Střílecí závody - pistolový víceboj 15. října

Jelikoš sem zistil, že spousta z vás ofrouďáků tíhne i ke kvérum (fčetně mně) , taxem se rozhod vytvořit i tenle thread. Co vy na to ?
Avatar uživatele

Autor tématu
mimouch
Mirek Dé
Příspěvky: 7391
Registrován: Pá 22.04.2005, 14:36
Témata: 188
Místo/Bydliště: PRAHA
Kontaktovat uživatele:

Střílecí závody - pistolový víceboj 15. října

Příspěvekod mimouch » Po 02.10.2017, 15:02

Kdybyste náhodou někdo neměl v neděli 15. října co na práci a chtěli jste si zastřílet a užít nějakou srandu, organizujeme s Wolfíkem na střelnici v Milovicích střeleckou soutěž. Bude se jednat o 4 disciplíny, který prověří vaše střelecký dovednosti (popis níže). V rámci závodu si nejen zastřílíte, ale taky se dobře najíte (pro všechny bude oběd přímo na střelnici). Startovné 800 Kč. Pro více info nebo o příhlášku mi pošlete zprávu nebo mail na: info@strilejsnami.cz

1/ Mířenka – Klasická mířená střelba vestoje 1X 10 ran. Mezinárodní pistolový terč, vzdálenost 15 metrů. Časový limit 2 minuty.
Hodnocení: Celkový počet bodů

2/ Tasení – 2 rány s tasením na čas. Startovní pozice je se skrytou zbraní v pouzdře, ruce zvednuté (dlaně musí být nad úrovní ramen). Kovový terč. Čas měřen elektronickým timerem. Každý soutěžící bude mít dva pokusy, započítává se lepší čas. Penalizace 5 sekund za každou ránu mimo terč.
Hodnocení: Dosažený čas

3/ Situace A – Dynamická střelba na více terčů s pohybem – soutežící zná situaci před zahájením disciplíny. 3 padací kovové terče (figury). Maximální počet nábojů ve zbrani je 6, přebíjení není povoleno. Čas měřen elektronickým timerem. Penalizace 5 sekund za každý nesklopený terč.
Hodnocení: Dosažený čas

4/ Situace B – Dynamická střelba na více terčů s pohybem – soutežící situaci před zahájením disciplíny nezná. 5 padacích kovových terčů (figury) + několik neterčů (nezůčastněné osoby). Maximální počet nábojů ve zbrani je 6, přebíjení je povoleno. Každý sestřelený terč má hodnotu 10 bodů. Čas měřen elektronickým timerem. Penalizace 10 sekund za zásah neterče.
Hodnocení: Počet bodů dělený dosaženým časem, zaokrouhleno na 2 desetinná místa. (Příklad: Soutěžící sestřelí 4 terče, zasáhne jeden neterč a dosáhne času 24,28 sec. Jeho výsledek je tedy 40 bodů děleno 34,28 = 1,17). Vítězí soutežící s nejvyšším výsledným skóre
Ti, kdo přetaví své meče v pluhy, budou orat pole pro ty, kteří tak neučinili...

Vrátit se na “Všechno vo kvérech”Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Nejsou tu žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti