MČR - 8.závod SLOVÁCKO (28.-29.10.2017) | Slavnostní vyhlášení mistrů ČR v OFFROAD TRIALu roku 2017 (17.-.18.11.) |
Silvestrovská OFFlava + EXPEDICE po Vysočině 2017/2018 (29.12.-1.1.) |

Nové nahrávání fotek: Pod odesílacím oknem je "Přidej obrázek do článku". Je tam český průvodce... Komanche

Myslivce má každý rád

Tady budu řešit soudní spory mezi jednotlivejma uživatelema. Tzn. máte nákej závažnej problém s nákym jinym fóristou ? Tak sem s tim. Nejdříf dáme prostor objema zůčastněným stranám aby se vyjádřily a pak je rosoudím :-)

Autor tématu
mimouch
Mirek Dé
Témata: 188
Místo/Bydliště: PRAHA
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Myslivce má každý rád

Příspěvekod mimouch » Út 24.01.2006, 18:02

Našel jsem teď v diskusi na serveru o psích spřeženích téma, kdy může myslivec zastřelit v lese psa. Příspěvky evidentně svědčí o tom, že myslivce má rád opravdu každý.

Tohle je dobrý:

Myslivec nemůže střílet ze zákona na psa vůbec.Střílet může ze zákona pouze myslivecká stráž nebo hospodář příslušné honitby a to pouze za přesně stanovených podmínek,které jsou -pes je vzdálen od poslední nemovitosti sloužící k bydlení více jak 200m(počítáno od oplocení),je mimo vliv svého vedoucího a prokazatelně v okamžik střelby štve zvěř TO VŠE MUSÍ BÝT SPLNĚNO NAJEDNOU.Chybí li jen jedna z podmínek podej na střelce trestní oznámení.Nimrod s loveckým lístkem může ze zákona jen šoupat nohama.Problém je v tom ,že policajti jsou myslivci,státní zástupci jsou myslivci,soudci jsou myslivci,poslanci za ODS,KSČM,KDU a další jsou myslivci takže to bouchalovi skoro vždy projde.Jinými slovy myslivci jsou největší mafie ve státě.Lepší je mít psa na vodítku.

BigTwin Jirka
Témata:

Příspěvekod BigTwin Jirka » Út 24.01.2006, 18:52

Bratr bydlel dlouhá léta v severoněmeckém pohraničním městě s Holandskem. Občas jsem se tam zajel podívat na víkend, to bývá hodně společenských akcí a hodně z nich pořádají myslivci. Jenomže to vlastně v pravém slova smyslu nejsou myslivci, ale sdružení vlastníci pozemků. A mezi ně se jen tak někdo nedostane, normální leč u nás opmíjená a ignorovaná podmínka je totiž vlastnictví určitého minimálního pozemku určeného k honitbě. A z této logické podmínky vyplývá, že to obvykle nejsou zakomplexovaní chudáci s ruskou břízou shánějící maso k nedělnímu obědu (či na prodej do motorestu), ale vážení občané. V tomhle já vidím rozdíl a ten se jen tak nesmaže, bolševické pojetí mysliveckých jednot u nás stále převládá.

ATOL
Staroffrouďák
Témata: 71
Místo/Bydliště: Vojnův Městec 777 832 708
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod ATOL » Út 24.01.2006, 19:03

Tak, tak. Myslifci sou na hovno. Serou se do soukromýho vlastnictví a nejradši by ho ukradli pro sebe.

AL
Staroffrouďák+
Témata: 74
Auto: TOYOTA 4runner II gen. 3.0 V6
Místo/Bydliště: Pražák v jihočeským exilu

Příspěvekod AL » Út 24.01.2006, 21:09

none
Naposledy upravil(a) AL dne Ne 11.06.2006, 23:21, celkem upraveno 1 x.

Jarouch
Staroffrouďák+
Témata: 90
Místo/Bydliště: Veselí
Věk: 55

Příspěvekod Jarouch » Út 24.01.2006, 21:09

Mimouchu zase jsi mi zvednul adrenalín bože jak ja ten xindl zelenej nesnáším ale v tom článku je to přesné a výstižné a jak říká Pepa Borovička - Není daleko doba kdy se vystřílejí navzájem :evil: :evil: :evil:
TOYOTA LC 95 a LC 73 Hardtop - proč by chom se netěšili když nám pánbuh ...... Today Tomorrow Toyota
777555924

Jarouch
Staroffrouďák+

Příspěvekod Jarouch » Út 24.01.2006, 21:10

Neříkám že jsou všichni stejní ale nejhorší je že se cítí jako majitele všeho i polních cest luk a prostě aspoň tady u nás buzerují a buzerují
Naposledy upravil(a) Jarouch dne Út 24.01.2006, 21:12, celkem upraveno 2 x.
TOYOTA LC 95 a LC 73 Hardtop - proč by chom se netěšili když nám pánbuh ...... Today Tomorrow Toyota
777555924

AL
Staroffrouďák+
Témata: 74
Auto: TOYOTA 4runner II gen. 3.0 V6
Místo/Bydliště: Pražák v jihočeským exilu

Příspěvekod AL » Út 24.01.2006, 21:10

none
Naposledy upravil(a) AL dne Ne 11.06.2006, 23:22, celkem upraveno 1 x.

