Slavnostní vyhlášení mistrů ČR v OFFROAD TRIALu roku 2017 (17.-.18.11.) |

Silvestrovská OFFlava + EXPEDICE po Vysočině 2017/2018 (29.12.-1.1.) |

Nové nahrávání fotek: Pod odesílacím oknem je "Přidej obrázek do článku". Je tam český průvodce... Komanche

zdrhačky

Jelikož je mezi námi spousta pejskařů, dávám zde možnost seberealizace :)

tatanka
Staroffrouďák
Témata: 210
Místo/Bydliště: vrancl nad dyjiou
Stav: Offline

Re: zdrhačky

Příspěvekod tatanka » Stř 08.02.2017, 15:34

no dyš sem potřeboval bulíky utahat přet stopamanebo nečim jinym tak sem jim hazel 5kilovy klacky s toho nejvječího
krpálu co tady mame asi tak hodinu
štyry psi štyry klacky ,teda spíš klády,ja hotovej,psi tak akorat. :smich:

Phulc
Picin
Témata: 20
Auto: nissan patroll -hard top-Mitsubishi Pajero
Místo/Bydliště: LIBERECKO-Proseč nad Nisou
Věk: 47

Příspěvekod Phulc » Stř 08.02.2017, 19:16

huu napsal:Doted jsem se snažil přes pozitivní motivaci a fungovalo to.Umí sedni,lehni,zůstan,ke mně,fuj.Snažím se bejt důslednej a nekurvit si poveli ,když vím,že je malá šance na uposlechnutí.co jí třeba ale nemůžu za boha naučit je aport.Prostě mi ten míček nebo klacek nepřinese a radši ho rozkouše.jeden z nás to asi nemá v hlavě srovnaný :alien: Předchozí vořech se to naučil za pul hodky :ramena: .Když je venku(i na zahradě),tak je ted fakt šelma,co nás moc nepotřebuje.Možná se ted v pubertě projevuje to,že prvních cca 5 měsíců žila úplně bez lidí.

Tys neviděl : "Příběh psa " ? (Hačiko ) :ramena: Tak se na to jukni . :mrgreen:
Nissan Hlítka 160 3,3td - Zebra + Mišivbuši Panděro 2,8 td
Co Tě nezabije........to se vrátí .........a zkusí to znovu !

tatanka
Staroffrouďák

Příspěvekod tatanka » Čt 09.02.2017, 9:42

Autor tématu
huu
Legenda fóra
Témata: 17
Auto: sameček1,3širokej ex,mišivbuši space gear,MB 123t ve stodole,bydlík l300
Místo/Bydliště: sobeslav
Věk: 42

Příspěvekod huu » Čt 09.02.2017, 13:42

a co trénuje?
samuraj byl
cheero 4,0 HO byl
Eliška-L300 bydlík
forester
nikdy neříkej nikdy

Malina
Závislý diskutér
Témata: 0
Auto: stříbrný šíp (ešus,nicméně leštěnka jako prase) :D
Místo/Bydliště: Bryncl - Bástr
Věk: 38

Příspěvekod Malina » Čt 09.02.2017, 14:06

huu napsal:v pohodě.stejně to mám drahý a tady to neprodám :mrgreen: tak jsme dnes začali s tréninkém a po hodinové procházce jsme šli s dětmi na bobovačku a žena ji za mnou pustila i se šnůrou.chvíli běžela vedle mě a najednou kouzlo a kráva zase v prdeli. :grr: :grr: Přiběhla po 2oti minutách a z vodítka chybělo 19metrů z dvaceti. uááááá.
koukám,že tu přibyla zpráva od maliny-takhle jsem to doted víceméně dělal a myslím,že jsme byli úspěšný,ale ted se to nějak posralo :ramena:

Pokud to takhle vážně budeš dělat, za čtrnáct dní se od tebe Mauďula nehne, i kdyby vám přes cestu běželo stádo muflonů :wink:
Maliny a především ty křížený, který si v předchozím životě nic dobrýho nezažily, mají tendenci hodně se fixovat na novýho majitele - pokud si získá jejich důvěru a je jim tam dobře... Mimochodem, vlastní zkušenost :D
Je mi jedno, co o mě lidi říkají za mými zády...
Důležité je jen to, že když se otočím, všichni drží hubu :D

dall
Starofiaťák
Témata: 122
Místo/Bydliště: Inglewood
Věk: 41
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod dall » Čt 09.02.2017, 14:21

huu napsal:: tak jsme dnes začali s tréninkém a po hodinové procházce jsme šli s dětmi na bobovačku a žena ji za mnou pustila i se šnůrou.chvíli běžela vedle mě a najednou kouzlo a kráva zase v prdeli. :grr: :grr: Přiběhla po 2oti minutách a z vodítka chybělo 19metrů z dvaceti:

Zenskou mosis davat na kratší vodítko ;-)
Life's too short to drive boring cars
http://www.e500.cz

tatanka
Staroffrouďák

Příspěvekod tatanka » Čt 09.02.2017, 16:27

huu napsal:a co trénuje?

no vona hraje f tom hačikofilmu :mrgreen:

Autor tématu
huu
Legenda fóra

Příspěvekod huu » Čt 09.02.2017, 19:03

to abych se na to podíval.Jsem to viděl kdysi,ale jen tu druhou půlku kdy tam čeká a tam teda žádná sličná trenérka nebyla :alien:
samuraj byl
cheero 4,0 HO byl
Eliška-L300 bydlík
forester
nikdy neříkej nikdy

Phulc
Picin
Témata: 20
Auto: nissan patroll -hard top-Mitsubishi Pajero
Místo/Bydliště: LIBERECKO-Proseč nad Nisou
Věk: 47

Příspěvekod Phulc » Čt 09.02.2017, 19:27

huu napsal:to abych se na to podíval.Jsem to viděl kdysi,ale jen tu druhou půlku kdy tam čeká a tam teda žádná sličná trenérka nebyla :alien:

Tak jestli na to chceš koukat kulivá sličnej trenérce .......tak se na to raději vyser ....... A pust si Růžoffku ! :roll:
Nissan Hlítka 160 3,3td - Zebra + Mišivbuši Panděro 2,8 td
Co Tě nezabije........to se vrátí .........a zkusí to znovu !

