NOVÁ ÉRA MČR - 4.závod MILOVICE 17.-18.6. | Offroad PARTY Bezděkoff 28.-30.7. | 7.ročník Čeřínek Trophy 8.-10.9. | Aro šou offroad festival 8.-10.9. |
Nové nahrávání fotek: Pod odesílacím oknem je "Přidej obrázek do článku". Je tam český průvodce... Komanche

Frontera B - elektrika

Skalní sice řeknou že to nejsou offy, ale je jich tu celkem dost...
Pravidla fóra
Inzerci si hazejte prosim dolu do sekce bazar. Tato sekce slouzi pouze pro technicke informace/rady.
Bazar: http://www.offroadforum.cz/viewforum.php?f=61
(nedivte se proto, pokud zde zadate inzerat, ze ho nekdo smaze)

dandy008
Pokročilý diskutér
Témata: 4
Auto: Galloper 2.5 TCDI. LR Free...
Místo/Bydliště: lUDGEŘOVICE
Věk: 43
Stav: Offline

Re: Frontera B - elektrika

Příspěvekod dandy008 » Po 15.05.2017, 17:22

Teď už přes týden řeším žhavení, které přestalo fungovat a žh.rele je dobré, ba dokonce už mám týden nové :-)
A ejhle, předchozí majitel vyměnil jen tři žhavičky a jednu nechal starou(funkční), která mu nešla vyndat. V Opel servisu mi řekli, že jednotka v žh.relé to vyhodnotila jako závadu a dokud se nevymění za novou "ať jsou všechny nové" tak žhavit nebude :pivo:

Když jsem koupíl nové žh.rele, tak fungovalo týden a přestalo. Musím vyměnit starou svíčku!! Žel bohu se ji nechce ven :grr:
Tomu se říká pakárna !!!

lopan123
Staroffrouďák
Témata: 21
Auto: Mitsubishi L300 4WD 2,5td
Místo/Bydliště: Hlinsko aneb daleko všude
Věk: 37
Stav: Offline

Re: Frontera B - elektrika

Příspěvekod lopan123 » Po 15.05.2017, 19:36

Bacha na závity. Ideální je to povolovat na rozpáleným motoru, pro sichr, až to povolí, tak ji vytahovat holejma pačmákama. To se nezapomíná. Nebo spíš jeden zapomněl, že je ten motor furt horkej :ramena: . Napajcuj to brzdovkou, nech ohřát motor, VEM SI RUKAVICE, opatrně zaber, šroubuj dokud to nevyleze, pak si VEM KLEŠTĚ a vytáhni to ofafrně ven. Mnoho zdaru a málo spálenin :thumright:
A musí to jít.
A kdyby ne, tak 604840492

Vrátit se na “Opel”