Kalendář - "blížící se akce" (nahoře pod logem fóra): do kalendáře lze vkládat termín akce přímo autorem tématu v sekci poježdění a závody.

Forum aktualizovano, info zde: viewtopic.php?f=26&t=92206#p1712259
Moznost prispeni na chod fora: viewtopic.php?f=3&t=66082

kupte kosy neš nebudou

Jelikoš sem zistil, že spousta z vás ofrouďáků tíhne i ke kvérum (fčetně mně) , taxem se rozhod vytvořit i tenle thread. Co vy na to ?

Strelec
Staroffrouďák
Místo/Bydliště: Královéhradecko
Věk: 49
Stav: Offline

Re: kupte kosy neš nebudou

Příspěvek od Strelec » Čt 03.10.2019, 19:20

Tomu už ho sebrali a 10 let ho určitě nedostane. Pokud nebude nějaká zkur... amnestie. :grr:

Všeliké to kvaltování, toliko pro hovado dobré jest...
SangYong Actyon - offkupé exotika
SsangYong Rexton - sérioffka v kvádru
Ex: SsangYong Nosorožec - neleštěná leštěnka

zelenac
Staroffrouďák
Místo/Bydliště: kamion

Příspěvek od zelenac » Čt 03.10.2019, 20:38

Nejako tomu nerozumiem :ramena: ....Takze odsudili toho,kto bol napadnuty strelnou zbranou :shock: ?

Strelec
Staroffrouďák
Místo/Bydliště: Královéhradecko
Věk: 49

Příspěvek od Strelec » Pá 04.10.2019, 7:17

Ne oba. Stalo se to ve zkratce údajně takto: Přišel tatík pro dítě, něco se mu nezdálo, začal pořvávat, nadávat na školu a tak, přiběhl učitel tělocviku a začal řvát na něj. Držitel legálně držené zbraně se prý začal bát o svůj život ( jestli tam byla výhrůžka učitele nebo došly argumenty a nastoupily ruce, už přesně nepamatuju, ale asi na ruce nedošlo) a tak tasil a vystřelil do vzduchu. Zas už nepamatuju jestli jednou, dvakrát nebo víc, to je celkem fuk. Následně se začali o zbraň přetahovat, učitel tělocviku ji majiteli vytrhl a namířil na majitele zbraně. Vystřelil, maje za to, že je to plynovka. Jako na potvoru se trefil do trupu, takže to nebylo jen škrábnutí. Majitel zbraně dostal podmínku za výtržnictví, tělocvikář za ublížení na zdraví? Nečetl jsem ten postovaný článek a info mám jen z televize, takže negarantuji, že to bylo přesně takhle a taky jsem tam u toho nebyl. :oops:

Všeliké to kvaltování, toliko pro hovado dobré jest...
SangYong Actyon - offkupé exotika
SsangYong Rexton - sérioffka v kvádru
Ex: SsangYong Nosorožec - neleštěná leštěnka

zelenac
Staroffrouďák

Příspěvek od zelenac » Pá 04.10.2019, 9:01

Aha,takze su debili obidvaja :wink: Stastie,ze to neschytalo nejake decko.

watson
Diskuzní Guru
Auto: Yeti 2.0 cinknutý,Terrano II 2.4

Příspěvek od watson » Pá 04.10.2019, 10:14

zelenac napsal:
Pá 04.10.2019, 9:01
Aha,takze su debili obidvaja :wink: Stastie,ze to neschytalo nejake decko.
Správně, greenhorne.
Tak se nám rozmáhá takový nešvar. Rodiče nám nosí do školy zbraně...
Ne, vážně. U kompu je každej chytrej, ale v reálu jsou věci jinak.
Pamatuješ ten průser z Tanvaldu, kterak stařík skolil cikána?
Ono to bylo trošku jinak, stařík se cítil silný díky šestpětatřicítce v kapse. Nemusel provokovat cigoše, že mu neuhnuli z cestičky ve sněhu, nebo on musel uhnout či čo. Já bych uhnul, byť bych měl v kapse pětačtyřicítku! Jen abych ji nemusel použít. Pistoli mám, nenosím ji, leda v kufru na střelnici.
Ale do průseru se dostaneš natotata.
Kdysi pozdě v noci za sjezdem od Liberce na Jablonec za mnou přiletěl tmavý golf, předjel mě a pokusil se mě vybrzdit. Pak zastavil v pravém pruhu, vyskočili čtyři týpci a rozeběhli se proti mně.
Nevím, co chtěli, nikdy jsem se nedozvěděl, co chtěli od starého pána ve starém teránu.
Ten se totiž okamžitě nasral, místo na brzdu šlápnul na plyn a dvě tuny železa hochy rozehnaly na všechny světové strany. Dál nic, asi si pak měnili trenky.
Jisto je, že za mnou nejeli.
Ale já byl v tu chvíli jen krůček od kolosálního průseru. Nevím, jak bych to na nutnou obranu uhrál v případě, že bych někoho z nich odvezl na bulbáru. Nebo jen skolil zrcátkem či blatníkem.

