Jak získat zbroják aneb pište rady pro ty kerý chtěj začít

Jelikoš sem zistil, že spousta z vás ofrouďáků tíhne i ke kvérum (fčetně mně) , taxem se rozhod vytvořit i tenle thread. Co vy na to ?

watson
Závislý diskutér
Témata: 9
Auto: Yeti 2.0 cinknutý,Terrano II 2.4

Re: Jak získat zbroják aneb pište rady pro ty kerý chtěj začít

Příspěvekod watson » So 27.01.2018, 20:32

daavis napsal:Delal nekdo v posledni dobe? Jsou nejaky novinky?
Chystam se, tak at vim co a jak. Diky
No, Chorche to řekl správně. Testy se nadrtí cvičená opice.
Tam komisař vyřadí maximálně nadržený puboše.
Chleba se láme u manipulace se zbraní.
Nekvaltovat, všechno si řádně rozmyslet. Mlaďoška u zkoušek komisaře zastavila a řekla mu, ať počká.
Počkal...
Oblíbený trik komisařů je, že ti podají zbraň se zasunutým zásobníkem. Koukat, koukat, koukat! A nebrat, co ti podají!!
Myslel jsem si, že je to chujovina, než mi v armyšopu prodavač podal pistoli nejen se zasunutým zásobníkem, ale i rovnou naládovaným!
Když jsem na to hocha upozornil, osypal se.
Kdybys nebyl z Olmicu, vzal bych si tě do prádla. Ale máš to z ruky.

daavis
Inventář fóra
Témata: 14
Auto: Nissan Terrano II 2,7 tdi+chip 125kw. 2" Iron Man, snorchel,31" Yokohama Geolandar MT
Místo/Bydliště: Größ Wisternitz bei Olmütz
Věk: 33

Příspěvekod daavis » So 27.01.2018, 20:50

Diky za postrehy:)
Profi detailing interiér/exteriér Olomouc. Renovace, voskování laků produkty 3M, AUTOGLYM,DODO JUICE,SWISSVAX.

Terrano II 2,7 tdi. 2" IM, snorchel, 31"MT

Autor tématu
Chorche
Site Admin
Témata: 438
Místo/Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Chorche » So 27.01.2018, 20:52

ale tak já nejsem tak úskoprsej abych nepřijal kvér s plnym zásobníkem, jen si to sám skontroluju :-) Nebo dyš mi řekne, že je to plný tak to tak beru. Ale u skoušek je třeba bejt megavobezřetnej a bejt myšlenim minutu před rukama.
Gdo chce psa jíst, hůlky si vždy najde...

watson
Závislý diskutér
Témata: 9
Auto: Yeti 2.0 cinknutý,Terrano II 2.4

Příspěvekod watson » So 27.01.2018, 21:31

daavis napsal:Diky za postrehy:)

Ještě mě napadá, netočit se se zbraní jak holub na báni, nesahat na spoušť dřív, než je potřeba.
A selhaná je taky častý trik.
S chladnou hlavou dáš. Maximálně napodruhé. Tři stovky za opakování zkoušky tě nezruinují.
Já se ani nedivím, že komisaři přitvrdili. Když vidím, kdo žádá o zbroják, nebo kdo ho i má...
Onehdy jsem měl mrzutost s mladým pičusem na střelnici, když dával ránu jistoty vpravo podél čáry. Divil se, když jsem mu řekl, kdyby měl v koltu včelku, prostřelil by mi nissana. Přinejmenším...

Zappa
Věčnej rejpal
Témata: 0
Místo/Bydliště: Pod Leinbruckem doprava.
Věk: 48
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Zappa » Ne 28.01.2018, 8:41

Ono nedávat prst na spoušť dokud nemíříš na cíl (případně nevypouštíš kohout) je základ, doporučuju to ctít a komisař ti bude na ruce koukat. Nevím jestli budeš střílet i dlouhou, ale jestli jo, opři si jednu nohu o cokoliv. Abys měl třetí bod. Je fuk jestli to je stabilní, stačí o rozviklanou nohu kempingovýho stolku holení, jde o psychiku, ale funguje to. A v kurzu si vystřel ze všeho z čeho budeš dělat zkoušky. Já si nevystřelil z brokárny, protože instruktor řekl, že se trefí každej. U zkoušek jsem šel poslední, naládoval dvojku, zamířil, stiskl spoušť a nic, prubnul jsem i druhou hlaveň a taky nic. Aby taky jo, nabil jsem si totiž vystřelený. Pobavil jsem celý kurz, což mi v ten okamžik moc psychicky pomohlo. Problém byl, že blbě spočítali náboje a na mě už nevyšlo. Nakonec někde vyštrachali jeden kompletní a dostal jsem příkazem, že se musím napoprvé trefit. Měli docela nahnáno, měl jsem nárok na dva výstřely a dělal jsem to na venkovní střelnici na Šindelový (Chorche zná) a asi by museli pěkný kus někam dojet pro jeden náboj kdybych to nedal. No dal jsem to, protože z brokny se přeci trefí každý, žeo. Mimouchodem Chorche, nedáme na podzim zase Přebuz? Mohl by přijet i Karlos. U nádrže pod Sauersackem bude pořád ta nedopitá PETka Mattonky, tak by mohla být zase sranda. :D
Potěšení je na vaší straně.

Autor tématu
Chorche
Site Admin
Témata: 438
Místo/Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Chorche » Ne 28.01.2018, 10:44

hehe, jasně, rát dojedu, usem tam nebyl několik let :-D
Gdo chce psa jíst, hůlky si vždy najde...

Mike
Star ofrouďák VIP+
Témata: 35
Místo/Bydliště: Čelákovice
Věk: 46
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Mike » Ne 28.01.2018, 23:08

watson napsal:...
Onehdy jsem měl mrzutost s mladým pičusem na střelnici, když dával ránu jistoty vpravo podél čáry. Divil se, když jsem mu řekl, kdyby měl v koltu včelku, prostřelil by mi nissana. Přinejmenším...

té divný
rána jistoty je do hlavy a ne do nisana ne :wink:
nikdy neříkej , že to nejde ,protože se objeví aktivní ..... , který neví , že to nejde a udělá to."

Vrátit se na “Všechno vo kvérech”