Pěkné svátky a vše nejlepší do roku 2020. Komanche

Toyozuki Samcruiser

tady by mohli tvůrci nových přestavených aut představit svou práci, vzájemně se pobavit, atd.

Tatras
Stav: Offline

Re: Toyozuki Samcruiser

Příspěvek od Tatras » Čt 10.09.2009, 21:20

Marek Vodrážka napsal:
Beďar napsal:Toyota LJ70......mám je :wink:

Přesně jak říká pán z Děčína 8) Levnější asi neseženeš takže bych je koupil od něho. Každopádně jedině z LC 70. Jsou na samce jek dělaný váhou i šířkou. Doporučuju 8)

ake najvecsie gumy znesu bez poskodenia??? nejake 35" ???

Autor tématu
Marek Vodrážka
Diskuzní Guru
Místo/Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Marek Vodrážka » Pá 11.09.2009, 9:14

Já jezdím Maxicross v skoro 33" a nemám problém. Přesnej rozměr si nepamatuju ale pokud ti to rozvodovka dovolí klidně můžeš jezdit 35". Nepředpokládám že budeš kurvit auto jako mi, takže bych se o klouby nebál. Se samuraiskou váhou bys musel být mega prase abys loupnul kloub. Norové jezdí se samcema na pětatřicítkách běžně a mají pod kapotou 250koní. Fakt je že oni občas lousknou i pevnostní klouby, ale to už musej mít zatmění mozku :lol: :kolo:

Tatras

Příspěvek od Tatras » Pá 11.09.2009, 19:54

Marek Vodrážka napsal:Já jezdím Maxicross v skoro 33" a nemám problém. Přesnej rozměr si nepamatuju ale pokud ti to rozvodovka dovolí klidně můžeš jezdit 35". Nepředpokládám že budeš kurvit auto jako mi, takže bych se o klouby nebál. Se samuraiskou váhou bys musel být mega prase abys loupnul kloub. Norové jezdí se samcema na pětatřicítkách běžně a mají pod kapotou 250koní. Fakt je že oni občas lousknou i pevnostní klouby, ale to už musej mít zatmění mozku :lol: :kolo:

no kto vie ci ho nebudem kurvit :mrgreen: skor by som povedal ze asi hej mojim snom je ist do rumunska na transylvania adventure trophy cital som o tom nedavno clanok a :cyclopsani:
pozri co chcem ja je 1. napravy toyota tak aby som tam mal legalne 31" ana na kurvenie 35" zosilene poloosi
2. zmena prevodov v rozvodke 6.5 ku 1 alebo az 8 ku 1 mozno aj zmena prevodou v difoch nepotrebujem a ani nebudem jazdit viac nez 90 km\h na asfalte
3. vymena listakov za nejake dlhsie napr jeep yj
4. uz len drobnosti ako uprava motoru zosilenie ramu navijaky .....................atd. atd.

koncak
z jine planety
Auto: mitsubishi L300 4x4,HUMMER H3-adventure
Místo/Bydliště: praha-vychod... 603965311.
Věk: 41
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od koncak » So 12.09.2009, 17:17

Tatras napsal:
Marek Vodrážka napsal:Já jezdím Maxicross v skoro 33" a nemám problém. Přesnej rozměr si nepamatuju ale pokud ti to rozvodovka dovolí klidně můžeš jezdit 35". Nepředpokládám že budeš kurvit auto jako mi, takže bych se o klouby nebál. Se samuraiskou váhou bys musel být mega prase abys loupnul kloub. Norové jezdí se samcema na pětatřicítkách běžně a mají pod kapotou 250koní. Fakt je že oni občas lousknou i pevnostní klouby, ale to už musej mít zatmění mozku :lol: :kolo:

no kto vie ci ho nebudem kurvit :mrgreen: skor by som povedal ze asi hej mojim snom je ist do rumunska na transylvania adventure trophy cital som o tom nedavno clanok a :cyclopsani:
pozri co chcem ja je 1. napravy toyota tak aby som tam mal legalne 31" ana na kurvenie 35" zosilene poloosi
2. zmena prevodov v rozvodke 6.5 ku 1 alebo az 8 ku 1 mozno aj zmena prevodou v difoch nepotrebujem a ani nebudem jazdit viac nez 90 km\h na asfalte
4. uz len drobnosti ako uprava motoru zosilenie ramu navijaky .....................atd. atd.

