Slavnostní vyhlášení mistrů ČR v OFFROAD TRIALu roku 2017 (17.-.18.11.) |

Silvestrovská OFFlava + EXPEDICE po Vysočině 2017/2018 (29.12.-1.1.) |

Nové nahrávání fotek: Pod odesílacím oknem je "Přidej obrázek do článku". Je tam český průvodce... Komanche

Kam do Rumunska

Plánujete nějakou expedici, nebo si chcete jen tak jít pojezdit ? Dejte vědět ostatním !
Pravidla fóra
Bez reklam

lontree
Diskuzní Guru
Témata: 9
Auto: Červená krabice s bílou krabicí na střeše :-)
Místo/Bydliště: Třinec
Věk: 34
Stav: Offline

Re: Kam do Rumunska

Příspěvekod lontree » Čt 20.07.2017, 23:31

FOGGY napsal:na tom videu sú vynechané niektoré úseky cesty - asi sa nedalo točiť v niektorých pasážach. Šiel som to už niekoľkokrát na kolke a fakt sa mi tá cesta, hlavne jej prvá polovica , zdá na auto dosť úzka. Ale veď choďte skúsiť, uvidíte. Ak máš dotazy k Apuseni, kľudne sa pýtaj , som tu ako doma, mám tu totiž chatu. Aj teraz som tu.

Aha, tak to sis to tam evidentně hodně oblíbil :) Pokud ještě budu psát nějaké dotazy na forum tak to bude už z mobilu přímo z Apuseni :lol: Dnes je poslední večer kdy ještě zkoumám nějaké mapy apod. Zítra odpoledne nabalíme zbytek věcí a v sobotu ráno vyrážíme :)

FOGGY
Pokročilý diskutér
Témata: 1
Auto: Jeep Wrangler JK 2,8crd
Místo/Bydliště: Rožňava , SR

Příspěvekod FOGGY » Pá 21.07.2017, 11:25

Ja zajtra odchádzam JEEPKOU na balkán /AL BiH MNG/, takže asi budem offline.

lontree
Diskuzní Guru
Témata: 9
Auto: Červená krabice s bílou krabicí na střeše :-)
Místo/Bydliště: Třinec
Věk: 34

Příspěvekod lontree » Stř 02.08.2017, 12:23

FOGGY napsal:na tom videu sú vynechané niektoré úseky cesty - asi sa nedalo točiť v niektorých pasážach. Šiel som to už niekoľkokrát na kolke a fakt sa mi tá cesta, hlavne jej prvá polovica , zdá na auto dosť úzka. Ale veď choďte skúsiť, uvidíte. Ak máš dotazy k Apuseni, kľudne sa pýtaj , som tu ako doma, mám tu totiž chatu. Aj teraz som tu.

Tak jsme na Vladeasu jeli od severu, na cestu z Rogojelu se napojili až u Cabana Vladeasa a pak dolů jsme jeli od Cabana Vladeasa po vrstevnici pod Vladeasou, okolo skal Pietrele Albe a sjeli až dolů do údolí a dojeli ním k vodopádu. Naprosto pohodová cesta, ze všeho bych řekl, že "nejnáročnější" byl výjezd od Cabana Vladeasa nahoru na hřeben pod lyžařským vlekem (větší volné kameny) ale pak k těm skalám a vodopádu fakt pohoda, dokonce jsme tam potkali cikány s dvěmi VW Transportery sbírající borůvky :lol:

Vrátit se na “Expedice a cestování”