Kalendář - "blížící se akce" (nahoře pod logem fóra): do kalendáře lze vkládat termín akce přímo autorem tématu v sekci poježdění a závody.

Forum aktualizovano, info zde: viewtopic.php?f=26&t=92206#p1712259
Moznost prispeni na chod fora: viewtopic.php?f=3&t=66082

Spolehlivost UAZ Patriot

A jiný sovjetský úžasy .... :-)
Pravidla fóra
Inzerci si hazejte prosim dolu do sekce bazar. Tato sekce slouzi pouze pro technicke informace/rady.
Bazar: viewforum.php?f=61
(nedivte se proto, pokud zde zadate inzerat, ze ho nekdo smaze)

Autor tématu
joe
Závislý diskutér
Auto: Toyota RAV4, Suzuki Vitara 1,6 16V
Místo/Bydliště: Hlinsko v Č
Věk: 37
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Spolehlivost UAZ Patriot

Příspěvek od joe » So 01.10.2011, 9:10

Tak mam za sebou další telefonát tentokrát se správcem vozového parku kde mají 5ks Patriotu a zatím bez vážnějších problémů, i když ano nějaké to dodělej si doma by se našlo. Ale jak mi bylo řečeno zatím bez vážnějších problémů

jojo...pořád se něco děje.

Autor tématu
joe
Závislý diskutér
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od joe » Pá 28.10.2011, 10:04

Dnes jsem opět mluvil s jedním z uživatelů UAZe Patriota, a výsledek podobný jako v předešlých diskuzích. cituji,, Ano jsem spokojen, auto je dříč a za dobré peníze odvede dost práce" NA otázku jek je na tom kvalita zpracování mi bylo odpovězeno toto cituji ,, Pokud |Ti nevadí že někde něco občass zaskřípá, a lícování interieru taky není zrovna s přesností milimetru ale zase to není že by někdy byla díra centimetr a na druhé straně milimetr, to ne, a po čase ti to ani nepříjde, protože pokud tomu budeš nakládat jak já a pořád v tom autě něco vozit tak budeš rád že ,,laciný" plasty jdou snadno umejt a nechaj si toho i dost líbit. Dále jsem se ptal na provozní náklady a cituji,, Pokud budeš mít verzi s LPG tak asi není ani co řešit, motor je ,nízkootáčkový" a měl by vydržet.
Bohužel dotazovaný má vůz krátce resp najeto jen necelých 40 000km, takže ještě počkám zda-li najdu někoho kdo má UAZe s 150 000 + km

Autor tématu
joe
Závislý diskutér
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od joe » Pá 28.10.2011, 10:04

Dnes jsem opět mluvil s jedním z uživatelů UAZe Patriota, a výsledek podobný jako v předešlých diskuzích. cituji,, Ano jsem spokojen, auto je dříč a za dobré peníze odvede dost práce" NA otázku jek je na tom kvalita zpracování mi bylo odpovězeno toto cituji ,, Pokud |Ti nevadí že někde něco občass zaskřípá, a lícování interieru taky není zrovna s přesností milimetru ale zase to není že by někdy byla díra centimetr a na druhé straně milimetr, to ne, a po čase ti to ani nepříjde, protože pokud tomu budeš nakládat jak já a pořád v tom autě něco vozit tak budeš rád že ,,laciný" plasty jdou snadno umejt a nechaj si toho i dost líbit. Dále jsem se ptal na provozní náklady a cituji,, Pokud budeš mít verzi s LPG tak asi není ani co řešit, motor je ,nízkootáčkový" a měl by vydržet.
Bohužel dotazovaný má vůz krátce resp najeto jen necelých 40 000km, takže ještě počkám zda-li najdu někoho kdo má UAZe s 150 000 + km

Manyjak
Staroffrouďák
Auto: Aro 324 TD a další
Věk: 48
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Manyjak » Pá 28.10.2011, 18:56

Acon » pon 12.09.2011, 18:26 napsal:
joe napsal:....( i když viděl jsem předchudce Patriota , Uaz Simbir jako valník co jezdí ve vápeným dole s nějakýma teď nevím 250 - 300 tis km a auto jezdí funguje) .....

