kupte kosy neš nebudou

Jelikoš sem zistil, že spousta z vás ofrouďáků tíhne i ke kvérum (fčetně mně) , taxem se rozhod vytvořit i tenle thread. Co vy na to ?

itchy355
Diskuzní Guru
Témata: 32
Auto: HDJ 80
Věk: 34

Re: kupte kosy neš nebudou

Příspěvekod itchy355 » Stř 23.05.2018, 13:52

Ae já ti do toho přece nereju, jen mě to zajímá :)

Jinak si moc nedokážu představit co ta 44 dělá, na tý střelnici mi pán pučil i 357 v chiappa rhino a no, nebylo to příjemný střílení. Takový hnusný rány. V autopistoli velikosti pouštního orla to asi bude v pohodě..

Já chtěl zase five seven od belgičanů, ale to sem dovézt není jenom tak. Náboje jsou problém i s přebíjením. Tak holt jindy.
Všecko je to v p.....

Jirinka
Umumbe Mbebe
Témata: 13
Auto: sroubkovo spanel 2.8td a volvo s80 2,9i lpg 147 kw
Místo/Bydliště: na kopcu na hranici kraju MSK a OL

Příspěvekod Jirinka » Stř 23.05.2018, 14:23

sem si ze sedmapulpalce v 44mag strelil jen abych vedel, ze to lame zapesti a nechci to....no a zjistil jsem, ze to potrebuju...
Maucta.

Autor tématu
Chorche
Site Admin
Témata: 438
Místo/Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Chorche » Stř 23.05.2018, 14:44

norinko v 7,62 nejni bohužel stavěný na plnotučný československý náboje. To uš sem zjišťoval a zavrhnul ho kůli tomu. TT nosim na ozubu běžně, jen prostě musíš donatáhnout kohout přet první ránou. Je to rychlejší neš verglovat závěrem.
Nevim proč by glok měl kurvit hilzny. Mam dva v lugru (měl tři dokut mě jednoho nezbavil václaf) a nekurví je ani jeden. Recykluju je s vejrovo pomocí. Jaxem řek rači bych šel do hnusnýho gloku neš do taloše.
Jiřino, v 44 nekoupíš nic neš šitovorla. Vim že v pindostánu sem tam něgdo vyrobí 1911 na zakásku v tejdle ráži, ale to je mimo realitu.
Gdo chce psa jíst, hůlky si vždy najde...

itchy355
Diskuzní Guru

Příspěvekod itchy355 » Stř 23.05.2018, 14:54

Nojo ale desitka má trošku jiný tlaky, takže je kurví, nemá plně podepřenou komoru, to jednak (může dělat usměvavý nábojnice) a dvak má tu komoru fest volnou, nábojnice sou nafouklý o dobrou pětinu mm, nic hezkýho. Jako jednou vystřelený po něm sbírat jdou, nechaj se přežehlit ale moc cyklů takle nevydržej.

Jasně že se dá koupit pořádná hlaveň do glocka, ale to už seš cenově v piči a furt máš hnusnej plasťák :)

Ale ženské až ju ukecám ke střílení dám pod stromeček 29 ku. Pro ni to bude asi OK, než jí nutit používat pojistky a kohouty.. a chce něco malýho :)

EDIT asi takle vypadaj, asi kecám s tou pětinou ale desetina tam bude :)
Všecko je to v p.....

Autor tématu
Chorche
Site Admin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Chorche » Stř 23.05.2018, 16:41

čoveče tak to je spíš na reklamaci kvéru.... todle by normálně z gloka padat nemělo. Seš si jistej že to dělaj fšechny ?

Strelec
Staroffrouďák
Témata: 1
Místo/Bydliště: Královéhradecko
Věk: 48

Příspěvekod Strelec » Stř 23.05.2018, 19:17

Všeliké to kvaltování, toliko pro hovado dobré jest...
SangYong Actyon - taková šedá motorová myš
SsangYong Rexton - sérioffka v kvádru
Ex: SsangYong Nosorožec - neleštěná leštěnka

zelenac
Věčnej rejpal
Témata: 0
Místo/Bydliště: kamion

Příspěvekod zelenac » Stř 23.05.2018, 19:31

Chorche napsal:vývoz z čr asi bude celkem snadnej, horší to bude u vás vybavit abys to moch přivíst.

Naopak!U nas vybavenie toho povolenia trva max pol hodku.Horsie to je pre mna u vas.Musim ist na policiu 2x.Najprv tam doniest zbrojak,plus povolenie(maju nato 30 dni :cry: ) potom predajca vybavi ostatok a ja s flintou zas musim ist na policiu.Je to nahovno.Su vsak u vas predajcovia,ktori to u polisov predpripravia dopredu na zaklade znamosti a omajlovanych papierov od nas a potom tam clovek frci len raz s uz kupenou flintou.Lenze vela predajcom sa do toho nechce....asi su emigrovani zo slovenska :mrgreen: .@x do prahy sa zasa nechce mne a tak som v bludnom kruhu.Uz som spekuloval nad pakovkou od pedersoliho-tie u nas dostat,ale ma hnusnu kratku trubicu pod hlavnou a ''moderny'' tvar pazby a vypada preto debilne :ramena: .Jedine,zeby som tu trubicu predlzil....ale tvar tej pazby a paky uz neprekusnem :cry: ....
http://www.merkuria.net/dlhe-western-zb ... -8671.html

Vejr
Věčnej rejpal
Témata: 87
Auto: Aro 243 TD
Místo/Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Vejr » Stř 23.05.2018, 21:20

Jirinka napsal:tak když uz to tu tak protrepavate - co krome dezertovaneho orla je v razi 44rem mag....? Pistole jako myslim...

