PÍSTOVSKÉ MOKŘADY LETOS 6x | NOVÁ ÉRA MČR - 3.závod BRHLOVCE SK 27.-28.5. | 7.ročník Čeřínek Trophy 8.-10.9. | Aro šou offroad festival 8.-10.9. |
Nové nahrávání fotek: Pod odesílacím oknem je "Přidej obrázek do článku". Je tam český průvodce... Komanche

Bezpečnostní rizika na výletech

Plánujete nějakou expedici, nebo si chcete jen tak jít pojezdit ? Dejte vědět ostatním !
Pravidla fóra
Bez reklam

doug
Diskuzní bůh, vládce guruů
Témata: 1
Stav: Offline

Re: Bezpečnostní rizika na výletech

Příspěvekod doug » Pá 21.04.2017, 7:44

já zas tak dobrý zkušenosti s polišama z albanije nemám. Vodvedli mě k na služebnu k asi kapitánovi či co , a ten ležel vyvalenej na kavaci, nohy hore, čuměl na bednu. Když mě uviděl tak znechuceně , pomaloučku vztal , něco zamumlal ,napsal na papír 10 eur, zaplatil jsem , a šel do pryč. Sem to dodneška nepochopil. Jsem seděl v autě dopůl těla , tak mě prvně nařídili oblíct, tak asi pokuta na obnažování? :mrgreen: Přitom ale jijich vedoucí byl neustrojenej , košili rozepnutou, tak nevím.

Jinak nevšimli jste si někdo těch panenek na barácích pověsený za hlavičku? Proč to tam dělaj? jinde jsem to neviděl.
Že jsem paranoidní, neznamená, že po mě nejdou.

Kacaba
Věčnej rejpal
Témata: 21
Auto: XJ 2.1td/L200 2.5 td/ZJ 4.0/Y61 3.0
Místo/Bydliště: Hultschiner Ländchen
Věk: 40

Příspěvekod Kacaba » Pá 21.04.2017, 7:47

Ty panenky, plysaci, zviratka jsou proti zlym duchum.
XJ 2.1td/L200 2.5 td/ZJ 4.0/Y61 3.0 S tím už dožiju.

Chorche
Site Admin
Témata: 426
Místo/Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Chorche » Pá 21.04.2017, 9:46

a za co že tě vodvedli ?
Gdo chce psa jíst, hůlky si vždy najde...

doug

Příspěvekod doug » Pá 21.04.2017, 9:57

bylo to na hranicích , tak to měl být asi jako poplatek za vstup do země nebo co, i když je tam pro čechy vztup zadara, bez papíru no,

Chorche
Site Admin
Témata: 426
Místo/Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Chorche » Pá 21.04.2017, 10:01

hm, já nic neplatil při fstupu. Spíšs je něčim nasral.
Gdo chce psa jíst, hůlky si vždy najde...

doug

Příspěvekod doug » Pá 21.04.2017, 10:04

no právě asi tím že jsem měl svlečený tričko a jel jen v kraťákách, páč mi hned nařídil se voblíct. Tak pro příště se budo voblíkat radši no. Jinak mě nic nenapadá, nespál jsem se , ani nempračil, neutrální výraz.

oltcitak
Diskuzní Guru
Témata: 0
Auto: Hyundai Starex 4WD,103kW
Místo/Bydliště: Nottingham,UK/Prievidza,SK

Příspěvekod oltcitak » Pá 21.04.2017, 10:51

tez sa mi to stalo na vstupe, musel som obliect tricko, hold muslimaci...urazil si Allaha, netreba na to zabudat, problemom treba dle moznosti predchadzat a nie ich vyvolavat...
Hyundai Starex 4WD,103kW
http://www.youtube.com/user/oltcitak/videos
http://oltcitak.rajce.idnes.cz/
***"Nikdo nieje tak beznadejně zotročený, ako tí, ktorí mylne veria, že sú slobodní.:" Johan Wolfgang von Goethe***

JuraS.
Diskuzní Guru
Témata: 2
Místo/Bydliště: Praha-Žižkov, Jarov
Věk: 49
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod JuraS. » Pá 21.04.2017, 11:30

takže ten známý obrázek chlapa s plnovousem co má na hlavě bombu...kdyby ho měl na autě tak co ? viděli jste ten usa díl top gear...https://www.youtube.com/watch?v=pKcJ-0bAHB4

doug

Příspěvekod doug » Pá 21.04.2017, 12:01

já je nechtěl provokovat, zkrátka neznalost. A když jedu k někomu na návštěvu tak chci respektovat jeho pravidla, takže jim nebudu urážet to v co věří. Stejně tak chci aby se chovali , když přijedou sem, jak je tady dobrým zvykem.

koncak
z jine planety
Témata: 13
Auto: mitsubishi L300 4x4,HUMMER H3-adventure
Místo/Bydliště: praha-vychod... 603965311.
Věk: 39
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod koncak » Pá 21.04.2017, 17:50

doug napsal:no právě asi tím že jsem měl svlečený tričko a jel jen v kraťákách, páč mi hned nařídil se voblíct. Tak pro příště se budo voblíkat radši no. Jinak mě nic nenapadá, nespál jsem se , ani nempračil, neutrální výraz.