V bani a má 250-300 000km ? Za koľko rokov? typujem že tak za 20 a nech by to bolo akékoľvek auto, tak by mali za sebou tak 3-4 kompletné GO.

Tak ten to najeto rozhodně nemá, jezdím tam do lomu servisovat Ara i Uaze. Nemá ani stovku a možná ani padesát. Tam jezdí auta dva km tam a zas jinam. Jsou zhuntovaný, ale najeto maj málo. Navíc si myslím, že Uazů co by u nás najeli víc než stopadesát tisíc moc nebude. Firma si většinou auto vymění do sto tis a málokterej soukronmík najezdí tolik. H.

Autor tématu
joe
Závislý diskutér
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od joe » So 29.10.2011, 15:52

Nevím hádat se nebudu ukazovali mi ho a ,,prý" tuším těch 250 000km měl ...já nevím byl to předhůdce patriota. Ale to je jedno já potřebuju info o kvalitě a spolehlivosti Patriota.

Autor tématu
joe
Závislý diskutér
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od joe » Stř 14.03.2012, 10:53

Trošku do diskuze, půjčená citace ( jméno, lokalitu, ani nic bližšího k vlastníkovi neuvádím záměrně)
Automobil jistému vlastníkovi slouží třetím rokem a za tu dobu má úspěšně za sebou 190 tisíc kilometrů! LPG bylo montováno přibližně v polovině tohoto nájezdu, UAZ slouží spolehlivě dál. Majitel UAZem nahradil vozy věhlasných japonských značek, které dle jeho slov neprojedou tolik, hned shnijí a nic nevydrží.
Tak troška oleje do ohně. A pokud se ozve majitel UAZu budu rád když přidá své slovo.

Rado nd
Diskuzní bůh, vládce guruů
Místo/Bydliště: Nová Dubnica

Příspěvek od Rado nd » Stř 14.03.2012, 11:24

Kúpil ho ako funglovku?

mimouch
Mirek Dé
Místo/Bydliště: PRAHA
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mimouch » Stř 14.03.2012, 12:05

joe » stř 14.03.2012, 10:53 napsal: Majitel UAZem nahradil vozy věhlasných japonských značek, které dle jeho slov neprojedou tolik, hned shnijí a nic nevydrží.

Mno, kdyby tomu tak bylo, tak by všude všichni jezdili UAZema, ne? Projezdil jsem pár zemí na Středním východě, kde má "džíp" každej druhej, řada z těch zemí má velmi dobrý vztahy s Ruskem a odebírá od Rusáků kde co, ale UAZe jsem tam neviděl ani jednoho. Syrská armáda má pár těch starejch UAZů, co jezdily i u nás, ale všechny noě nakoupený off-roady nebo pick-upy jsou Toyota nebo ISUZU. Dokonce i pracovníci ruských diplomatických misí tam jezděj Toyotama. Proč, když to hned shnije a nic to nevydrží?

Tím neříkám, že je UAZ špatnej, nemám zkušenost. Jen se divím, že UAZ není jedno z nejrozšířenějších terénních aut na světě :ramena:

Ti, kdo přetaví své meče v pluhy, budou orat pole pro ty, kteří tak neučinili...

visby_sk
Diskuzní Guru

Příspěvek od visby_sk » Stř 14.03.2012, 15:32

myslim, ze vela robi aj dostupnost danych vozidiel... ale musim povedat, ze hnije skor UAZ ako toyota, podla toho co som videl v rusku;-)

mimouch
Mirek Dé
Místo/Bydliště: PRAHA
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mimouch » Stř 14.03.2012, 18:35

Hlavně po zkušenostech s Nivou nevěřím, že auto věhlasné japonské značky v porovnání s ruským autem nic nevydrží....

Ti, kdo přetaví své meče v pluhy, budou orat pole pro ty, kteří tak neučinili...

cuisine
Věčnej rejpal

Příspěvek od cuisine » Stř 14.03.2012, 19:12

Já hlavně nevěřím, že si Joe UAZa koupí ... hafo řečí, skutek a 3/4 roku utek ...

