1890

Jelikoš sem zistil, že spousta z vás ofrouďáků tíhne i ke kvérum (fčetně mně) , taxem se rozhod vytvořit i tenle thread. Co vy na to ?

zelenac
Věčnej rejpal
Témata: 0
Místo/Bydliště: kamion

Re: 1890

Příspěvekod zelenac » Stř 17.01.2018, 19:42

V rajchu sa z toho striela blbe :mrgreen: ...ked vidim,ako s nackami zameta trocha snehu,tak navrat domov tipujem najskor v sobotu :( .Kua,tito uz nedojdu ani k tomu stalingradu a zamrznu uz u nas,ked ich ''mutti'' s ostatnymi blbmi z unie nazenu do WWIII :mrgreen:''branit'' :smich: tie ''europske hodnoty'' :smich: :smich:

Chorche
Site Admin
Témata: 438
Místo/Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Chorche » Stř 17.01.2018, 22:17

hovnoty, řiká se hovnoty ;-) :lol: dyš sou evropský...
Gdo chce psa jíst, hůlky si vždy najde...

Mike
Star ofrouďák VIP+
Témata: 35
Místo/Bydliště: Čelákovice
Věk: 46
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Mike » Čt 18.01.2018, 0:13

jo, to tu kdysi kolovalo
když se mutti objevila se sádrou v bundestagu
"nejdřív schumacher, teď merklová...
... takhle naprdel nedal sníh němcům ani u Stalingradu "
nikdy neříkej , že to nejde ,protože se objeví aktivní ..... , který neví , že to nejde a udělá to."

zelenac
Věčnej rejpal

Příspěvekod zelenac » Ne 21.01.2018, 22:12

Tak sme konecne nasli cas vyskusat toho ruzera :D ....kua,najprv som musel upravit matrice,potom este urobit pripravok na zalestenie hlavne pri kuzeli :mrgreen: ,lebo mexicky sudruh to vzal pasovkou a ani sa nenamahal odihlit rez :mrgreen: ...za taku ''kvalitu'' by sa nemusel hanbit ani cinan.Som myslel,ze znacka ruger si viacej ceni svoje dobre meno.... :ramena: .No,upravy su za mnou,vzali sme 100 patronov a frcali na strelnicu.Strelba je z toho paradna :D ,akurat pri strelbe z jednej ruky ho treba fest chytit,lebo sa mi na prvy raz podaril 2strel.Potom to uz slo dobre,len este neviem vyhmatnut ten okamih tesne pred spustenim,ked sa uz prestane tocit valec,ale kohut este ide do zadnej polohy.Treba trenovat :wink: .Hradla som nebral,lebo padal sneh tak neviem,na aku rychlost som to naladoval.Ale do 5ky plechu to vykruzuje diery ako lochajzka :D .....Zvuk ma dost neprijemny,taky ostry,ako 357ka.Strelba naslapnutymi 357kami potom vypadala ako z dakej malorazky...ale ten 357 taurus je skoro taky tazky,ako ten ruger a tak moc necitit spetny raz....

Chorche
Site Admin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Chorche » Po 22.01.2018, 9:02

podle toho jak to popisuješ to ve mně vzbuzuje negatyvní emoce :-D

zelenac
Věčnej rejpal

Příspěvekod zelenac » Po 22.01.2018, 19:54

Preco?Vo mne to vzbudzuje celkom pozitivne :D .Treba mi len vyhmatnut laboraciu,lebo prach D37-2 trocha nechaval zvysky...asi som slabo zaskrtil,alebo ho treba sypat na maximum :ramena: .Skusim este 37-1,alebo d36 a uvidim,ktory mu bude najlepsie sediet.Potom este vyskusam nalaborovat patrony ako ma 45lc,aby z toho mohli strielat aj lahsi strelci :wink:

Chorche
Site Admin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Chorche » Út 23.01.2018, 17:48

prej lechčí :-D já mam teť 72 kilo a klidně si s toho bouchnu plnotučnou :-D

zelenac
Věčnej rejpal

Příspěvekod zelenac » Út 23.01.2018, 18:54

70kil je este v pohode :wink:syn vazi zhruba tiez tak,myslim si(ja vazim akurat,len mi treba narast zo 300mm :lol: ) ...myslel som na moju dceru,co neviem ci vazi 50 :lol: .To,co ja udrzim jednou rukou,tak ju prevali :wink: .Ale na strelnici som z jednej ruky vybuchal valec iba ja :wink: ...chlapi to drzali pekne obojruc :wink: .Kope to hodne viac,ako 44ka magnum s porovnatelnou vahou a hlavnou.Vlastne sa od seba lisia len tvarom valcov.....Patrony som mal naladovane skoro na maximum,co sa dalo...26,5gr d37-2.Nechaval som si 300atm. zichrovku

