OBLEČENÍ go-offroad - VÁNOČNÍ AKCE |

Silvestrovská OFFlava + EXPEDICE po Vysočině 2017/2018 (29.12.-1.1.) |

Nové nahrávání fotek: Pod odesílacím oknem je "Přidej obrázek do článku". Je tam český průvodce... Komanche

V září hory a moře

Plánujete nějakou expedici, nebo si chcete jen tak jít pojezdit ? Dejte vědět ostatním !
Pravidla fóra
Bez reklam

ok2mtm
Diskuzní Guru
Témata: 2
Auto: LR Discovery 2 a LR Defender 130
Místo/Bydliště: Olomouc
Stav: Offline

Re: V září hory a moře

Příspěvekod ok2mtm » Stř 26.06.2013, 14:14

Tak u nás je to zatím ve stádiu obrysů kam - ale Rumunsko Banát byla první možnost a potom to protáhnout do Bulharska k moři. A samozřejmě s dětma.
Drobek - Discovery II TD5 pro ženu, Blufínek - Defender 130 TD5 na ježdění s dětma a mě zbyl už zase jenom Ford Mondeo
608600360

MIKE82
Pokročilý diskutér
Témata: 0
Auto: LR DEFENDER 110 / Oktavka
Místo/Bydliště: Ceske Budejovice

Příspěvekod MIKE82 » Stř 26.06.2013, 20:29

kopečkář » úte 25.06.2013, 20:42 napsal:Hlavně podle počtu účastníků. Buďto se podívat do Rumunska, v tomto případě by přicházel v úvahu Banát, je tam pořád co objevovat a pak se vydat do Černé Hory. Nebo jet přímo Černou Horu třeba přes Bosnu a Herc. A na jak dlouho, týden nebo čtrnáct dní, opět na domluvě.Zatím jsou dvě auta, možná tři.

A pocitate s nama Kaplicaci?? Nebo ne?

Ja jsem pro Banat a pak Srbsko + Bosna a zpet do cerne hory (necham si tam vymenit spojku :twisted: ) nebo normalne ten dubrovnik atd v chorvatsku, pripadne kouknout na nejakej ostov chorvatskej atd atd, ale more mam tentokrat aspon na tri dny povinne! :lol: :lol: :lol:

Dovolenou mame planovanou na patek 13.9 az nedele 29.9.

MIKE82
Pokročilý diskutér

Příspěvekod MIKE82 » Stř 26.06.2013, 20:36

vizour » úte 25.06.2013, 22:09 napsal:dejte si dohromady offkáry ať pro vás pak nemusím jed :lol:

Neboj se vlka nic v Cerne Hore mame svuj vlastni autorizovanej servis na nissany :-) :-)

jen nevim kdo priveze zasobu vina a s kym budu chlastat po vecerech, kdyz Venca to ma zakazany :-) :-)

Autor tématu
kopečkář
Diskuzní Guru
Témata: 9
Auto: nissan patrol gr

Příspěvekod kopečkář » Stř 26.06.2013, 21:23

To by šlo ! To by šlo ! To by šlo !!! Jen mě prudí, ten Defendr. A spojka je nová, já jsem bez obav. Ale nevím jakej meteriál použijou v Černý Hoře na náhradní díly na tu hliníkovou plechovku, když to díly z železa neutáhne !!! Dyk máš plastový i kanystry, aby to bylo lehčí . Ale je mi divný, že to nechce moc plavat, sem na to koukal jak blázen, když se to potopilo v tý řece. To asi ta baterie co, te je olověná. !!!!