to kdys zmenis prevod na 8/1 tak do rumunska pojedes dva mesice :smich: pokud ovsem to nepotahnes na podvalu.zase proc bys asi resil legalne 31''?
na druhou stranu to co uvadis za upravy jsou spise na zavody.na rumunsko staci opravdu mirne poladit a jedu.kluci jezdily ukrainu pouze na jinych perech a nekdo mnel jednu speru.a projely. :ramena:

чем круче джип-тем толще веревка в багажнике
HUMMER H3-adventure 3,7i vortec/33BFG AT ko2,MITSUBISHI L300 4X4-кирпич+ expedicny vozik
Parnik Bluemoon+Johnson 175HP.AUDI TT-ROADSTER 1,8T-200KW QUATTRO

Buggy
Inventář fóra
Auto: Samurai
Místo/Bydliště: +-Bruntál
Věk: 31

Příspěvek od Buggy » So 12.09.2009, 20:29

Teď to čtu a Končák má pravdu, píšeš, že 90 na asfaltu ti stačí. No, při 80 mi to točí 3500 toček, maximálka je 120. A jet furt 80, tak brzdíš ostatní. A taky nejsem si úplně tak jistý, jestli zas tak moc pomalá redukce je dobrá, chybí tomu švih, mám 4,16 a nápravy 4,88, 33gumy a redukci dávám akorát když si nejsem jistej rukama, motor by jel furt na "rychlý"...Toy nápravy jsou super, když s tím chceš na silnici, tak je a velký kola, nic jinýho, zpomalí tě samy jejich difama a docela to ještě jede.

Správné auto má být jako kafe...
Černé, silné a musí chytit za srdce!

Tatras

Příspěvek od Tatras » Ne 13.09.2009, 19:04

dakujem vam za vase nazory. netreba brat vsetko doslovne co som tu pisal lebo vsetko je to len v teoretickej rovine vsetky upravy sa budu riesit postupne cize napr. vymenim napravy a jazdim a vychytam muchy dalej pneu a znova jazdim atd atd cize nakoniec mozno fakt pridem k nazoru ze napr. 8\ 1 je na hovno a uplne staci tak ako to je teraz. takze ak mate niekto nejake prakticke skusenosti s takymito upravami nech sa paci hodte sem vase poznatky ................necham sa rad poucit :pivo:

koncak
z jine planety
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od koncak » Ne 13.09.2009, 19:11

ses docela optimista.jenom vymenim napravy ,jenom udelam tohle a tohle.jak mile tam das vetsi napravy,pocitaj ze se nesvezes .protoze to prinasi zvednuti,protoze sirsi rozchod prinasi problem s podbehama,nevejdou se tam kola,musis s kasli nahoru.tet sme u per,kdys to nazdvihnes,tak musis vyresit kardany a rizeni,brzdove hadicky,je to hafo prace ,proto musis to zvazit,

HUMMER H3-adventure 3,7i vortec/33BFG AT ko2,MITSUBISHI L300 4X4-кирпич+ expedicny vozik

Tatras

Příspěvek od Tatras » Ne 13.09.2009, 19:29

koncak napsal:ses docela optimista.jenom vymenim napravy ,jenom udelam tohle a tohle.jak mile tam das vetsi napravy,pocitaj ze se nesvezes .protoze to prinasi zvednuti,protoze sirsi rozchod prinasi problem s podbehama,nevejdou se tam kola,musis s kasli nahoru.tet sme u per,kdys to nazdvihnes,tak musis vyresit kardany a rizeni,brzdove hadicky,je to hafo prace ,proto musis to zvazit,

ved to je uplna samozrejmost co si napisal velmi dobre viem ze to treba riesit komplexne. ja som to myslel tak ze nove napravy= kardany, brzdy, podbehy, riadenie atd. atd.
snazim sa to rozplanovat na etapy ako som uz pisal cize jedna etapa su napravy a tu su podskupiny brzdy, pera, riadenie atd. takze musim urobit jednu celu etapu naraz aby som sa mohol dostat k druhej apotom k tretej a stvrtej a ...................................... :D

RENDA
Inventář fóra
Místo/Bydliště: PRAGA STALICA CSSR
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od RENDA » Út 20.10.2009, 22:30

Tatras napsal:

2. zmena prevodov v rozvodke 6.5 ku 1 alebo az 8 ku 1 mozno aj zmena prevodou v difoch nepotrebujem a ani nebudem jazdit viac nez 90 km\h na asfalte--------TAK MI TO ZASEJC NEDA............CECE JEL JSI NEKDA V AUTE KTERY MA REDUKCI 1:4 V KOMBINACI 1:5 V DIFU ?? ASI NE VID JINAC BYS NEMOH VYPLODIT NESMYSL TYPU 1:6 NERKULI 1:8 :smich: (APROPO JEDNU ROZVODKU 1:6 MAM A JE TO UZ DO TERENU NEFUNKCNI NESMYSL ............... :kolo: --RENDA :idea: :?

