NOVÁ ÉRA MČR - 5.závod KLADNO 26.-27.8. | 7.ročník Čeřínek Trophy 8.-10.9. | Aro šou offroad festival 8.-10.9. |
Nové nahrávání fotek: Pod odesílacím oknem je "Přidej obrázek do článku". Je tam český průvodce... Komanche

Frontera B 2.2i Teplota

Skalní sice řeknou že to nejsou offy, ale je jich tu celkem dost...
Pravidla fóra
Inzerci si hazejte prosim dolu do sekce bazar. Tato sekce slouzi pouze pro technicke informace/rady.
Bazar: http://www.offroadforum.cz/viewforum.php?f=61
(nedivte se proto, pokud zde zadate inzerat, ze ho nekdo smaze)

Autor tématu
nickoff852
nováček
Témata: 2
Auto: Opel frontera B 2.2i
Stav: Offline

Frontera B 2.2i Teplota

Příspěvekod nickoff852 » Ne 26.02.2017, 21:40

Čau lidi, mám dotaz a zároveň bych rád slyšel nějaké vaše zkušenosti co se týče vysokých teplot u Fronter který se pohybujou až kolem 100°C. Samozřejmě tady ty teploty podle všeho ještě nějsou nějak moc hrozný. Četl jsem snad všechny fóra a všechny diskuze, ale stejně jsem se toho moc nedozvěděl tak doufám že tady se to tak nějak povede, někde píšou že se dá vyměnit teplotní čidlo za nějaký co sepiná ventilátory dřív z jinýho auta ale jaký by tam šlo už nikdo nenapsal a prodejci ND kterých sem se ptal nějak nereagují nebo neví :D pak se psalo že nějak upravovali chladící okruh ale to já nechci a teromostat kterej sepíná u 82°C nebo tak nějak jsem nenašel a ani to moc lidi nedoporučovali, tak fakt nevím, co se týče mojí frontery tak to kolísá kolem 80-102°C a přes těch 102°C se to zatim nedostalo hned jak se to dostane na tuhle hodnotu tak teplota zase padá na těch cca 80-85°C ale pomalu a jistě se blíží léto a s toho mám trochu strach :D tak jestli s tim má někdo nějakou zkušenost tak sem s ní ;) Dík

dandy008
Pokročilý diskutér
Témata: 4
Auto: Galloper 2.5 TCDI. LR Free...
Místo/Bydliště: lUDGEŘOVICE
Věk: 43
Stav: Offline

Re: Frontera B 2.2i Teplota

Příspěvekod dandy008 » Ne 09.07.2017, 21:26

Mě Frycek hřeje stále na 100C ,ale v létě se přehřívá. Čidlo spínáni z chladiče nefunguje, tak jsem ventilátory zapnul trvale a nemám s teplotou problém :-). Čidlo se už nedá koupit !!! A z vrakáče bych jej nevzal !

Vrátit se na “Opel”