Koupeno, smazat !

Sháníte nebo prodáváte pneumatiky nebo disky? Tak tady.
Pravidla fóra
Používejte správné sekce inzerátů, špatně zařazené budou přesunuty nebo odstraněny bez předchozího upozornění.
Pokud máte prodáno/koupeno, odfajfkujte u příspěvku, že je vyřešeno. Bude to pro všechny přehlednější.

Autor tématu
Ruda
Diskuzní bůh, vládce guruů
Témata: 6
Auto: Suzuki SJ 413 upravený, Toyota LC95 3,0 TD série, Can Am Outlander Max 800 R Limited
Místo/Bydliště: Praha
Věk: 59
Stav: Offline

Koupeno, smazat !

Příspěvekod Ruda » Ne 29.01.2017, 19:40

Vzhledem k tomu, že jsem po 10 letech na ATčkách svoji Toyku konečně obul na zimáky, tak sháním disky na léto, na který bych obul svý milovaný ATčka. Nejradši bych asi originální liťáky od Toyoty, protože mají středovou díru 106 mm a ne 110 mm jako skoro všechno ostatní. Případně plecháče Dotz Dakar 7x16 s ET +13 až -10, ale ty budou mít díru 110 mm, s tím ale nic neudělám.
Hlavně aby tam šly kvůli brzdám. Jedny fakt hezký 16" jsem si bez vyzkoušení koupil, při zkoušení slušivosti se minimálně cenťák před dosednutím na náboj hezky opřely o brzdiče, tak dneska jsem je zase prodal. Příště budu radši zkoušet při koupi.... :?
Chtěl bych samozřejmě 4 disky, případně 5. :hop:
Nabídky prosím nejlépe na tel. : 603 586 577, případně na e-mail: ruda.harfa@seznam.cz
Předem díky.
Už jsem pár offů měl, ale teprve se Samcem se fakt vyřádím ...

Vrátit se na “Pneu a disky - prodej, nákup”