MIKE82
Pokročilý diskutér

Příspěvekod MIKE82 » Stř 26.06.2013, 21:53

Pro OK2:

No a nechces s nama vyrazit jen na tu prvni fazi Banatu a pak by si vyrazil smer to bulharsko??? Ja bych totiz po tydnu jezdeni v Rumunech mel uz tech cikanu dost a dalsi tyden s nima v Bulharsku bych uz nedal :-) :lol: Jsou fajn, ale vseho moc skodi :)

Pak bych to vzal pres to Srbsko pekne k Jadranu :-)

Pro Vaclava z toho mesta u E55:

Hele z hliniku by delali i raketoplany kdyby nebyl tak drahej!!!! :twisted: :lol: :lol:,

Nekdy vem slecnu Majku a dorazte k nam na vodu - te tu poslu na kanoii a nedojedes ani na Herbertov jako ten jeden kamos z ukrajiny!!! :-)

ja pro vas pak do toho herbertova dojedu a odvezu k tomu hnissanu a po ceste se muzeme dohodnout co a jak podnikneme v zari!!!

Mame to sice strasne daleko, ale mohli bychom se sejit....

Co takhle udelat hromadnou vodu nekdy v lete a pozvat i ty ukrajinske a prazske offroudaky z jizni spojky??? Jste tu vsichni vitany, ale musi mit platny vizum do Sudet !!! TO da rozum

vizour
Legenda fóra
Témata: 5
Auto: def
Místo/Bydliště: Moravské Bránice
Věk: 36
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod vizour » Stř 26.06.2013, 22:05

co bych tam u vás na ty kaluži co neteče dělal vždyt neumíte plavat :lol:
www.MEJDANEKTEAM.cz
732 221 674
kolo GT 1x1
život je krásné a někdy dokonce krásnější

MIKE82
Pokročilý diskutér

Příspěvekod MIKE82 » Čt 27.06.2013, 18:35

Ty a tvoji partaci z ukrajiny si hlavne dejte pozor na tu prazskou travu!!! Pak je i Herbertov velka expedice!!!

Autor tématu
kopečkář
Diskuzní Guru
Témata: 9
Auto: nissan patrol gr

Příspěvekod kopečkář » Čt 27.06.2013, 19:53

Ahojky "PLAVÁČCI"!. Já myslela, že už jste doplavali k moři :D
Konečně jste se probrali a někam s náma vyrazíte. Berete s sebou i toho vašeho rafana? My asi nebudeme mít hlídání pro naší Anny a tak nejspíš bude cestovat s náma. Bude to děsnej opruz, protože cestování zrovna nemiluje, ale jinak je to zlatíčko.
Sejít se můžeme, je třeba naplánovat cestu, ale na kajaku?... :ramena: To by dobře nedopadlo, myslím, že by to nedoplulo ani na ten slavnej Herbertov :smich: Zachlastat nám půjde líp a nechápu tu poznámku - nevím o nějakém zákazu pro Vášu.
Místo u vody se můžeme sejít u nás na chaloupce, tam jsou jen ti komáři.

ok2mtm
Diskuzní Guru

Příspěvekod ok2mtm » Čt 27.06.2013, 23:31

No proč ne, jsem pro každou srandu. Ale moře vloni v Černé hoře mi stačilo - Albánie byla výrazně lepší, ale pláž byla samej šutr, Asi proto že byla oblázková.
Takže zhruba kdy?
Drobek - Discovery II TD5 pro ženu, Blufínek - Defender 130 TD5 na ježdění s dětma a mě zbyl už zase jenom Ford Mondeo
608600360

MIKE82
Pokročilý diskutér

Příspěvekod MIKE82 » Pá 28.06.2013, 10:48

Stale jsme na stejnym miste jako driv :-) Voda nas nedostala :-) Psa nebereme, protoze mame noveho ( http://tosa-inu.hafici.cz/ ) a ten uz neni tak skladnej jak Jackie :-) a vite jak moc nabaleny vsim moznym i nemoznym jezdime - takze se nevejde i kdyz je to ted 3 mesicni stene :-), ale hafana urcite vemte - aspon tam bude nejaky jine roztomile zviratko, kdyz uz nejede ten zradce Vizour :-) :-)

A prijedte se na nas kdykoliv podivat do VB - jsme v praci kazdy den vcetne sobot/nedeli od 6 do 21:00 a Peta to same a urcite si na obed/veceri udelame radi cas kdykoliv - ted do zari nikam nepojedeme takze se zastavte kdykoliv.