44 je na pistole dlouhá. Jestli chceš pořádnou ránu tak si pořiď 1911 s konverzí na .460 Rowland, to už je celkem zážitek. 400 CorBon taky ujde. Jinak tyhle velký ráže nemaj v krátkým kvéru potenciál, hlaveň do 5" prostě nemá dost délky na využití prachu. Jinak hilzny z mloka se při protláčením žehličkou dnem napřed srovnaj, celkem se s tím dá žít.
do or die

Autor tématu
Chorche
Site Admin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Chorche » Stř 23.05.2018, 21:55

zelenáči ten pedersoli má vyhazování vrchem esi se nepletu, tam se blbě bude dávat kukr. Marlinky vyhazujou bokem, té velká výhoda.

zelenac
Věčnej rejpal

Příspěvekod zelenac » Čt 24.05.2018, 7:37

Kua,nato som nepomyslel :oops: ...sharpky mi vyhadzuju dozadu.Tak musim zariadit flintu z prahy.Mozno sa mi podari ukecat cloveka co maka v prahe a kupi mi ju...dufam,teda :ramena: .

Autor tématu
Chorche
Site Admin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Chorche » Čt 24.05.2018, 8:38

já ti jí klidně koupim, ale to papírování stejně zůstane stejný a budeš pro ní muset doject :-D

Jirinka
Umumbe Mbebe
Témata: 13
Auto: sroubkovo spanel 2.8td a volvo s80 2,9i lpg 147 kw
Místo/Bydliště: na kopcu na hranici kraju MSK a OL

Příspěvekod Jirinka » Čt 24.05.2018, 9:15

takze jina pstoljet samozarjadnyj 44 rem mag krome dezertera neni...
jednoranku necu, jine raze zatim tez ne...to spis rozsirim o 45acpyeah, kerou zatim nemam :-)
Maucta.

itchy355
Diskuzní Guru

Příspěvekod itchy355 » Čt 24.05.2018, 9:57

Chorche napsal:čoveče tak to je spíš na reklamaci kvéru.... todle by normálně z gloka padat nemělo. Seš si jistej že to dělaj fšechny ?

Mám 3 druhy nábojnic z gloků a všecky stejný, týpek co sem s ním byl střílet z toho taloša měl i glok (s sebou žel bohu ne) řikal že mu to taky dělá. Internety tvrdí to samo. Slabší laborace sou OK, ale cokoli od slabých a blbých (což je myslim tak 70% výkonu desitky) vejš to dělá.

Prostě služební volná komora.. vony sou volný všecky, i v .45 i v 9mm, ale ty se prostě tolik nenafukujou. Nevim. Přijde mi to jako vlastnost, ne chyba, halt závěr ten náboj do komory dostane i kdyby to celý leželo v kravským hovně a vo tom to je :)
Všecko je to v p.....

zelenac
Věčnej rejpal

Příspěvekod zelenac » Čt 24.05.2018, 21:02

Chorche napsal:já ti jí klidně koupim, ale to papírování stejně zůstane stejný a budeš pro ní muset doject :-D

To by bolo este zlozitejsie :cry: .Ty,ako sukromna osoba by si musel flintu najprv odniest na skumanie,ci s nou nebol spachany zlocin.Az potom by som ju mohol od teba kupit.Takze v prahe ju musi kupit daky slovak na seba a musi ju kupit na predajni,nie od sukromneho drzitela :cry: .Tak nejako mi to bolo vysvetlene...aj ked to nemusi byt pravda :ramena: .No,musim to este poriadne preskumat.Myslim si,ze to vyhadzovanie dohora by ma u toho talosa ani nesralo...davat kuker na taku flintu aj tak nema zmysel.To by som ho uz radsej supol na sharpku.Na talianovi ma najviac vytaca ta pazba a aj kratka trubica zasobnika.Dielenske spracovanie amika a talosa bude asi rovnako stat za hovno,ako ma o tom presvedcili sudruhovia od rugera....a mozno nakoniec skoncim pri tejto :D
http://www.merkuria.net/dlhe-western-zb ... html-dlzka hlavne podla mojho gusta :D ...uz len zistit,na kolko je natlakovana,ci znesie aj naslapnutejsie patrony.
Dnes maju pripravu na daku sutaz,tak som sa tam nedovolal,ohladom ttd :mrgreen: .Skusim v pondelok...ma tam napisane viac razi,tak ci to myslia,ze to ma komoru z ktorej idu strielat vsetky tie raze(u taliana b y som sa necudoval) a teda vsetky nahovno,alebo ma kazda komoru pre 1 raz....maju to tam napisane blbe.

Autor tématu
Chorche
Site Admin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Chorche » Čt 24.05.2018, 21:45

tak jak mysíš :-D

Vrátit se na “Všechno vo kvérech”