zelenac
Staroffrouďák

Příspěvek od zelenac » Pá 04.10.2019, 10:30

Problem ani nieje to,ze rodicia nosia do skoly zbrane(ak maju ZP),ale ze ich mozu nosit aj blbci,ktori si nimi honia ego.Nato potom doplacaju ostatni.
Ja tiez nosim,kedze mam Acko,ale vecsinou len do lesa,ci ked idem nakladat do problemovych oblasti nasho kocurkova a viem,ze tam budem musiet nocovat.
Ked tak pozeram na tento pripad,tak mam dojem,ze jednoznacne najvecsiu vinu ma ten drzitel zbrane.Ak nou maval a strielal do vzduchu(ak ho ten druhy nicim neohrozoval),z toho mohol ten druhy kludne nadobudnut dojem,ze je to plynovka,alebo ten mavac je uplny debil,ked sa na verejnosti rozhana ostrou.Akurat namiesto toho,aby vravel na sude,ze myslel,ze je to poplasnak,mal povedat,ze nevie,ako zbran vystrelila.....on predsa ani nevie,ako sa to natahuje,ne :wink: .To vystrelilo same.... :lol:
S tym rozohnatim debilkov si mal fakt stastie :pivo: ....ale ja by som asi reagoval tak isto :ramena: .

watson
Diskuzní Guru
Auto: Yeti 2.0 cinknutý,Terrano II 2.4

Příspěvek od watson » Pá 04.10.2019, 12:04

Co štěstí, z prdele kliku!
Já jsem vlastně použil zbraň. Na druhou stranu, dělat s teránem v osmdesátce losí test je taky blbost, že.
Co se nošení zbraní týče, líbí se mi ten zákon, který platí v některých americký státech. Když nosit zbraň, tak viditelně.

zelenac
Staroffrouďák

Příspěvek od zelenac » Pá 04.10.2019, 17:33

Nosit viditelne....aj to ma svoje pro a proti.Na jednu stranu by to bolo dobre ako prevencia proti zlocinu,na druhu stranu by to mohlo zlocincov zvadzat k lahkemu ''nadobudnutiu'' zbrane od doterajsieho majitela,ktory ukazuje verejne,ze ma zbran,ale nema silu si ju udrzat :ramena: .Tot dilema :ramena: .....
Zakon ohladom nosenia mame myslim dobry,ba dovolim si tvrdit,ze prefektny.Len zas je ina vec,ako si pouzitie zbrane podla toho zakona vysvetluju napr. taki sudcovia.Kazdy po svojom :mrgreen: .....

fanouš Jimny
Staroffrouďák
Auto: Jimny

Příspěvek od fanouš Jimny » Pá 04.10.2019, 20:59

...já teda nevím...hádat se s učitelem a pak tasit zbraň a střílet, snad/zatím..???/ jenom pro výstrahu...a co si asi měl myslet učitel, kterej se náhodou dotyčné zbraně zmocnil...dovedu si představit, že původní majitel se pokoušel zbraň násilím opět dostat zpět...a pak , kdyby se mu to podařilo ,.tak co potom...?!!!..zase by střílel jen tak, tak...do vzduchu...????!!...vždyť majitel zbraně byl totální, těžko předvídatelný magor ...
...samozřejmě /a tomu nevěřím../kdyby majitel zbraně, po jejím zabavení...okamžitě přestal útočit a ohrožovat učitele...pak by to bylo o něčem jiném...

zelenac
Staroffrouďák

Příspěvek od zelenac » Pá 04.10.2019, 21:22

To je tazko predvidat,co by kto robil.Aj ten ucitel bol blb.Ist sa pretahovat o pistol :shock: ...to normalny clovek neurobi.Jedine,ze ma vycvik a vie,ako sa zmocnit zbrane,ak ju ma protivnik v ruke a je dost blizko.Lenze clovek s vycvikom zas musipredpokladat,ze zbran,ktorou sa mu niekto vyhraza,je ostra,tak nou nebude na nikoho strielat....samozrejme,ak ten druhy nanho neutoci.A to nevieme.Navyse mu pritazilo to,ze priznal,ze po tom druhom vystrelil umyselne :roll:,lebo vraj myslel,ze je to poplasnak. ....Takze rovnaky blb,ako ten majitel pistole.Keby sa bol branil napr.tym,ze nanho ten majitel dalej utocil a on pouzil nutnu obranu......

zelenac
Staroffrouďák

Příspěvek od zelenac » So 05.10.2019, 12:49

Treba zacat skreckovat olovo....sudruhovia z ep sa cinia :mrgreen:
https://www.armadnymagazin.sk/2019/10/0 ... a-rybarov/

Odpovědět