Chorche
Site Admin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Chorche » Út 23.01.2018, 19:11

víš co, já mam ty velký jeby rát pro tu prdel z toho. Dyš mi Ed naládoval ty jeho slugy do brokny, taxem si to užíval (prostřeloval brzdový kotouče) :-D Nicméně sem realista a nosit takovou věc sebou skrytě bych nechtěl :-D Asi ani neskrytě... Tokaref je ideální kompromis do našich podmínek (i vašich). Je to jako s mečema, nákej středověkej dvouručák je jistě fajn dyš se ti podaří ho zvednout a jebnout s tim někoho po palici, nicméně lechkou katanou jeho majitele rospůlíš bes vynaložení velký síly :-D

zelenac
Věčnej rejpal

Příspěvekod zelenac » Út 23.01.2018, 19:29

Rospulis bacov kokot :wink: ...jedine,zeby si mal ruky ako saxana :smich: .Si dakedy pozri chlapa co sa venuje historickemu sermu a vie ovladat ten dvojrucak :wink: .
Ja toho kasula nemam na nosenie :wink:(vaha mi nevadi,ale uz ma dlhu hlaven na rychlu manipulaciu a vykon 2-3x vecsi,ako treba) ,ale pre radost a 45ka je moja najoblubenejsia raz :D .No a ked uz raz treba don zainvestovat,tak nech to moze strielat aj silnejsie patrony,ako 45lc,no nie?Na nosenie by som ja preferoval asi makarova.Deviatka to je,ma prenosovu paku ako revolver a teda je blbuvzdorny a pohotovy,je plochy.....tokarev sa nosi dobre,ale je moc vrtaci a nieje taky pohotovy,ako makarov.Do hory jednoznacne 357ku revolver....je blbuvzdorny,je pohotovy,je dost vykonny :wink: to je moj skromny nazor :oops:

Chorche
Site Admin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Chorche » Út 23.01.2018, 20:27

dyk řikam, pro radost (prdel) určitě jo, ale na nošení jen pro masochysty a případný použití je diskutabilní páč neš to vyndáš a dyš první ranou netrefíš tak neš dáš druhou ránu... tak jaxtim dvouručákem. Jako víš co, dyš budou proti sobě dva s dvouručákama tak maj vyrovnaný šance (že to jednoho překotí prvního). Ale dvouručák vs katana nebo šavle podle mě je výsledek jasnej (dyš dvouručák netrefí první ránou). Do hory ideálně tokaref protože vrtá. Co je prostřelený to je mrtvý. Revolver blbuvzdornej neni. U .357 se mi pravidelně stávalo u našláplejch laborací, že se mi v hilzně povysunula koule a šprajcla buben. To byl jeden z důvodů proč sem se .357 zbavil. Počet závat byl výrazně vyšší neš u pistolí.

zelenac
Věčnej rejpal

Příspěvekod zelenac » Út 23.01.2018, 20:57

No,trocha ti budem oponovat :wink: ...ten 2rucak nieje velmi tazky a da sa nim ohanat aj jednou rukou.Problem sabliara je,ze sa k tomu 2rucakovi nema ako dostat,ked sa ten rozparadi.Neveril som,ako to dokazu chlapi ovladat a ake kusky s tym robia.
Pouzivat kasula k obrane....ked ho netrafis prvou,tak davas okamzite hluchemu a slepemu druhu :wink: ...problem je co dalej s dalej letiacimi gulami :mrgreen:ktore ani nazbadali,ze cez dakoho presli ...takze na obranu mimo lesa,ci pa doby dost nahovno.
Tokarev do hory....co je prestrelene je mrtve...nie vzdy a nie hned :wink: ...tokarev je vhodnejsi na dakeho padoucha vo veste,ako na diviaka,ci medveda.V hore preferujem tazsiu a hrubsiu gulu,ktora ked aj nezasiahne dolezity organ,tak aspon trocha viac omraci....
Keby si bol 357ku zaskrtil ako sa patri,nevysuvali by sa ti strely...mne sa to este nestalo a to si mozem dovolit fakt nadupat patrony,kedze mam 357ku v 44kovom rame a valec ma priemer len o 1mm mensi,ako 454ka kasull :wink: .Ak si mal 357ku daku odlahcenu srandu.....tam nezaskrtene strely mohli cestovat z nbc :mrgreen: .Mne sa prave revolver do hory paci pre jeho pohotovost a nemoznost nechceneho vystrelu aj ked je naboj v ''komore'' :wink: .Ako makarov...ale ten je slaby.Lenze mne viac sedi revolver ako pistol a tak je moje hodnotenie trocha zkreslene...teda nie nezaujate :mrgreen:

Chorche
Site Admin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Chorche » Út 23.01.2018, 21:52

ne a ne a ne :-D mam taky kámoše šermíře, dokonce sem se i před pár rokama pokoušel se šermem začít :-D se šavlí, kordem nebo katanou se dokážou vohánět tak že nestíháš sledovat. Krmivo do .357 mi to dělalo i fabrický, nejen edovo. I dyš bych pochyboval vo tom že by Ed neuměl správně zaškrtit. Pozri náký videa na trupce tokarev vs prase a .45 acp vs prase. Tokaref jednoznačně vítězí. Páč ten knedlík se vot prasete vodrazí (vobrazně řečeno). Prase má tuhou kůži a srst vobalenou stvrdlym bahnem, té jak neprůstřelná vesta. Tokaref to probije a má šanci zasáhnout nákej vorgán nebo to aspoň tou dírou začne krvácet. To samý lepka, tokarev při čelnim útoku má šanci jí probít. Knedlik sklouzne. V jednom videu na čelní útok prasete vystřílel celej zásobník z 1911 a prase furt šlo :-D U medvěda to bude podobnej příběch idyš tam sem žádný takový video neviděl. Noa pak máš taky u tokareva vo 3 rány víc a přebiješ rychlejc. Nosit f komoře je u mně automatycký, nic jinýho neznam :-D Tokaref na prvnim vozubu je naprosto bespečnej. Nosim nadrcnuto fšechno. I gloka, kerej je na todle nejjedovatější.
Nicméně ty seš prostě revolverysta, tak ti to asi nevymluvim... :mrgreen:

zelenac
Věčnej rejpal

Příspěvekod zelenac » Út 23.01.2018, 22:46

Nejdem sa hadat o serme,lebo to nieje moja parketa :wink: .Ale co som pozeral na trening(nie na videu :wink: ) tych,co sa tomu venuju....neviem,ci by ta ten dvojrucak vobec pustil k sebe :ramena: ...ale zasa neviem,aky si mrstny...mozno by si mal sancu.
Tu 357ku si musel mat naozaj daku lahku sracku,co pri vystrele uletela dozadu a strela si to nevsimla :lol: a vycestovala ti von z nbc :lol: .Alebo si mal hl;adke strely bez skrtiacej drazky.
45acp moze na obranu pred diviakom,ci medvedom nosit len samovrah :wink: sak medved uteka skoro rychlejsie,ako gula z toho lekvaru :mrgreen: ,ak vystrielal prasatu na hlavu cely zasobnik....to by ho muselo aspon omracit :ramena: ...najskor sa chlap posral a netrafil :wink:
U tokareva mam len 2 rany naviac,lebo taurus je 7 ranak a zhruba 2nasobne tazsia gula ma myslim si dost energie,aby mohla vo vrtani sutazit s tokarevom.Aj ked mi chvilu trvalo,kym som tu navazku vypiplal
Ked si zvyknuty nosit nadrcnutu pistol,je to ine...ja si este neverim :ramena:a tak nenosim s nabojom v komore :oops: ,aj ked by bol kohust na ozube preto by som na nosenie preferoval toho makarova.Ten moze padat,mozes s nim mlatit s nabojom v komore...kym nestlacis spust,nestreli-tak isto ako moje revolvery :wink:
Ja som hlavne sharpshoter :wink: a az potom revolverista...potom dlho nic,dalej noz a az potom pistol :wink: .ale tak to ma byt,kazdemu sa paci daco ine....jednemu bloncka,druhemu zrzka,tretiemu teply zeleny matej,ci teply janda.... :mrgreen:

Chorche
Site Admin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Chorche » Stř 24.01.2018, 9:39

no mněl sem nerezovou rossinu s 3" laufem. Takovej bastard mezi 2,5" a 4". A jen 5 ran buben. Střely sem skoušel jako olovo tak celopláště. Olovo se strhávalo v laufu. Pak mě to nebavilo čistit...
Nicméně porovnával sem vrtací schopnosti .357 vs tokaref a ten vyhrával s přehledem. Brzdový kotouče jako prd, 357 neměla šanci. Jekly tokaref dával skrz, 357 jen první stěnu. Kanystry s vodou sice dokázal s celopláštěm prasknout ale ne nijak dramatycky, tokarev je rostrhává pěkně (coš svěčí vo tom, že díky rychlosti uš ve vodě vznikaj nějaký reakce). Proto 357 považuju za přeceňovanou ráži. Proti dobře nachystanýmu náboji v lugru nemá žádnou věčí výhodu.

Vrátit se na “Všechno vo kvérech”