kupte kosy neš nebudou

Jelikoš sem zistil, že spousta z vás ofrouďáků tíhne i ke kvérum (fčetně mně) , taxem se rozhod vytvořit i tenle thread. Co vy na to ?

zelenac
Věčnej rejpal
Témata: 0
Místo/Bydliště: kamion

Re: kupte kosy neš nebudou

Příspěvekod zelenac » Po 02.07.2018, 23:21

Tak som konecne poriadne prevetral rossinu.Vystrielali sme 200 ran s malymi prestavkami na vychladnutie hlavne.Mali sme tovarenske selbel patrony.Dojmy su dobre,flinta sa dobre ovlada,chod mechanizmu je po zalesteni paradny,naboje idu do hlavne tiez dobre...ani jeden sa nesekol.V tomto ohlade absolutna spokojnost.Trocha mi vadia tie buvoli rohy a aj mucha mi moc nepasuje...navrchu ma taku mosadznu gulatinku.Ale to sa odbrusi a bude to akurat a vyuziju sa aj prve 2 polohy na hledi.Na 100m to pada asi o 100-120mm oproti strelbe na 50m a na 200m to pada skoro o meter.Tieto kupne patrony sa mi zdaju slabe...neviem preco robia take biedne navazky.Strelba na 200m je uz asi strop.Hledi musi byt na najvyssej polohe a ta gulatinka navrchu muchy uz zakryva cely terc a tak sa zle mieri.Aj rozptyl je uz velky,-okolo 400mm...ale to prikladam tej velkej muche,ktora nedovoluje poriadne zamierit.
Musim povedat,ze flinta ma prijemne prekvapila :D ...cakal som daleko horsie spravanie,podla toho,ako kazdy na rossi nadava( som sa bal,ze nevydrzi ani tych 200 ran :mrgreen: ).Asi este nemali rugera :mrgreen: .Ten ma tiez prekvapil.Spracovanie zhruba rovnake,ako tato rossi...len u rugera som zas cakal daleko viac :ramena: .
Takze nebanujem,ze som tu rossinu kupil :D ...akurat keby bola v razi .454,bol by som este spokojnejsi...,ale clovek nemoze mat vzdy vsetko....

Autor tématu
Chorche
Site Admin
Témata: 440
Místo/Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Chorche » Pá 06.07.2018, 19:57

Ta kulatina je naka emericka specijalita, mam to i na malorajde marlince. Ale nevadi mi to pac tam mam kukr... :-D
Gdo chce psa jíst, hůlky si vždy najde...

zelenac
Věčnej rejpal

Příspěvekod zelenac » Pá 06.07.2018, 21:46

Kuker sa nato asi ani neoplati glajchat...do 100m staci aj klasika :wink: .A aspon nevidim,ako sa pri miereni klepem :lol: .Kuker by sa mi viac pacil na sharpke.Len by musel byt daky dobovejsi,aby flintu moc nehyzdil.Jeden bezkominkovy mam,co by na nu pasoval...len mat viac casu.Hadam sa raz dokopem ho tam supnut :ramena:

Autor tématu
Chorche
Site Admin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Chorche » So 07.07.2018, 18:38

Bud praktik, ne detajlista ;-)

Strelec
Staroffrouďák
Témata: 1
Místo/Bydliště: Královéhradecko
Věk: 48

Příspěvekod Strelec » So 07.07.2018, 19:04

Tak na Sharpsku by měla být ta trupka od závěru až k mušce. To bylo bez zvětšení, ne? 8)
Všeliké to kvaltování, toliko pro hovado dobré jest...
SangYong Actyon - offkupé exotika
SsangYong Rexton - sérioffka v kvádru
Ex: SsangYong Nosorožec - neleštěná leštěnka

zelenac
Věčnej rejpal

Příspěvekod zelenac » So 07.07.2018, 21:20

To ma zvecsenie asi 4x...len cifra sa volako nepaci mojej penazenke :cry: .Ale pasovalo by to tam paradne :) .Rossina uz vypada tak,ako ma vypadat flinta s opracovanym mechanizmom,len kliny este idu trocha ztuha...ale to sadne :wink: .Dnes dala 10tu krabicku patronov,tak uz je dost nbc,aby sa mohlo zacat prebijat a konecne jej ponuknut vyzivnejsie krmivo,ako dietne SaB :mrgreen:
Idem skusit 18gr D37/2 pod 250gr strelu a zmerat,kolko to da,ak sa zajtra dostanem na strelnicu.Polovicka vravi volaco o robeni poriadku na dvore :cry: ......