Jarouch
Staroffrouďák+

Příspěvekod Jarouch » Út 24.01.2006, 21:16

BigTwin Jirka napsal: bolševické pojetí mysliveckých jednot u nás stále převládá.
To je absolutně přesné
777555924

WOLF(Y-61 SK)
Témata:

Příspěvekod WOLF(Y-61 SK) » Út 24.01.2006, 21:32

Jarouch napsal:
BigTwin Jirka napsal: bolševické pojetí mysliveckých jednot u nás stále převládá.
To je absolutně přesné

S tymto jednoznacne suhlasim.Polovnictvo,alebo ak chcete myslivost,nie je totiz vseludova zabava.Aj ked v postkom.zemiach to tak este vyzera....

Jarouch
Staroffrouďák+

Příspěvekod Jarouch » Út 24.01.2006, 21:40

Zase abych neházel všechny do jednoho pytle tak je tu parta která si pronajala honitbu na Vápenkách - Filipovo údolí a jsou to kluci kterým se snažíme pomoct třeba v zimě rozvážet krmivo ale to je uplně něco jinýho jsou to perfektní kluci a naopak když mně potkali se psem tak ho obdivovali místo toho aby někoho buzerovali.Prostě nesnáším když někdo jen proto že má průkaz mysl.sdružení si myslí že je neomezeným vladcem . :evil: :evil: :evil:
777555924

BigTwin Jirka
Témata:

Příspěvekod BigTwin Jirka » Út 24.01.2006, 21:55

Jarouch napsal:Zase abych neházel všechny do jednoho pytle t

Samozřejmě máš pravdu. Navrhoval bych používat v tomto případě slovní spojení "převážná většina".

ATOL
Staroffrouďák
Témata: 71
Místo/Bydliště: Vojnův Městec 777 832 708
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod ATOL » Út 24.01.2006, 21:56

Samozřejmě, že se nemůžou házet do jednoho pytle. Jako v káždé komunitě sou dobří a blbí. Akorát, že tady v tom spolku je těch blbejch převážná většina.
Když sem si koupil ranč (jedná se o část bejvalýho pionýrskýho tábora),
tak to bylo jako smetiště, protože tam domorodci vyváželi bordel, aby za to nemuseli zaplatit pár korun. Proto sem se rozhodnul, že tomu zamezím a začal sem dělat okradu z kulatiny. Najednou nevím, kde se tam vzal, stál u mě myslivec a co, že to tam dělám. A to na mě hulákal celkem z vostra. No a to bylo něco na mě. Tak sem ho zklidnil, jest-li mu jako nevadí, že běhá po soukromým pozemku. No a on mi na to odpověděl, jakej, že soukromej pozemek, tady totiž voni mají honitbu. To už se mi začínalo dělat rudo před vočima. Měl jsem co dělat, abych se udržel a tím krumpáčem ho nepraštil a dost důrazně jsem mu objasnil, že to tady je moje a ne nějakýho posranýho mysliveckýho sdružení, nehledě k tomu, co by chtěli v pionýrským táboře lovit.

šroubek
Selský rozum
Témata: 99
Místo/Bydliště: BUDĚJCE

Re: da

Příspěvekod šroubek » Stř 25.01.2006, 7:28

AL napsal:
ATOL napsal:Tak, tak. Myslifci sou na hovno. Serou se do soukromýho vlastnictví a nejradši by ho ukradli pro sebe.

Jo tak si choď v zimě přikrmovat zvěř, sbírat v lese odpadky, platit škody zemědělcům a lesům, apod.

A že se na to teda nevysereš, když je to taková pruda??? :shock: :roll: :twisted:
... vaše řeč budiž Ano Ano, Ne Ne, praví Písmo...

Pavel
Témata:

Příspěvekod Pavel » Stř 25.01.2006, 9:15

:arrow: Al Co to tady plácáš?Ty někomu něco platíš?Všechno vám platí stát a vy máte eště tu drzost tvrdit že nebejt vás tak tu není ani zvěř ani les.Nebejt vás tak je tu safari a prales.
Neobhajuj co se nedá obhájit a vzpomeň na svá slova o medvědech a guláši.Ono o nic inšího vám nejde.Ste organizace kterou založili komouši a komouši jí udržujou v chodu.Tato organizace je světová rarita a ani v zemích gde vládne diktatura není nic podobného.

WOLF(Y-61 SK)
Témata:

Příspěvekod WOLF(Y-61 SK) » Stř 25.01.2006, 9:31

Pavel napsal:.Ste organizace kterou založili komouši a komouši jí udržujou v chodu.

Toto zial nie je pravda ani v CZ ani na SK.Nejdem tu prednasat dejiny,ale polovnici boli organizovany davno predtym,nez v nasich krajoch zavladol komunizmus.A to co prevazna vacsina ludi,ktori nie su celkom znali problematiky kritizuje (a samozrejme aj tu) je prave sposob,akym sa zmenilo a vykonavalo polovnictvo od nastupu kom.rezimu. Ono to totiz nedopadlo zle,co sa tyka zveri (beriem do uvahy statistiky kompetent.organov nie pseudoochranarov,ktori si takymto sposobom riesia svoju nezamestnanost),ale vyviezt par autobusov pracantov z nejakej fabriky,rozdat im flinty,a na druhom konci republiky ich nechat strielat,to zial skutocne nie je polovnictvo(a to nie su az take davne casy,vsak?)Od ´89 sa sice zmenili majetkove pomery,ale zdaleka nie dostatocne.

Vrátit se na “Soudní síň”