Deringer GG

Jelikoš sem zistil, že spousta z vás ofrouďáků tíhne i ke kvérum (fčetně mně) , taxem se rozhod vytvořit i tenle thread. Co vy na to ?

zelenac
Věčnej rejpal
Témata: 0
Místo/Bydliště: kamion
Stav: Offline

Re: Deringer GG

Příspěvekod zelenac » Ne 07.01.2018, 14:03

No prave!Tiez by som sa priklanal k nazoru,ze mala stastie a ten blb mal este zvysky rozumu.Ja si myslim,ze jednala skratovo a vytahovat zbran v autobuse na hnupa,co ohrozuje ostatnych''len flasou''-podla sudcu,ktory by ju sudil.....ja na jej mieste by som fakt volal polisov :ramena: .Si predstavte situaciu,ze blbecek by bol opitejsi,ci zhuleny a hrozba zbranou by ho rozzurila este viac.Alebo by dievcina mala''gule'' a nasila to donho,ked uz gule nemali chlapi,co tam cestovali a nevedeli mu dat ukazkovu nakladacku :mrgreen: .
Dalsia situacia;dievcina ho zlozi a ma na krku sud...ako sa asi zachova sudca v dnesnej slnieckarskej dobe?To este nespominam,ze sa jej v strese nepodari zlozit dakoho ineho :ramena: ...
Dalsia situacia;blbecek dievcine pistol vezme,ci sa o nu pobiju a zas tam bude niekto mrtvy.....ja si myslim,ze urobila somarinu,akurat to ''niekto zhora'' posvetil z dakej priciny a tak ju teraz media nezatracuju,ale oslavuju.
Ako som spravil papiere,tak luskam zakony,rozne pohlady roznych pravnikov,strelcov,polisov,na rozne situacie,ked bola pouzita zbran....kua,je tolko roznych navzajom si odporujucich nazorov :ramena: .
Moj pohlad je taky....kym neutoci priamo na mna,tak zbran neukazujem v autobuse.Ja niesom povinny zakrocovat proti hulvatovi,ktory mlati flasou o hlavu inemu,ktory bol lenivy si urobit zbrojak a nema sa cim branit.Keby ta macicka vystrelila a daco posrala,myslite,zeby ten,ktoreho chcela chranit,siel za nu sediet?Viem,ze to niektori odsudite,ale je to hold zivot :ramena:

Chorche
Site Admin
Témata: 434
Místo/Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Chorche » Ne 07.01.2018, 15:37

zelenáči, to je přesně ten přístup kerej nás dostal do těch sraček ve kerejch sme... tady tě nepochválim....
Gdo chce psa jíst, hůlky si vždy najde...

watson
Závislý diskutér
Témata: 9
Auto: Yeti 2.0 cinknutý,Terrano II 2.4

Příspěvekod watson » Ne 07.01.2018, 17:10

Tak nechval.
Zelenáč má pravdu.
Kočka měla odvahu, ale současně z pekla štěstí. Kdyby to zmáčkla, tady pistole proti flašce, na nutnou obranu by to neuhrála ani náhodou.

zelenac
Věčnej rejpal

Příspěvekod zelenac » Ne 07.01.2018, 19:23

Chorche,keby polovica ludi mala moj pristup,tak polovica v tom autobuse by mala zbran,ten otloukanek takisto a ten ozraty hnup by si tam ani neprdol.Tam kde sme,tam nas dostal pristup tych ostatnych,ktori ozbrojeni nie su a spoliehaju sa na druhych,aby si za nich spalili prsty.Preco by som ja mal ist sediet za curaka,ktoremu sa leni urobit papiere,alebo za dakeho slnieckara,ktory zbrane nenavidi,ale zaroven caka,ze ho niekto tou zbranou ochrani :shock: ...to absolutne nechapem :ramena: .My,co nosime,sa spoliehame na seba,ti co nenosia,nech sa spoliehaju na stat...sak si ho za to platia,neee? :mrgreen:Inak,ked som nemal papiere, tak by som situaciu riesil tak,ako si spominal ty.Lenze teraz sa preluskavam zakonmi,je mi z toho na :puker: :puker: ...ale co uz narobim :ramena: ....

majer
Inventář fóra
Témata: 4
Auto: Subaru Outback 2,5 - LPG
Místo/Bydliště: severní morava
Věk: 41