zelenac
Věčnej rejpal

Příspěvekod zelenac » Čt 26.07.2018, 22:49

Tak sa u nas stal volaky zazrak a ja od utorka dovolenkujem :shock: :D .
Dnes som bol skoro cely den na strelnici,sam,takze uplna pohadka :D :D .Skusal som rozne laboracie v rossine.Najlepsie to nesie s 200gr strelou podsypanou 10 gr S020ky.Vyhori uplne docista,nbc su neocadene a ani ich nenafukuje...asi ostanem pri tejto laborke.
Kasullovi zas najviac berie 250gr strela z plastom z lugrovej nbc a podsypana 27gr 37/2ky.Ten necha 3-4 zrnka,takze spokojnost.Ked ho dostrielam,tak hadam prejdem na sp2...dost ho kazdy chvali.
Akurat mi treba na simonova glajchat daky kuker...na 200m uz dako nevidim zaostrovat.To su tie nocne jazdy,plus dojebane prave oko.Alebo sa musim naucit mierit lavym.....ale dnesok naozaj stal zato :D
Zajtra,ak mi polovicka nevymysli daky vyjeb,co sa ''nutne'' musi urobit,by som mohol odliat par guli do sharpiek,uz mi v hlavniach hadam pavuky odchovali zo 2 generacie mladych :oops: .

Autor tématu
Chorche
Site Admin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Chorche » Pá 27.07.2018, 9:49

škoda že seš tak zdaleka, hnet bych šel postřílet s tebou :-)

zelenac
Věčnej rejpal

Příspěvekod zelenac » Ne 29.07.2018, 21:00

To by bola parada :vino: !Ale,clovek nikdy nevie :ramena: ...kludne sa raz moze stat,ze budes mat cestu okolo :wink: .
Ja som planoval na dnes strelnicu,ale clovek mieni......Syn potreboval helfnut pred koncom mesiaca,tak som piatok a sobotu venoval boju s korovcom.Uz napadol aj najvyssie porasty a tak nam tatry idu do prdele.No a ja som vecer po robote rovno odpadol :oops: ...kua,za volantom sa z cloveka stava riadna zdochlina.Uz sa synatorovi nemozem rovnat :mrgreen: Dnes som bol volaky dolamany a tak ani nemalo cenu ist na strelnicu.Potesilo ma,ze gazous sa vyskrabal az na koniec zvaznice kam vysiel lakatos :D ...vyssie uz vyjdu len kone a my pesi.

Autor tématu
Chorche
Site Admin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Chorche » Ne 29.07.2018, 21:49

koně nevyjedou to co tojota :-D A kůrovec je příroda, holt dyby se tolik nepěstovali ty monokultůry nebo jaxe to řiká tak by se to nedělo...
Jinak z jinýho soutku sem se tě chtěl zeptat esi jezdíš i mimo eurosajůs. Dycky dyš vidim ty kolony kamijonů na hranicích šengenu taxi řikam jak to můžou ty kluci vydržet. A hlavně jak to řešej s těma celníkama. My letos měli celkem kliku a fšechny hranice čekání do dvou hodin a celníci se spíš zajmali vo sobola votkať je, kolik má koní, esli je to čtyřkolka a tak. Ale dyš sem viděl jak jinejm vystěhovali celý auto na zem...