Nebo usporadame jednodeni vylet na raftech na nich to zvladne kazdy i lidi co maji misto auta nissana :-) :-)

----

Ted k te ceste:

My vyrazime urcite 13.9 +- par dnu mame tam naplanovane volno a jindy si ho udelat nemuzu, protoze zamestnanci maji volna kolem. Jestli se podari vyrazit s vama tak by to bylo fajn i treba na cast (nevim jak muzete vyrazit vy. ale ja s tim nehnu).

Kam pojedeme je mi naprosto jedno, hlavne, ze nekam vyrazime. Ja osobne more nenavidim a nemam rad ani teplo, ale zase kdyz nevytahnu drahou polovicku k mori aspon na tri dny tak me to bude vycitat a ja budu muset pak jeste na tyden do posraneho turecka nebo egyptu a to by me mrdlo uplne. Takze bych rad stihl "vsechno".

Pokud tu nikdo nevymysli konkretni plan tak se toho klidne ujmu a trasu vymyslim i treba terminy odjezdu atd a neco navrhnu - pak by jsme mohli podiskutovat a pripadne to upravit podle vasich predstav. :-)

Ale pointa by mela zustat jako minuly rok v Bosne, Srbsku, Cerne Hory a Albanii - to se mi libilo a takhle bych chtel realizovat i tento vylet :-) |Radi se pridame k cemukoliv nebo to i naplanujeme a rozdelime material na posadky aut :-) (motorovka, chlast, naviak, grill, plachty atd atd.) :-)

No tesim se jak malej - bez prestavy krasneho vyletu v zari bych tech 800 hodin v praci co me do dovolene ceka asi neprezil :-) :-)

vizour
Legenda fóra
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod vizour » Pá 28.06.2013, 12:58

tak já zrádce !!! píšu si do offodeníčku . To jsem zvědav kam vy se dostanete kromě dálnic. :lol:
www.MEJDANEKTEAM.cz
732 221 674
kolo GT 1x1

MIKE82
Pokročilý diskutér

Příspěvekod MIKE82 » Pá 28.06.2013, 13:14

Hele vsak mi si ochocime jineho moravaka. :lol: :lol: Jen bude tezke sehnat moravaka co ma vlastni vinohrad a vozi zasobu vina pro celou armadu!!! :lol: 8)

No proste nam budes moc chybet. Jediny co mi nebude vubec chybet bude ta tvoje vysilacka a plynula ukrajinstina s madarstinou dohromady!!! :-) :-)

vizour
Legenda fóra
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod vizour » Pá 28.06.2013, 19:31

cb jo v pořádku jen vy umíte jen tu češtinu a ještě jakousi hatmatilku. :D
www.MEJDANEKTEAM.cz
732 221 674
kolo GT 1x1

ok2mtm
Diskuzní Guru

Příspěvekod ok2mtm » Po 01.07.2013, 10:31

Tak na nás je odjezd v půlce září už trošku pozdě. Spíš jsme předpokládali jet buďto na začátku září, nebo ještě pár dní v srpnu.
608600360

MIKE82
Pokročilý diskutér

Příspěvekod MIKE82 » Po 01.07.2013, 11:46

Ok2mtm: Ahoj, s terminem urcite hejbat uz nemuzem jede nas 3 auta a vsichni mame dovolenou na 13.9 az 28.9. Jinak jsem koukal, ze stejne mas deti a to by popravde nebyl nejlepsi napad je s nama brat :lol: :lol: :lol: To by ti z nich vyrostli hrozny pankáči!! :-) On totiz Vasek hrozne pije a pak vyvadi :lol: :lol: :lol:

To je rovnou muzes poslat na 14 dni na brigadu k dlazdicum :-) :-)

Vrátit se na “Expedice a cestování”