NOVÁ ÉRA MČR - 5.závod KLADNO 26.-27.8. | 7.ročník Čeřínek Trophy 8.-10.9. | Aro šou offroad festival 8.-10.9. |
Nové nahrávání fotek: Pod odesílacím oknem je "Přidej obrázek do článku". Je tam český průvodce... Komanche

PŘIVLAČ + lovení dravcu

Na žádost nejmenovaného ryboloviče vytvořeno toto odvětví, prý je tu spousta rybolovců

Emocuc
Legenda fóra
Témata: 10
Auto: Trabant 601/353 , pajero 2.8 , fábijej
Věk: 30
Kontaktovat uživatele:
Stav: Online

Re: PŘIVLAČ + lovení dravcu

Příspěvekod Emocuc » Pá 28.04.2017, 17:55

Ale kolikrát se mužeš snažit jak chceš mužeš mít výbavu za 50 klacku a je ti to stejně naprd.Jako pstruhař sem si myslel jak udělám díru do světa na jestřebické přehradě na závodech a v prvním kolem sem byl rád za dva duháky a malá holka vedlě me chytla na rákosovej prut a plandavku asi 10 ryb , v druhém kole sem vyhořel uplně... co jsem jezdil na moravu na prázdniny tak zas mi strejc tvrdil že tam nejsou štiky , chytnul sem dvě.Pak mi tvrdil že nemaj okounou protože je to vyžrané od sumcu a ejhle 10 sem jich chytnul , když sem to pak tvrdil jeho známému který byl tenkrát myslim mistr světa v UL přívlači nechápal protože tam před tím den byl a chytnul jednoho..No nic v neděli má bejt hezky tak vyrazím , letos sem byl jednou na zahájení pstruhu.Nechtělo se mi stávat ráno tak sem si zašel odpoledne když už byla většina rybářu natažená u formulí a povedlo se 35 duhák a ten byl třeba na rapalu imitující právě malého duháka , na ten se mi daří.Nebo pak se mi osvědčila třiptka v podobě střevle kterých tu je habakuk , to je ostatně dobrá volba chytat na to co je přirozená potrava.
Ruský agent , krycí jméno ´Kapršpion´

Davson12
Pokročilý diskutér
Témata: 1
Auto: Land Rover Freelander
Stav: Offline

Re: PŘIVLAČ + lovení dravcu

Příspěvekod Davson12 » Po 07.08.2017, 10:40

já letos nebyl u vody ještě. nevím. Kor s tím jak ta voda je teď v prdeli ,tak to je úplně odrazující.

Vrátit se na “Rybičky rybičky rybáři jedou”