zelenac
Věčnej rejpal

Příspěvekod zelenac » Ne 29.07.2018, 23:02

A toyota nevyjede to,co aro :lol: .Korovec je sice priroda,ale vdaka zelenym fasistom,neregulovana.A tak sa rozmaha.Tieto monokultury fungovali roky,kym sa o hory starali odbornici a kym sa k moci nepredrali kadejaki pometenci,ktori o lese nemaju ani sajnu.A tak o tie lesy prideme.Niekde by som mal hodit video...-hektarove porasty mydlice,ktore nik nekosi a ktore spolahlivo zadusili vysadene stromceky...to je tak...skurvene dotacie a partie sadzacov z kadejakej prdele,sama eserocka,co kazdu chvilu meni nazov a tak je nepostihnutelna za odflaknutu robotu....ako vlastne vsade v tejdo pseudodemokracii :mrgreen:
Za hranice eu sojuzu uz nejazdim a ako som presedlal z Pana tahaca-dafa,do trestaneckeho vozu-scania,ktory ma neskutocne sere,tak coraz castejsie premyslam,ze s kamionom seknem a vratim sa naspet do hory.Aj ked polovicka bude mraucat(ze tam je nebezpecna robota :smich: :smich: :smich: ),ale musim pozerat aj na seba.Ked vidim,aky zdochliak sa zo mna stal za tych vyse 25 rokov jazdenia.... :oops: ...

Kolony kamionov...to je o zvyku.Nam pripadalo normalne,cakat na hraniciach....kym sedis v tahaci,cumis telku,ci debatis s kolegami....clovek uz ma zafixovane,kde treba komu co dat,aby nebol problem...riesit veci s nadhladom,ked trafis na dakeho kokota v uniforme,ktory nezvlada ukocirovat svoj pocit dolezitosti...robota ako kazda ina :wink: .
Toho sobola asi nevidat moc casto,co?To ma podvozok z buchanky?

Autor tématu
Chorche
Site Admin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Chorche » Ne 29.07.2018, 23:11

:-D jojo, taky se snažim řešit věci s nadhledem. A s úsměvem :-D to dost unyforem vodzbrojí. Sobol má svuj vlasní podvozek, je věčí neš buchanka, tak by to ani nepasovalo :-) Je to velký jak starej krátkej tranzit, dost lidí si to s nim i plete jen se mě ptá z čeho sem pot to dal rám s nápravama :-)

zelenac
Věčnej rejpal

Příspěvekod zelenac » Út 31.07.2018, 22:19

Pozeram,ze rusom sa podarilo vymakat celkom paradny stroj :vino: a este aj za zaujimavu cifru.Zadna uzavierka v zaklade.....este mohli dat kotuce aj dozadu a nemalo by to chybu!
U nas sa jaro kuracina nechcel rozdelit o firmu s nasim balkanskym vypalnikom a tak stat od neho nic nekupi.Tak lacne sapiky nakupia poliaci a my budeme calovat za daleko drahsie :puker: ...
https://www.hlavnespravy.sk/polska-port ... og/1479242
....kua,sme my len bohaty stat :mrgreen: ...predrazene stihacky od amikov,predrazene sapiky od svajciarov,ci koho....
Tuto dobre video od kotlebu :wink: .Vraj politricky prokous podal zalobu...kua,zas politruk...zeby sa nam znovu zacinal socik?
http://www.naseslovensko.net/
Dobra veta na konci...,ze;;-budem prvy politik,ktory nebude sudeny zato,ze okrada spoluobcanov,ale ich obdaruva :lol: :lol: .Som zvedavy,ako dopadne ten sud,ale si myslim,ze sudruh politruk nazenie majovi dalsie hlasy :wink: a zo seba a spolupachatelov vo vlade urobi este vecsich kokotov :lol: :lol:

Autor tématu
Chorche
Site Admin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Chorche » Stř 01.08.2018, 9:19

to víš, hekler asi umí správně zaplatit na správnejch místech :-D jinak by ho neměli skoro fšechny policije a armády na celym světě :-D Kuracina nechce nikomu pustit ani vindru, tak holt prodá jen tam gde sou tak blbý že si vo ní neřeknou :-D

zelenac
Věčnej rejpal

Příspěvekod zelenac » Stř 01.08.2018, 23:16

Mna nesere,ze heklery maju polisi po celom svete,mna sere,ze ich maju aj nasi :mrgreen:
Na slovaci po kuracinovi nik nechcel vindru :wink: ...nas sudruh minister nebol ziadny trochar.On chcel rovno pol firmy :mrgreen:

Vrátit se na “Všechno vo kvérech”