Příspěvekod majer » Ne 07.01.2018, 19:25

Ano to je pravda ale nejvyšší mluví o tom že útočník by měl přijmout veškerou zodpovědnost za své konání což dnes není... To že měla s prdele kliku ta samička je o něčem jiném... To byla reakce na wotsona

Chorche
Site Admin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Chorche » Ne 07.01.2018, 21:59

zelenáči, pointa je f tom, že pomoc někomu ve složitý situaci je správná věc. I dyš je to blb kerej se vydal do světa nevybavenej příslušnejma pomůckama. Vopčas se mi naskytne taková příležitost a je to dobrej pocit někomu pomoc dyšto ani nečekal. Třeba v rusku v létě sme tahali ze škarpy nákýho místního zbohatlíka kerej nedobrzdil. Zavolal si sice žlutý anděle, ale ty by ho neměli čim vytáhnout. Byl nám vděčnej a překvapenej zároveň, že ho tahaj dva votrapové z evropy. Stejně tak sme tam tahali z lesa maníka ze zadokolovou gazelou, kerej si ukous velký sousto a pustil se kam nemněl. Nebo sme naložili maníky, kerý se vydali břichoplazem někam kam nemohli doject. A vodvezli sme je 30 kiláků na místo. Po cestě pokecali, byly vděčný za pomoc a sem si jistej že budou takovou pomoc šířit dál. Páč je to nakažlivý. Spousta lidí neni vybavenejch na situace do kerejch se dostanou. Můžeš říc sice že vlasní blbostí, ale pakliže jim de pomoc, můžou se poučit a příště se zaříděj jinak. A votom to je.

zelenac
Věčnej rejpal

Příspěvekod zelenac » Ne 07.01.2018, 22:36

Kua,neviem ci debatujeme o tom istom :roll: :ramena: ....ja nevravim,ze by som nikoho netahal zo skarpy,ci nepomohol na ceste,alebo inak.Ked mozem,vzdy pomozem,ale toto je uuuplne o dacom inom.Vravim,ze hrozit zbranou ozranovi,ci fetke v autobuse kde su ini ludia,nieje odvaha,ale zhovadilost.Zvlast,ked ju vytiahne daka dievcina.Jednoducho,ona MUSI predpokladat,ze ten frajer jej povie;tak strielaj!Alebo si pomysli,ze dievcina ma poplasnak a vyda sa jej ho zobrat....a ona to zmackne.Sanca,ze trafi este niekoho,je tak na 50% :mrgreen: ...v strese hadam este vecsia.Tu by som viac doporucoval ten peprak,co si daval link.Ludia by sice trocha poslzili,ponadavali,ale nik by nebol hore bradou :wink: .Akoze,aj ja jej fandim,ze ma gule aj za tych chlapov,co tam sedeli a nevedeli hnupa uzemnit...ale su situacie,ked je dobre mat gule,chladnu hlavu a rozum...a este to vediet pouzit naraz :wink: .Som rad aj za nu,ze tu zbran nemusela pouzit :vino: .Titulky v novinach by vypadali inak :mrgreen: .....

Chorche
Site Admin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Chorche » Po 08.01.2018, 9:30

debatujem vo tom, žes řek, že by ses na nákou pomoc hňupovi s palicí rozbitou flaškou vysral, páč je to jeho problém že neni vozbrojenej a že ty za něj horký brambory z vohně tahat nebudeš. A já řikam, že tenle přístup nás dovet přesně do těch sraček ve kerejch společnost je. Každej se rači votočí dyš vidí jak něgdo někoho rube. Ten vodvážnější vytáhne telefon a začne to natáčet na video... Ale na pomoc nepříde nigdo. Tady ta holka přišla na pomoc. Ne nadarmo platí, že neska vobecně maj ženský věčí koule neš chlapy. Tu holku bych vodil po školách a ukazoval dětem jako výchovnej příklat. Jedinou chybu kerou udělala, že to nedotáhla do konce. Páč ta smaška příště zrube znova. A problematika soudů je úplně jiná věc. Dyš budeš furt myslet na soudy tak to nigdy nezmáčkneš aš to nastane...

