohy na hledi.Na 100m to pada asi o 100-120mm oproti strelbe na 50m a na 200m to pada skoro o meter.Tieto kupne patrony sa mi zdaju slabe...neviem preco robia take biedne navazky.Strelba na 200m je uz asi strop.Hledi musi byt na najvyssej polohe a ta gulatinka navrchu muchy uz zakryva cely terc a tak sa zle mieri.Aj rozptyl je uz velky,-okolo 400mm...ale to prikladam tej velkej muche,ktora nedovoluje poriadne zamierit.
Musim povedat,ze flinta ma prijemne prekvapila :D ...cakal som daleko horsie spravanie,podla toho,ako kazdy na rossi nadava( som sa bal,ze nevydrzi ani tych 200 ran :mrgreen: ).Asi este nemali rugera :mrgreen: .Ten ma tiez prekvapil.Spracovanie zhruba rovnake,ako tato rossi...len u rugera som zas cakal daleko viac :ramena: .
Takze nebanujem,ze som tu rossinu kupil :D ...akurat keby bola v razi .454,bol by som este spokojnejsi...,ale clovek nemoze mat vzdy vsetko....

Autor tématu
Chorche
Site Admin
Témata: 438
Místo/Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Chorche » Pá 06.07.2018, 19:57

Ta kulatina je naka emericka specijalita, mam to i na malorajde marlince. Ale nevadi mi to pac tam mam kukr... :-D
Gdo chce psa jíst, hůlky si vždy najde...

zelenac
Věčnej rejpal

Příspěvekod zelenac » Pá 06.07.2018, 21:46

Kuker sa nato asi ani neoplati glajchat...do 100m staci aj klasika :wink: .A aspon nevidim,ako sa pri miereni klepem :lol: .Kuker by sa mi viac pacil na sharpke.Len by musel byt daky dobovejsi,aby flintu moc nehyzdil.Jeden bezkominkovy mam,co by na nu pasoval...len mat viac casu.Hadam sa raz dokopem ho tam supnut :ramena:

Autor tématu
Chorche
Site Admin
Témata: 438
Místo/Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Chorche » So 07.07.2018, 18:38

Bud praktik, ne detajlista ;-)
Gdo chce psa jíst, hůlky si vždy najde...

Strelec
Staroffrouďák
Témata: 1
Místo/Bydliště: Královéhradecko
Věk: 48

Příspěvekod Strelec » So 07.07.2018, 19:04

Tak na Sharpsku by měla být ta trupka od závěru až k mušce. To bylo bez zvětšení, ne? 8)
Všeliké to kvaltování, toliko pro hovado dobré jest...
SangYong Actyon - taková šedá motorová myš
SsangYong Rexton - sérioffka v kvádru
Ex: SsangYong Nosorožec - neleštěná leštěnka

zelenac
Věčnej rejpal

Příspěvekod zelenac » So 07.07.2018, 21:20

To ma zvecsenie asi 4x...len cifra sa volako nepaci mojej penazenke :cry: .Ale pasovalo by to tam paradne :) .Rossina uz vypada tak,ako ma vypadat flinta s opracovanym mechanizmom,len kliny este idu trocha ztuha...ale to sadne :wink: .Dnes dala 10tu krabicku patronov,tak uz je dost nbc,aby sa mohlo zacat prebijat a konecne jej ponuknut vyzivnejsie krmivo,ako dietne SaB :mrgreen:
Idem skusit 18gr D37/2 pod 250gr strelu a zmerat,kolko to da,ak sa zajtra dostanem na strelnicu.Polovicka vravi volaco o robeni poriadku na dvore :cry: ......

Vrátit se na “Všechno vo kvérech”