Cooper Discoverer STT PRO - skúsenosti

všechno co souvisí s bačkorama na offy - prodej a koupě v bazaru
Pravidla fóra
Inzerci si hazejte prosim dolu do sekce bazar. Tato sekce slouzi pouze pro technicke informace/rady.
Bazar: http://www.offroadforum.cz/viewforum.php?f=61
(nedivte se proto, pokud zde zadate inzerat, ze ho nekdo smaze)

Ondras
Věčnej rejpal
Témata: 28
Auto: 1kg
Místo/Bydliště: Soběslav

Re: Cooper Discoverer STT PRO - skúsenosti

Příspěvekod Ondras » Ne 10.06.2018, 18:53

Čeče dyť to je nějaká čína když na to teď koukám, děkuji ale na to mám sebe i svoje auto moc rád, navíc když to je jen trochu možný tak čínský výrobky nekupuju, možná jsem divnej ale mám to tak nastavený.

PetajsB
Pokročilý diskutér
Témata: 17
Auto: Nissan Patrol Y60 Wagon 4.2D, vyroben 8/1997, barva bílá
Místo/Bydliště: kousek vod Kutnej Hory
Věk: 30

Příspěvekod PetajsB » Ne 10.06.2018, 19:22

To je nějakej problém, že je to vyrobený v Číně? iPhony se taky vyrábí v Číně a lidi s nimi nemají problémy ;-) Hodně světoznámých značek se vyrábí v Číně. To, že se ty pneu vyrábí v Číně vůbec nemusí znamenat, že jsou špatný :-) Já jsem na těch gumách jel i 160 km/h a naprosto v pořádku, to auto se i v této rychlosti dalo ovládat naprosto bez problému. Kamarádi, co jezdí se mnou, tak jezdí na čínských gumách Gripmax Mud Rage a ty berou taky líp než STT PRO a KM2 a rozhodně se s nima v terénu neserou, ty gumy dostávaj kotel a držej. Lidi jsou asi zmanipulovaný světoznámejma značkama jako BFG, Cooper, General Grabber, Kumho, Maxxis, Goodyear, Toyo atd atd..... To už musí být člověku vizuálně jasný, jak si asi ta guma bude počínat v terénu vzhledem k řidkosti vzorku, směru jednotlivých figur vzorku, případné lameláži apod....

Ondras
Věčnej rejpal
Témata: 28
Auto: 1kg
Místo/Bydliště: Soběslav

Příspěvekod Ondras » Ne 10.06.2018, 21:49

Hm, tak ať ti sloužej... :ramena:

Vrátit se na “Pneumatiky, gumy, obutí - technika”