Autor tématu
huu
Legenda fóra

Příspěvekod huu » Čt 09.02.2017, 19:39

Malina napsal:
huu napsal:v pohodě.stejně to mám drahý a tady to neprodám :mrgreen: tak jsme dnes začali s tréninkém a po hodinové procházce jsme šli s dětmi na bobovačku a žena ji za mnou pustila i se šnůrou.chvíli běžela vedle mě a najednou kouzlo a kráva zase v prdeli. :grr: :grr: Přiběhla po 2oti minutách a z vodítka chybělo 19metrů z dvaceti. uááááá.
koukám,že tu přibyla zpráva od maliny-takhle jsem to doted víceméně dělal a myslím,že jsme byli úspěšný,ale ted se to nějak posralo :ramena:

Pokud to takhle vážně budeš dělat, za čtrnáct dní se od tebe Mauďula nehne, i kdyby vám přes cestu běželo stádo muflonů :wink:
Maliny a především ty křížený, který si v předchozím životě nic dobrýho nezažily, mají tendenci hodně se fixovat na novýho majitele - pokud si získá jejich důvěru a je jim tam dobře... Mimochodem, vlastní zkušenost :D

Když jsme jí přivezli,tak byla zvyklá jenom na šnůru.Třetí den už s nama chodila na volno a držela se nás.Vím že jsou maliny křehule a fakt jsme používali jen pozitivní motivaci.Jediná chyba co mě napadá,že jsme jí dali venku moc prostoru a času jak jsme byli zvyklý od už starejch psů,protože štěně jsme měli naposledy před 15 lety.
když sme v lese,tak je poslední dobou tak v tranzu,že ani pamlsek nechce.Doma je jinak úplně skvělá a neskutečnej mazel.
samuraj byl
cheero 4,0 HO byl
Eliška-L300 bydlík
forester
nikdy neříkej nikdy

fanouš Jimny
Inventář fóra
Témata: 0
Auto: Jimny

Příspěvekod fanouš Jimny » Po 13.02.2017, 18:43

...máme 2 psy.. maliňáka 6let...je to závislák na aportování...furt a pořád míček...je trochu nervní, jak mu cizí pes šáhne na míček, tak je to na rvačku /holky můžou/ a druhej pes je pouliční mix 8let ..pitbul a něco...každej den chodíme 3krát denně na Kavčí hory u televize...je tam velký ofiko prostor pro volně pobíhajíci psy bez vodítka a náhubku...maliňák se drží u mne a chce aportovat...mix čmuchá 100 m od nás , hledá fenu, kterou by mohl oplodnit ale pokud nemá v merku nějakou voňavku , na zavolání přiběhne a dostane mňamku...oba měli základní výcvik...maliňák byl vzorovej...mix jen tak- tak ale je to kliďas a je nekonfliktní...no,.. každej pes je jinej ale chce to se jim od malička věnovat..kdysi jsme začínali s jezevčíkem a to jsme moc nezvládli a byl to "jezevčík"..pes, určenej k samostatné práci v noře...a podle toho se choval i v normálním občanském životě..

kopečkář
Diskuzní Guru
Témata: 9
Auto: nissan patrol gr

Příspěvekod kopečkář » Ne 05.03.2017, 9:45

Nemyslím si, že elektrickým obojkem něco zkazíš, ale ránu musí dostat ve chvíli, kdy zaregistruje zvěž a vypálí, na ten obojek musí být zvyklá, musí ho déle nosit a než dostane ránu musí být povel a hned rána. Je to potlačení nežádoucí spojitosti. Je to pořád lepší, než když dostáva za vyučenou od pána po tom co prožene zvěř. To už je pozdě.

Autor tématu
huu
Legenda fóra

Příspěvekod huu » Pá 04.08.2017, 20:40

ahoj všem.tak hlásím,že se ta naše mrška hned s jarním oteplením zklidnila a to nejspíš hned z několika důvodů.
1. dobrovolně se přestěhovala na spaní ven kde svádí noční bitvy s nájezdy krvelačných veverek,srn,kun a jiné havěti a na blbosti přes den ji nezbývá tolik sil :mrgreen:
2.odezněla falešná březost
3.s teplem přišlo spousta vycházek,akcí,výletů až je mi jí někdy líto a nechávám ji doma at si může odfrknout
4.srny se s oteplením stáhly dál do lesa a už na ně nemá takovou pifku
5.šnůra

Tak doufám,že s mrazy se to nebude opakovat :mrgreen:
venku je naprosto nekonfliktní s lidma i se psi,pokud se teda někdo nechová agresivně ,ale na zahradě a u auta si obvzlášt chlapy musej dávat bacha :eye:
hodil bych sem nákou fotku,ale žena to má na ksichtoknize a s tím já neka. Díky všem zúčastněným za plodnou debatu a rady :vino:
samuraj byl
cheero 4,0 HO byl
Eliška-L300 bydlík
forester
nikdy neříkej nikdy

Vrátit se na “O psech”