NA UKRAJINE SE TAKE NESMI JET NAHATY, MUSI ASPON TILKO.
чем круче джип-тем толще веревка в багажнике
HUMMER H3-adventure 3,7i vortec/33BFG AT ko2,MITSUBISHI L300 4X4-кирпич+ expedicny vozik
-scooter-QUADRO-350D,Parnik Bluemoon+Johnson 175HP

Saul
vysočíňan
Témata: 24
Auto: ex Toyoda 4runner 2, 4Efi, Nissan Patrol K160 - kŕíženec bez PP, LR Disco Td5 - osobák
Místo/Bydliště: srdcem v blátě

Příspěvekod Saul » Pá 21.04.2017, 18:34

doug napsal:já je nechtěl provokovat, zkrátka neznalost. A když jedu k někomu na návštěvu tak chci respektovat jeho pravidla, takže jim nebudu urážet to v co věří. Stejně tak chci aby se chovali , když přijedou sem, jak je tady dobrým zvykem.

Jo, to je rozumnej názor a předefšim postoj bělocha. Ale s tim souvisí i ta naivita uvedená v poslední větě (je mi ale jasný že jsi si toho vědom, takže tu naivitu neber osobně)
"Dnešní demokracie znamená pouze svobodu vybrat si jedince kteří nás okradou"

daavis
Legenda fóra
Témata: 8
Auto: Nissan Terrano II 2,7 tdi+chip 125kw. 2" Iron Man, snorchel,31" Yokohama Geolandar MT
Místo/Bydliště: Größ Wisternitz bei Olmütz
Věk: 32

Příspěvekod daavis » Pá 21.04.2017, 23:35

My si to v Albosce taky posrali sami. Jeli sme z Ulcinju se jenom mrknout za caru a pak se vratili zpatky. Pri vjezdu se nas ptali co tam budem delat a ja jim rek ze jsme na dovolene. Videli napakovany auto, kramy na potapeni atd. No dali jsme si v Albanii kafe a jeli zpatky do Ulcinj na hotel porande promyslet co a jak a ze rano vyjedem. No a na zpatecni ceste jsme byli jasni. Pet borcu s automatama na krku, ani jeden neumel engliš a byli teda fest neprijemni. Pak dosel nakej jejich sef a ten mi rek ze je dost divny ze jim reknem, ze jedem na dovolenou a za dve hodky jedeme zpatky. A jestli prej vezem nakej fet, ze urcite jakozto cesi vezem trafku. A zrovna kdyz sem jim rikal ze nee, tak sem si vsim ze vedle cesty roste jakejsi plevel co smrdi presne jak trava. A byla dukladna prohlidka vcetne spinavych trencli a ponozek v taskach. A prijemny to teda nebylo
Profi detailing interiér/exteriér Olomouc. Renovace, voskování laků produkty 3M, AUTOGLYM,DODO JUICE,SWISSVAX.

Terrano II 2,7 tdi. 2" IM, snorchel, 31"MT

paramount2
Pejsáček
Témata: 14
Auto: Icebreaker, Explorer LPG
Místo/Bydliště: Kamenice
Věk: 45
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod paramount2 » Pá 21.04.2017, 23:43

Vemem je do Shengenu a je po buzeraci... :wink:
Stát není řešením problému, stát je jeho součástí.
Ronald Reagan.

fahrer
Pokročilý diskutér
Témata: 0

Příspěvekod fahrer » Ne 23.04.2017, 18:37

JuraS.: V podstatě mi je apka kudy choděj přes čáru lhostejná. Spíš mě zajímá, kde jsou postupně odkládání. Nedávno jsem četl o přepadení běžkyně někde v oblasti Padovy (I). A to už je v turistické oblasti, kam jedeš s určitou dávkou důvěry. Stejně jako se psalo o jejich ubytováváni v okolí Milána. Myslíš, že je to potřeba vědět, když si chceš v noci někde klimbnout. Aby ses ráno nevzbudil a pod autem už nebyl rozdělanej oheň.

6810
Legenda fóra
Témata: 11
Místo/Bydliště: Praha/Kladno/Šumava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod 6810 » Ne 23.04.2017, 20:53

Já mám tedy z Albánie ty nejlepší zkušenosti. Absolutně žádnej problém. Policajti neuvěřitelně uctivý k cizincům, uměj alespoň trochu anglicky, jeden nás dokonce vodil po Kopliku a sháněl nám pivo. Říkal, že mají nakázáno chovat se co nejlíp k turistům, aby si tam vybudovali turistickej ruch a lidi tam chtěli jezdit. Samozřejmě můžou bejt výjimky, ale my jsme se s nimi nesetkali. Lidi taky úplně v pohodě, pomůžou, poradí, nic za to nechtějí. Akorát je s obyčejnejma albáncema někdy těžká domluva, protože zvlášť na jihu uměj pouze albánsky, takže doporučuju vzít s sebou knížečku albánský konverzace. Ten jazyk je naprosto ničemu nepodobnej. A cítili jsme se tam naprosto bezpečně, na hranicích vůbec žádný problémy, jeli jsme teda oblečený:)
Pajero II 2.8TD
UAZ 469
Praga V3S M2 + A3S 1V

Vrátit se na “Expedice a cestování”