AKT.RARITKY:DATSUN 280ZX(79)-AMC SX4(81)-JEEP JEEPSTER(67)-PEUGEOT P4(81)-BEDFORD BLITZ-- OSTATNI KOUSKY ZDE----- http://www.motorkari.cz/profil/?uid=635 ... orky&scr=0 -----

ONDRA44

Příspěvek od ONDRA44 » Ne 15.11.2009, 17:03

Možná se to sem nehodi ale kdyby někdo třeba něco stavěl.Takže prodam kompletni pohoný řešeni na samuraje:motor vitara 1,6 8ventil,kompletní elektriku(počítač,vstřikovač,kabeláš a palubku z novejšího modelu)převodovku zadokolková z vitari(vyhoda ježe to tam de bez uprav a je vědčí spojka asi 2cm na průměru o proti samici)pokracená rudukce z litra a keramickou spojku.Dale ktomu můžu dát kardany z toyoty které sou přizpůsobeny na celou zastavbu tohoto vehementu a nápravy z toyoty lc 70.A asi bych ještě našel nějake kompletní servo řízeni z vitari.Všechno bylo namotované už na autě ale neujelo to ani metr páč smese rozhodli pro jiný řešeni tak smese tím dál nezabývaly.Ondra 775 637 359

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek

Husky-John
Staroffrouďák
Auto: Nissan Patrol
Místo/Bydliště: Všude dobře,tak co doma..
Věk: 48
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Husky-John » Po 16.11.2009, 18:22

A kolikpak za tenhle komplet chceš?
Já to mám v autě taky, ale nápravy Patrol.

http://www.mks.wbs.cz/
Wozembouch Offroad Team
http://www.4x4nazory.cz/phpBB3/viewtopic.php?t=1065
telefon: 602 358 975
Kdyby bůh chtěl aby jsme se trápili s Toyotou, neseslal by nám Nissan 8)

Tonda Kofola
Staroffrouďák
Místo/Bydliště: KRNOV

Příspěvek od Tonda Kofola » Po 24.05.2010, 16:53

Marku, čím to krmíš, že tak roste ? Jsem zvědavý jak se s tím budeš u Roba na těch skalkách pohybovat.

http://img25.imageshack.us/i/img3574f.jpg/

koncak
z jine planety
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od koncak » Po 24.05.2010, 18:13

tak to uz vypada na dopink.a to je zakazane.hihi.

Petik.p
Legenda fóra
Auto: suzuki samurai. 31x10,5x15,pevnostní vzadu v předu,naviják 2.7t,převody 1:5,2.. ,xt 660x supermotard
Místo/Bydliště: Hrabství... okres Opava
Věk: 32

Příspěvek od Petik.p » So 31.03.2012, 17:17

Plánek na předělání rozvodovky 1,3 na samíka na pomalou? Mám dify 1:5,2 ale je to na tahání v lese ještě málo.. .na cestu nejezdím vůbec, takže co nejpomalejší. Díky za tipy, klidně SZ .-)

SUZUKI SAMURAI 1,3- karbec škoda, šípy ,dify 1:5,2 ,viják 2,7t,listí volha,přední a zadní rám, špéry, KTM Superduke 990, Patrol GR wagon - šípy, pevnosťáky, winch, Dodge Ram 1500, 4.7 - V8 na nákupy 😎

Komanche
Site Admin
Auto: TOYOTA Land Cruiser HJ60
Místo/Bydliště: Praha-východ
Věk: 39
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Komanche » Ne 08.04.2012, 19:30

pridat druhou pridavku? ;)

TO - Toyota HJ60 1985, 34" Simex Jungle Trekker, Golem Winch, VIAIR, ARB, Lincoln Locker, 2WD Lo

"Gréta" Dodge Ram 5.9 + 2 t minibagr Takeuchi TB216 + sklopný přívěs -> www.BAGRR.cz - výkopové práce minibagrem

Odpovědět