zelenac
Věčnej rejpal

Příspěvekod zelenac » Po 08.01.2018, 11:17

To sme sa nerozumeli :wink: ...to je nevyhoda debaty ce pc :mrgreen: .Ja nevravim,zeby som mu nepomohol :wink: ...tomu ozranovi by som kludne rozbil papulu.Ja vravim,ze mojou strelnou zbranou by som nepomahal inym,co su lenivi urobit zbrojak,ak by to predstavovalo pre mna riziko basy.No a pouzitie strelnej zbrane v autobuse,by pre mna predstavovalo 99%ne riziko,ze to odnesie aj nevinny a ja v tej base skoncim.Za take vyhliadky pekne dakujem :mrgreen: .Na sudy musis mysliet vzdy predtym,ako to zmacknes :wink: a musis sa bleskovo rozhodnut,ci pojdes sediet,alebo budes letiet :wink: (kominom).No a kedze pri utoku zlocinca na inu osobu ti letenie kominom nehrozi,tak o to viac musis premyslat nad tym sudom :wink: .Jedna vec je pisat od klavesnice,ze;ja by som to zmackol :wink: a ina vec je,ocitnut sa v tej situacii,ked sa clovek musi rozhodnut,ci zmacknut,alebo nie.
Moj nazor;vo verejnej doprave zasadne nie,ak nejde priamo o moj zivot.
Tu holku mozes chodit ukazovat po skolach,lebo mala stastie.Keby ho nemala a zmackla to,tak by so mohol skolakov vodit k nej na pokec do cely a na otazky,ci by v rovnakej situacii zas pouzila zbran v autobuse.....co myslis,aka by bola jej odpoved?Zelala by si mat v tej chvili v ruke pistol,alebo peprak?
Tam,kam sa rutime,nas nedostali moje nazory,ale nazory tych,co sa nespoliehaju na seba,ale nechavaju to na inych.Ja som vyse 50 rokov nepotreboval zp(s vynimkou poprevratoveho obdobia,ked sa robil za flasku a bol hriech ho neurobit :wink: .I tak mi potom prepadol :mrgreen: ),ked to rutenie dsraciek zacalo naberat na intenzite,usudil som,ze zp je nutnost a urobil som si ho.A tu moznost ma (zatial) kazdy :wink:

Chorche
Site Admin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Chorche » Po 08.01.2018, 11:51

já si stojim za tim co sem napsal... tys nepochopil tu pointu.

majer
Inventář fóra

Příspěvekod majer » Po 08.01.2018, 12:30

Pointa je jedna věc a nepřiměřena obrana druhá.... Což je bohužel tak.A jít do basy kvůli nějakého zmrda co děla bordel kdekoliv je prostě pech.

Doufám že se do podobné situace nikdy nedostanu.

Dle mého měla velké štěstí. Že to pro ni nedopadlo jinak. Byt u nás právo na straně poškozeného a ne lumpa byla by to jiná situace.

Chorche
Site Admin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Chorche » Po 08.01.2018, 12:38

díváte se na to z hlediska práva, ale já pohledu morálky

zelenac
Věčnej rejpal

Příspěvekod zelenac » Po 08.01.2018, 14:20

Kua,jeden by si mohol mysliet,ze si daky samaritan :smich:a dokazes sa obetovat pre inych,ako daky pan jezis :wink: .....
Ale ja som len clovek a pozeram v prvom rade na seba a moju rodinu :wink: .Ako vlastne kazdy,ale ja to dokazem priznat :wink: .
Divame sa nato nielen z hladiska prava ale aj rozumu.A pouzit zbran mi v autobuse mi nepride rozumne a ak pri tom ma prist k ujme aj dalsi clovek,tak ani moralne :mrgreen: .
Keby sme mali zakony ako v juesej,zeby pripadny dalsi mrtvy siel na konto zlocinca,to by bolo ine.Sediet by si nesiel,to zabitie by dali ako pritazujucu okolnost tomu zmrdovi,ale aj tam by si sa musel vyrovnavat so svojim svedomim,ak by si smahol aj ineho cloveka.Ako by nato potom pozerala tvoja moralka? :ramena: .

majer
Inventář fóra

Příspěvekod majer » Po 08.01.2018, 15:07

Já bych to už nechal tak, to už jsou jen teorie co kdyby, jasné je ze má jít vše za zmrdem co toto způsobí... Ale bohužel zijem tam kde zijem.

Chorche
Site Admin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Chorche » Po 08.01.2018, 16:27

i f autobuse se dá střílet tak abys nezasách někoho jinýho. Musíš jít na kontaktní vzdálenost. A střelit ho vochora směrem dolu.

Vrátit se na “Všechno vo kvérech”