Autor tématu
joe
Závislý diskutér
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od joe » Stř 14.03.2012, 22:40

Rado nd » stř 14.03.2012, 11:24 napsal:Kúpil ho ako funglovku?

Myslím si že ano, alespoň tak jsem to pochopil, nicméně mne to zajímá takže zjistím

Rado nd
Diskuzní bůh, vládce guruů
Místo/Bydliště: Nová Dubnica

Příspěvek od Rado nd » Stř 14.03.2012, 22:50

joe » stř 14.03.2012, 10:53 napsal: Majitel UAZem nahradil vozy věhlasných japonských značek, které dle jeho slov neprojedou tolik, hned shnijí a nic nevydrží.

Tak sa ho hneď, prosím Ťa, spýtaj, či aj tie nahradené vozy japonských značiek kúpil funglové a po troch rokoch (prípadne hneď) mu zhnili. A ktoré presne to boli.
Nech sa majú Japonci za čo hanbiť. Alebo pán rozprávkar andrzén s Patriotom.
Dík.

Autor tématu
joe
Závislý diskutér
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od joe » Stř 14.03.2012, 22:58

cuisine » stř 14.03.2012, 19:12 napsal:Já hlavně nevěřím, že si Joe UAZa koupí ... hafo řečí, skutek a 3/4 roku utek ...

Inu znáš mě velice dobře ..asi???Já Tebe ne, tudíž Tě ani nesoudím. Ale Jedno se nezměnilo auto mě zaujalo, proto chci zjistit víc, bohužel moc lidí tu zatím UAZe nemá takže moc info není a nebudu se přiklánět hned k názoru že je to ,,the best" ale ani k tomu že je to šunt ( kor pokud tak říká někdo kdo ho nemá, nicméně jistá skepse tu je a právě proto chci vědět víc) , s UAZEm jsem měl možnost se svést a MĚ vyhovoval v danou dobu ....možná bych po ujetí 10, 20, 50 000Km změnil názor, možná ne, nevím.
Jinač své , opravdu - své auto jsem si koupil cca v 19letech a bylo to mééé vysněné VW Scirocco II po kterém jsem toužil asi od 13ti let - teď mám 3ks) , takže mám času dost :wink: , stejně tak jako nejsem schopen ovlivnit dění co se bude dít a jestli dám peníze tam či onam, a v neposlední řadě si myslím že nejsem jediný kdo by chtěl to či ono či nejlépe oboje, takže se hrdě přiznám k tomu že bych rád srub, rád bych veterána a to buď Datsun 240Z , nebo Toyotu BJ40, stejně tak chci nějakou motorku (ale ta je až na posledním místě:-) ) A jsem připraven na linč za to že třeba nebudu mít ani jedno a nebo třeba všechno a nebo i jen něco. Myslím si že je ( pro mě ) důležitý to že vím co chci a nechci každej den něco jiného ( protože výše jmenované ,,věci" mě drží už nějaký ten pátek a nikdo a nic na tom nezmění ) Tak asi toliko k tomu :wink:

Autor tématu
joe
Závislý diskutér
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od joe » Stř 14.03.2012, 23:02

Rado nd » stř 14.03.2012, 22:50 napsal:

Tak sa ho hneď, prosím Ťa, spýtaj, či aj tie nahradené vozy japonských značiek kúpil funglové a po troch rokoch (prípadne hneď) mu zhnili. A ktoré presne to boli.
Nech sa majú Japonci za čo hanbiť. Alebo pán rozprávkar andrzén s Patriotom.
Dík.

Neboj nic optám :) Sám mám rád Japonské vozy a o jejich spolehlivosti vím své a jsem maximálně spokojen a nedám na ně dopustit ( Hlavně na Toyotu ) takže jsem onu informaci bral trošičku s rezervou:-) nicméně mě zaujal nájezd 190 000Km neb komu jsem volal kdo měl UAZe tak měli zatím jen od 45 000 - už nevím cca 90 000Km, takže mám eminentní zájem zjistit kde je pravda, co se porouchalo, kolik to stálo atd.

Odpovědět